ברי בחוף אכזיב, מוצאי ראש השנה

פרקשון

New member
ברי בחוף אכזיב, מוצאי ראש השנה

ראיתי איזה פירסום בעיתון רייטינג עם שאלת טריוויה פשוטה, מי הפרטנר המוזיקלי המיתולוגי של ברי? הו כמה שזה קשה בקיצור זכיתי בכרטיס ואז טרחתי לברר שהחוף הזה נמצא ליד נהריה...וזה לא כל כך קרוב אליי השאלה שלי היא באיזה שעות יתחילו ההופעות ובאיזה שעות יסתיימו? וכמה עולה כרטיס נוסף? גם ג'ירפות שם! ומאור כהן! ואמדורסקי!

lilistears

New member
אכזיב

מחיר מלא:110 ש"ח ג'ירפות מופע פותח א.א ומאור כהן מתארחים בהופעה של ברי. לגבי שעות אני לא יכולה לעזור.

פרקשון

New member
ברגע שאני אברר איך מגיעים

וכשאמא שלי תשחרר אותי מארוחת חג שני אז כן, אני אלך

פרקשון

New member
עוד משהו

איך אני מגיע מת"א? אנחנו רק שני אנשים אין לנו אוטו אין רכבת אין אוטובוסים יש מישהו שמוכן לעשות מצווה שתשתלם לו במזומן? למה אני זוכה בכרטיס בחג?!

fresh mishmesh

New member
שאלות בעניין הזה ועוד...

איפה מוכרים כרטיסים? תהיה מכירה במקום? מוצאי ראש השנה- איזה מהם? א' או ב'? (יעני חמישי או שישי) נשמע שהולכת להיות הופעה מעולה... ועוד משהו קטן- אני מנסה למצוא מקום שיכלול את ההופעות של ברי בחודשים הבאים... מאחר והדף הזה לא עולה באתר הרשמי שלו, אני פונה ללב שלכם- יש לכם מושג איפה אני יכולה למצוא רשימה כזאת? תודה מראש לכל מי שיוכל לעזור!

blacknight99221

New member
מה שידוע עד כה

ה 13.9 אכזיב (גירפות, מאור כהן) ג 18.9 ברקה ד 19.9 כפר סבא שבוע הנוער, חינם ש 29.9 בארבי, התארחות אצל רם אוריון ד 3.10 ים המלח, צל תמר (הבנות נחמה, פוליקר) א 8.11 תיאטרון ירושלים, ערב מחווה לאבן גבירול

GiIad

New member
כמה שאלות

אהלן, אני ממש ממש רוצה ללכת להופעה אבל אין לי מושג אם יש כרטיסים מישהו יודע אם תהיה מכירה במקום??

lihay

New member
מצטרף לשאלה !

כמו כן, אם לא במקום.. אולי יש לאחד מכם טלפון שיהיה ניתן דרכו להזמין כרטיסים באשראי ? תודה רבה, ליחי

למעלה