ברכות על הפורום החדש!!!

ברכות על הפורום החדש!!!

מנצלת את ההזדמנות ממש ברגע האחרון! אני רכזת המידע של הספארי בר"ג. אנחנו מחפשים מדריכים חדשים לספארי אנחנו פותחים קורס הדרכה חדש בעוד שבועיים ביום שני הקרוב יערך יום הראיונות האחרון בהחלט מי שמעוניין לעבוד אצלנו בהדרכת תלמידי בתי ספר ויש לו לפחות שני בקרים פנויים בימי א-ה ויכול לעבוד לפחות שבת בחודש מוזמן לפנות אלי אנחנו מחפשים אנשים אחרי צבא שיוכלו להתחייב לזמן ארוך עדיפות למי שיש לו ניסיון קודם בהדרכה ורקע בזואולוגיה מי שמעוניין מוזמן לשלוח לי קורות חיים למייל [email protected] וחוץ מזה, אשמח להשתתף בפורום! שיהיה בהצלחה

Mar1Zipan

New member
נשמע מצויין, חבל שאני

עובד 16 שעות ביממה, אם היו עוד קצת שעות ביממה הייתי מכניס גם את זה
וסיוע קטן מצדי - ההודעה תהיה נעוצה עד יום א' בערב

תודה רבה!

האמת שאפשר לבטל את המעיצה כבר ביום ראשון בבוקר או בצהריים כי זה כבר יהיה מאוחר מדי... אפשר לפנות אלי רק ביום ראשון בבוקר

Flendy

New member
בשמחה הייתי עובד אצלכם בתור מדריך.

העניין הוא שאני לומד ולא בטוח שאני יכול להתחייב ל2 בקרים בשבוע. בכל אופן במידה ויפתח קורס מדריכים נוסף אני ארשם בוודאות.

אולי בשנה הבאה...

אנחנו פותחים קורס אחד בשנה בחודשים ספטמבר-אוקטובר (תלוי בחגים)

מ א י י ק

New member
אני הייתי שמח מאוד../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

אבל אני בן 14 ואני לומד... אין איזה משהו שאתם צריכים אחרי צהריים? זה יהיה מעולה...תמיד רציתי לזרוק בשר לאריות בספארי

chimp

New member
שלום קרן

לפני כ-10 שנים התעניינתי לגבי הדרכה בספארי. נאמר לי אז שאני צריך להתחייב ליומיים בשבוע אבל הספארי לא מתחייב להעסיק אותי ביומיים אלה. זאת אומרת שאני לא יכול לעבוד ביומיים האלה וחייב להענות לקריאה אבל הספארי שומר לעצמו את הזכות לקרוא לי ולשלם לי רק כאשר יש לו צורך בכך. לדעתי זה זלזול
אני מקווה שכיום הגישה השתנתה

זה לא השתנה

וזה לא נראה המקום לדון בכך אני רק אגיד שני דברים 1. הימים לא חייבים להיות קבועים 2. בעונות עמוסות יותר ניתן לעבוד כמעט כל יום אני מסכימה איתך שזה בעייתי אבל אני לא מכירה דרך אחרת להבטיח יכולת הדרכה בכמויות גדולות בעונות בוערות.

chimp

New member
אני מבין שאת לא רוצה לדון בזה כאן

ואבין אם לא תרצי להגיב. בכל מקרה, אני מבקש להביע את דעתי. לא קל לנהל צוות הדרכה בגן חיות. לא קל מבחינה מקצועית-חינוכית וגם לא מבחינה לוגיסטית. בחודשי החורף אין כמעט צורך במדריכים ולעומת זאת ביולי-אוגוסט נדרשים עשרות מדריכים. רוב גני החיות בוחרים בדרך הקלה - המדריכים עובדים על פי קריאה. זה הכי קל ונוח מבחינה לוגיסטית אך התוצאה היא שהמדריכים (לרוב סטודנטים) עובדים תקופה קצרה, לא מתפתחים ולא משקיעים במקום העבודה. צוות ההדרכה מקצועי פחות ממה שיכל להיות לו היה מורכב (לפחות בחלקו) מעובדים קבועים ורציניים. עד כאן זו שאלה של אסטרטגיה של גן החיות - אם להשקיע משאבים במערך הדרכה איכותי לאורך זמן או להעדיף מערך הדרכה זמני ושטחי העונה על הצרכים המידיים של הגן. במרבית גני החיות רכז ההדרכה מתקשר למדריך ושואל אותו אם תאריך זה או אחר מתאים לו. מתאים, יופי. לא מתאים, הרכז עובר למדריך הבא. היחסים שוויוניים ומכובדים. הבעייה בגישה של הספארי היא הדרישה להתחייבות מצד המדריכים ללא כל התחייבות מצד הספארי. זהו זלזול בצוות העובדים שלכם. יתרה מכך, אני לא בטוח שהסדר כזה הוא חוקי מבחינת דיני עבודה. חבל. המערך החינוכי של גני החיות הוא המערך החשוב ביותר בגן. העבודה שלכם מבורכת.

למעלה