ברכות מכיבוי אש תל אביב

ברכות מכיבוי אש תל אביב

שלום לכולם! ברכות לפורום החדש, הגיע הזמן.... אני מקווה שיכנסו הרבה כבאים לפורום זה ונוכל להחליף חומר מקצועי בפורמט של מצגות או מסמכי וורד. כמובן ברכות למי שמארגן את הפורום ושוקד לילות לוודא שהכל עובד כמו שצריך ( אשמח להכיר אותו). אשמח לענות על כל שאלה מקצועית שתעלה ואף לשלוח חומר מקצועי כולל תמונות מסוגי אירועים שונים שמתרחשים בת"א. אני בד"כ לוקח איתי מצלמה דיגיטלית לאירועים ותרגילים שונים ומצלם תמונות רבות. אם יש למישהו באמת חומר מעניין ושווה לפרסום הוא יוכל להעבירו אלי ואפרסמו בבטאון הכבאים בשמו. בהצלחה ליאור טהרני ש"כ ת"א יפו

TAFD

New member
שים לב ליאור

ליאור, אם לא שמת לב, שמתי בפורום כבר תמונה שלך מהאירוע חומ"ס...

שלום לך חמודה

שלום לך חמודה .. מה שלומך ומה שלום אבא ? הזכרון הכי חזק שלי איתך הוא מההופעה של מטאליקה ב94 משהו. את היית בת 16 אולי, הצטרפת אלינו לאבטחה ומצאת את עצמך על קדמת הבמה באזור הלוהט מול אלפי מעריצי הלהקה המטורפים שאיימו להפיל את שערי החסימה, לא איבדת את האשתונות ופתחת עליהם זרנוקי מים זורמים בלחץ, ( רק למי שביקש יפה ). מה שלום סמדר אימך? האם היא עדיין בעסקי מלאכת היד ( יאני בתיה עוזיאל). תמסרי ד"ש

תותי-בת

New member
חחח - ידעתי שאותי אתה לא מכיר ../images/Emo9.gif טהרני - הילדונת שהייתה איתך בהופעה היא אחותי עינבל (הגדולה) ואני ליאת (הקטנה) בטח אתה בכלל לא זוכר אותי ואם תראה אותי ברחוב בחיים לא תזהה אותי ../images/Emo9.gif ושאלותיך - עינבל בסדר גמור... אני אגיד לה שתכתוב פה קצת.. אבא שיהיה בריא ../images/Emo9.gif ואמא כבר מזמני זמנים לא בתיה עוזיאל ../images/Emo9.gif אני מבטיחה למסור ד"ש - ומוסרת לך מראש בחזרה מהם, רק בריאות, ליאת.

fireman

New member
האלן ליאור

אני ערן אייל מתנדב כיבוי אש באר שבע כבר 4 שנים ומנהל הפורום.... אני שמח שאני רואה שהפורום מפגיש בין אנשים ממערך הכבאות שלא התראו זמן רב. מטרותיי העיקריות להן פתחתי את הפורום הן קודם כל להוות מקום מפגש והחלפת מידע בין כבאים ומתנדבים מכל הארץ ומעבר לכך מקום שיתן תשובות לאזרחים בנושאים הקשורים בכבאות בכלל ובמניעת דליקות בפרט ברשותי מצלמה דיגיטלית שעושה לי רק טרור....בלילה היא לא מצלמת טוב למרות שהיא אמורה לצלם....איזה מצלמה יש לך? לגבי חומר לפרסום....איזה חומר יעניין אותך? ברשותי מספר תמונות מתרגיל חומ"ס שנערך בערד (אחת מתחנות המשנה שלנו) בשיתוף עם תחנת האם (באר שבע)...התמונות יפהייפיות וצילם אותן מפקד תחנת ערד....אם ברצונך לפרסם את התמונות בביטאון הכבאים ולכתוב כמה מילים עליהן אני אשמח להפגיש בינך לבין חי זהר בדרך אי מייל איי סי קיו או דרך הטלפון אני בטוח שהוא יישמח...אז צור איתי קשר לגבי העניין [email protected] ודבר אחרון...נשמח אם תפרסם את הפורום בביטאון!

למעלה