ברכותיי,אבל מה כבר יש לדבר עליה?.

אנגלינה

New member
יש הרבה מה לדבר עליה

היא סמל היא שינתה היא אישה אמיתית אבל אני לא הולכת להתחיל להוכיח את זה אבל איפה מנהל הפורום כאן?

ביילי_007

New member
מדונה - האישה הכי הכי בתעשיית ...

מדונה - האישה הכי הכי בתעשיית המוזיקה העולמית. קצת משוגעת - אבל שירים נהדרים! לפחות האחרונים שלה :)

sweet_angel

New member
אתן צודקות בהכל אבל.........

על מה כבר אפשר לדבר עליה?????? על הקליפים שהיא מוציאה.....לא תמיד מעניין על הדיסקים שלה......אפשר לגמור לדבר על כל דיסק בשעה עליה........זה טיפה משעמם לדבר על בן אדם אחד ...

sweet_angel

New member
סורי איש.......

פשוט לא חשבתי שיש בנים שאוהבים אותה וגם את מדונה חחחחח איזה מוזיקה אתה בכלל אוהב?

kit k@t

New member
ברור !!!

כאילו מחר כזה כאילו שיואו שנינו נפתח את הפורום ביחד ושנינו ננהל אותו NOT אגב אני בת אני

sweet_angel

New member
רק כדי להראות לך.....

שהפורום הזה הוא דבילי לחלוטין!!!!! על מה כבר אפשר לדבר עליה?????????? מי היא בכלל? אבל בעצם יהיה כיף להגיב לכל הדברים הטיפשיים שתגידו...... אז בהצלחה .

R K L

New member
ומה בדיוק אפשר לומר על ריקי שלנו?

הוא סתם... אהה שמעתי, שהוא ומדונה שרו ביחד, לא? טוב, אני לא ממש יודעת.. :) -קרן-

נ ו ע ה

New member
אני חושבת ש...

ריקי מרטין בהחלט יותר שווה....אבל לא יותר מוכשר...תכירי בעובדות..

sweet_angel

New member
אז מה הרעיון??????

כל הקטע זה שתסבירי למה היא סמל ומה היא כבר שינתה???? את יכולה לכתוב את זה על כל אחד תסבירי למה????........

אם כבר פורום אז

דבר מענין בואו נפתח כולנו פורום לאנשים חתיכים איזה כיף לנו יהיו שם כל הכוסונים במקבץ אחד נו באמת? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה