ברכות לתלמה לרגל ניהול הפורום

תודה רבה רבה לכולכם../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo39.gif

תודה תודה על הפירגון והחום. זה ממש מקסים. ואכן ברבורית לך מגיע חיבוק גדול במיוחד
על שכיוונת אותי לפורום החשוב הזה ואיפשרת לי להקליד סוף סוף בעברית... ונגמלתי מהפורומים האמריקאים... חשבתי על אפשרות להעלות כאן כל כמה שבועות איש מקצוע אחר מהתחום, במידה ולא ימצא אדם שיהיה מוכן לקחת על עצמו לענות לשאלות. דיברתי בינתיים עם גננת שעובדת שנים בתחום, מרפאת בעיסוק ואני אנסה לגייס את קלינאית התקשורת שלנו. אני חוזרת ומבקשת מכל אחד ואחת מכם הנמצא בקשר עם פסיכולוג או פסיכיאטר העובד בתחום ונראה לכם שאפשר "לגייס" אותו ולו רק לפעם אחת לענות לשאלות של הפורום - אנא פנו אליו. אפשר גם לשלוח לי מסר ואני אפנה. תודה, תלמה.

מון שרי

New member
ברכות לתלמה לרגל ניהול הפורום

איזה יופי שלקחת את הפורום תחת חסותך. ברכותי.

תירתיר2

New member
מזל"ט תלמה ../images/Emo24.gif ../images/Emo39.gif

אני שמחה שלקחת את המושכות ! באמת כדאי שיהיו אנשים עם ידע מקצועי ויעזרו בהתחבטויות והקשים שבדרך. אז ברכותי,

doroniz

New member
מצטרף לברכות

היוזמה של פיקסי לפני מספר חודשים היתה ונשארה יוזמה מבורכת. עד אז לא הצלחתי למצוא פורום (אינטרנט) בעברית לספקטרום האוטיסטי. היו וישנם פורומים משיקים (כדוגמת פורום חינוך מיוחד כאן ב
. מאז עלו לאויר פורומים נוספים בעברית לספקטרום האוטיסטי בפורטלים ובאתרים שונים (כולל אלה באתר של אלו"ט). פיקסי ביקשה עזרה "מקצועית" יותר בניהול הפורום הן בפניות כלליות בפורום והן בפניות אישיות לפעילים יותר.
כל הכבוד לך תלמה שנענית לאתגר. אין ספק שהוספת איש מקצוע לליווי הפורום עשויה לשדרג אותו (את הפורום) שלב נוסף (או יותר) כלפי מעלה כמובן. בהצלחה, דורון.

imashelo

New member
ברכות גם ממני ../images/Emo140.gif ותודה שלקחת

את זה על עצמך

Pixy led

New member
בהצלחה רבה, ../images/Emo39.gif

וכל הכבוד על נטילת התפקיד לידייך!

תלמה....ברכות../images/Emo65.gif../images/Emo23.gifבלון|../images/Emo23.gifבלו

אני בטוחה כי
בחרו באדם הנכון... מאחלת לך הצלחה בפורום וגם עם יונתן המקסים (ו.... אל תשכחי בזכות מי הגעת לכאן כנראה שזאת היתה המלצה טובה)

למעלה