ברי זהו גם אני הגעתי לפה

אלינור*

New member
ברי זהו גם אני הגעתי לפה

ממי המון מזל"ט על הפורום הדנדש שלך...אךךך אני זוכרת עוד כשהיה רק רעיון מופרך...אבל כן כן יש לך פורום ושיהיה לך המון מלאאאאאאאא מלאאאאאאאא בהצלחה איתו אתה יודע שאני איתך לכל אורך הדרך ואל תשכח מה שאמרתי לך היום בטלפון.....יש עליות ומורדות בכל דבר והשיא ממי.....עוד רחוק ממך אלפי מונים אז אין לך מה לדאוג.... מוזר האמת לראות את השם שלך (המצונזר ....כחכחכחכח - מכחכחת בגרוני קלות .אם אתה מבין למה אנייייייי ( אניי, אנייייי בתור אני !) מתכווננננת) סתם אני צוחקת רק אל תשכח אותנו האנים הקטנים (ובמיוחד אותי !) שהביאוך עד הלום.... עכשיו היה אמור להתייצב כאן אייקון חמוד וקורץ אבל האייקונים לא עובדים לי אז.....לא "כולם רוצים אייקונים למה דווקא אני???????? טוב די מספיק לחבל בפורום עם הודעות הקיטש בקיצור בהצלחה ממי הלוואי שישגשג הפורום ד"א יפה יפה המקום שהוא קיבל ברשימת הפורומים ....בין הוליווד ל"זינה הנסיכה הלוחמת"...חחחח מקום טוב באמצע ! סתםםםם אה ותתקשר אלי עכשיו אפילו ! ו........כן כן שוב אני יודעת כאן זה לא.... אז זהו לילה טוב מותק אלינור נ.ב משהו שדווקא יעשה את ההודעה קשורה יותר לפורום....היית פעם בסרילנקה?

למעלה