ברכות ועידכונים...

רונית+3

New member
ברכות ועידכונים...

אז לרגל הבית החדש אני מרשה לעצמי לא רק לברך אלא גם לפתוח הודעה חדשה. לכל הותיקות שקופצות לבקר ולכל אלה שעוד זוכרות-אז גל שלנו כבר בת כמעט שנה, בדיוק עוד חודש ליתר דיוק. בין השגיה אפשר למנות:אופי נוח ועליז להפליא, אכלנית לא רעה, יודעת לעשות בי בי, למחוא לעצמה כפים בהתלהבות, לנסות לעמוד בלי להישען על השולחן וליפול אחרי 30 שניות בדיוק וזהו בערך... צר לי להודות שאנחנו לא משקיעים בילדה מספיק ולכן אין לה חוכמות רבות במאגר, אבל יש לה בהחלט פוטנציאל. בינתים היא בבית עם מטפלת (חזרתי למישרה חלקית-שהיא 4 ימים מלאים, כלומר עד 1600) אם לסכם את השנה שחלפה (להזכירכן יש לי תאומים בני 5.5), אז היא הייתה שנה לא קלה מבחינה פיזית אך נהדרת מבחינה נפשית, ואין ספק שהייתה טובה בהרבה מזאת הקודמת (סוף הטיפולים, ההיריון המותח, שמירת ההיריון הארוכה והזמן שנמתח כמו מסטיק). השנה נדרשנו ואנו עדיין נדרשים להשקיע דווקא יותר בבן הגדול (מתוך התאומים) שלפתע צצו אצלו כל מיני בעיות מוטוריות שהן ככל הנראה ספיחים של הפגות שלו. פתאם נזכרתי שכשהתאומים היו בפגייה כל הזמן התפללתי שיהיו בסדר וכל פעם כשאמרו לי שיכול להיות שיהיו בעיות מוטוריות ואולי הם יצטרכו בעתיד פיזיותרפיה וכד´, אז אמרתי לרופאים ולאחיות-שרק הילדים יהיו בריאים, כל השאר ´קטן´ עלינו, והנה הגענו לשלב הפיזיותרפיה ונכון שזה לא סוף העולם, ויכולנו לשלם מחיר גבוה יותר על ה´פגות´ אבל זה בהחלט לא קל לנסות לשלב את העניין עם שאר מטלות החיים ותשומת הלב לשאר הילדים ולא קל לראות שהילד שלך לא מושלם וכנראה שגם אם תשקיע את הנשמה ואת מיטב כספך, מושלם הוא לא יהיה... אבל בנימה אופטימית יותר, באמת שהכל יחסי והילד הוא מקסים ונהדר ובסוף יהיה בסדר. הקטע המוזר אצלי, הוא שעברה כבר שנה מהלידה וכמעט שנתיים מהטיפולים, אני יכולה להגיד די בוודאות שכנראה לא יהיו לי עוד ילדים, ולמרות כל זאת נושא הטיפולים והפוריות טרי אצלי כאילו שהיה רק אתמול וכאילו אני עוד צריכה לעבור בחיי טיפולים. כל כתבה בעיתון מושכת לי את העין, כל חידוש בתחום מעניין אותי ואפילו למרבה הגיחוך-כל חברה שמספרת איך נכנסה להיריון בדיוק בחודש שתיכננה, עושה לי צביטה קטנה בלב. מתי זה יעבור? כנראה אף פעם, כנראה שנגזר עלי עד גיל 70 לקרוא ברטט בפורום פוריות ולדלג מפורום היריון אחרי טיפולים לפורום הורים... אז לסיכום-ברכות לבית החדש, ומבטיחה לבקר לעיתים קרובות יותר.

חן123

New member
הי רונית, אמנם לא מכירה אבל

הסיפור שלך היה מאוד מרתק, אין ספק שזה לא קל, אבל אני שמחה שיש פתרונות ואתם בסיכומו של עניין די מסתדרים עם זה. לגבי התחושות, גם לי לא ניראה שאי פעם לא יזיז לי לשמוע על מישהיא שנכנסה להריון בחודש שתיכננה, בלי בעיות הריון שקט וכו´, אין מה לעשות, זאת מנת חלקינו, מצד שני, מה שעוזר לי לא לכעוס יותר מידי זה הפורום כאן, כלומר להרגיש שאני לא לבד בעולם (בסוגיה הזאת כמובן) מאחלת לך המון בהצלחה עם הילדים חן

שירלי.ה.

New member
רונית, איזה כיף לראות אותך כאן ../images/Emo6.gif

ההודעה שלך מאוד מאוד מרגשת וטוב לשמוע ולהתעדכן. מאחלת לכם בהצלחה עם הטיפול הפיזיוטראפי ומקווה שהוא יעבור בקלות הן לוגיסטית והן נפשית. תמשיכו להנות כמשפחה באמת רחבה וגדולה
ופעם בפוריות תמיד בפוריות - לא יעזור לך כלום......
אז תמשיכי לבלות איתנו. ואוטוטו יום האם הא?!
שירלי.

כבר אמא

New member
רונית כייף לשמוע ממך

וגל כבר כמעט בת שנה- הזמן ממש רץ ואני עוד זוכרת את הודעת הלידה שלה. אני מקווה שילך לכםבקלות עם הפיזיותרפיה. לגבי מה שכתבת על חוסר הפוריות כנראה שכולנו נשארות שם גםאני כמןך עוקבת אחרי כל כתבה וחידוש בתחום.

רונית - מילים מאוד מרגשות ../images/Emo24.gif

עם כל הקשיים (ומי לא נתקל בקשיים) שההורות צופנות בחובה, אני מאחלת לך המשך הנאה ענקית מכל הצאצאים. סיגל

טילי2

New member
הי רונית, זוכרת גם זוכרת ../images/Emo6.gif

ושמחה שקפצת לבקר.

היי טילי

אני רואה שאת ממש כאן עכשיו ומגיבה אז שוב המון מזל טוב לבית החדש.. מקווה שנתראה בקרוב באופן יותר אינטנסיבי... נשיקות ושבת שלום זוהרה

טילי2

New member
זוהרה, אולי את מגיעה למפגש בזכרון../images/Emo140.gif

ממש רוצה שניפגש
ומבינה עם זה קשה.

טילי יקרה

אני אוהבת כאן את כל הבנות ושמחה בשמחתן. אני גם מאוד רוצה להיפגש איתך ולהכיר. קשה לי קצת לבוא למפגש כזה עם בטן ריקנית, אבל אני ממש ממש מבטיחה, שבקרוב תהיה לי סיבה טובה להגיע למפגש של פורום הריון.... נשיקות וממשיכה כל הזמן להחזיק לך אצבעות... אוהבת זוהרה

יפעתי&

New member
ברכות ל../images/Emo82.gif החדש ../images/Emo140.gif

תתחדשו ותהנו... שמחות שהצטרפתם אלינו בין עצי הפרדס ומקווה להצטרף אליכם בקדוב...

למעלה