ברכות על הפורום הנפלא הזה..

אתיש

New member
ברכות על הפורום הנפלא הזה..

ולי יש ה מ ו ן לספר על חמותי. יש לה נטייה מיוחדת לשכוח תמיד את הילדה המתוקה שלי (היא הנכה השישית -אבל לא האחרונה) היא מפלה לחלוטין בין הנכדים (יש לה 3 בנים ובת אחת - והילדות של בתה הן המועדפותבבירור) היא יצאה לחו"ל ושהיא חזרה היא קנתה מתנות לכולם וכמובן שכחה להביא לביתי ועוד דאגה להגיד לי את זה (שכחתי אותה אבל אני הולכת לקנות לה מתנה עכשיו - לא רוצה!!!!!!!!) מוצ"ש האחרון היינו אצלה - שעה אחרי נכנסת הנכדה המועדפת (שגדולה מביתי בשנה והסבתא אצה רצה אליה בשמחה ואומרת לה ליד ביתי תראי מה קניתי לך איזה צמיד יפה - כמובן שהקטנטונת שלי (בת 2.5) בוכה כי היא גם רוצה ואז החמה הנפלאה שלי אומרת לה שכחתי ממך - הייתי צריכה לקנות גם לך. זה הגיעה למצב שאני פשוט לא מסוגלת לראות, להתקרב לדבר איתה - הבעיה היא שבעלי רואה אותה באור שונה לגמרי...

../images/Emo5.gif אני ממש בשוק מהסיפור שלך

מסכנה הילדה! אני הייתי קונה בעצמי מתנה, מביאה לשם ואומרת שזה מסבתא, כדי שהיא לא תרגיש מקופחת.

אני המומה.

למה אתם ממשיכים ללכת לשם ולהיות בקשר עם כזו אישה. אלוהים עד איפה הן מסוגלות להגיע. זה ממש עלבון לילדה. כבר עדיף בלי סבתא כזו.

גועל נפש- צריך לחשוב בשבילך על משהו

שיגרום לה לא לשכוח יותר לעולם את נכדה 6...
לעשות לה איזה תרגיל מנהיגות... איזה משהו יצירתי... אוקיי- יש לי- ליום הולדת הקרוב או לחג קרוב (חנוכה...מה לעשות?!) להביא לה במתנה תמונה של הילדה ממוסגרת עם מדבקה או לוחית חרוטה שעליה כתוב- לסבתא היקרה, זו אני- שלא תשכחי יותר... באהבה נכדתך

ציפי ג

New member
מהכרות של עוד סבתות כאלה

אני די משוכנעת שאם היא תקבל את התמונה, היא תגיד שמעלילים עליה עלילה, ושזה ממש לא נכון. אני רואה את אמי, שטוענת כל הזמן שהיא אוהבת את כל נכדיה במידה שווה, אבל מראה אותות חיבה מופגנים כלפי הבנות, ולא כלפי הבנים, במשפחות בהם יש את שני המינים. (לי אין בעיה כזו). האחים שלי מה זה נעלבים ממנה. אבל הואיל ואנחנו משפחה שלא סותמת את הפה, הם גם אומרים לה את זה. וכל פעם מחדש היא מופתעת וטוענת - מה פתאום? במקרה היו לי קוקיות לילדה בת שנתיים, ולא היה לי שום דבר לתת לאחיה התאום. או - אני אמרתי כזה דבר? לא יכול להיות, זה ממש נורא להגיד כזה דבר בנוכחות ילדים. שלא לדבר על חמותי. אז לא נדבר.

למה עלילה? זה מסוג הדברים

שאת לא אומרת כלום...אבל אומרת הכל. זה לכאורה נאיבי לחלוטין, אבל ייתן לה את ה-"זץ" שזה צריך לתת.

zimes

New member
תגידי לה - שתעשה מה שחמותי עושה

היא קונה טושים דקים. סתאאם. היא ראתה בובות - אז היא קנתה לשניהם. (מיותר לציין שאת שניהם ענינו התיקים המגניבים של הבובות, ולא הבובות. ושגם התיקים ענינו בדיוק חצי יום). וכך גם קוקיות - אפשר לקנות גם לתאום. > הבעיה הגדולה ביותר של צימעס עם חמותה היא שהיא לא אמא שלה. אחרת - היא כבר מזמן היתה רבה אתה איזו מריבה בריאה <

anat30g

New member
היא מטומטמת או שהיא עושה את עצמה?

אני לא הייתי שותקת - אבל תעשי את זה מתוחכם. תני לה כסף ותגידי לה שבפעם הבאה שהיא קטנה משהו לנכדות המועדפות - שתקנה גם לבת שלך. אני בטוהח שהיא תבין את הרמז.

אתיש

New member
אהבתי את הרעיון

האמת היא שהיא באמת תמיד טוענת שאצלה כולם שווים ואין הבדל בין הנכדים. יום אחד ביתי הגיעה עם איפור לילדים - הנכדה הגדולה יותר רצתה גם והסבתא כבר למחרת קנתה לה שהפשוית שלי ראתה גיטרה אצלה וביקשה גם - כמובן שעד היום גיטרה היא לא ראתה מהסבתא מזל שיש לה פיצוי מהצד השני (ההורים שלי) שפשוט מכורים לה. אבל כאמור זה רק קצה הקרחון. היא תמיד מקטרת שמזל שיש לה בת - כי מהבנים שלה לא קיבלה כלום(לא חושב שהם מכרכרים סביבה כל היום) באמת הדבר היחיד הטוב שהיא עשתה שהיא הביאה את בן זוגי לעולם

../images/Emo123.gifתאמיני לי

שאם זאת היתה חמותי היא כבר לא היתה רואה את הבת שלי יותר בחיים! ממש מגעילה!!!! ופעם הבאה.....אני היתי באה לבית שלה בלי הילדה והיתי אומרת לה שמימילה היא לא זוכרת אותה....אז אין מה לבהיא אותה! ממש מגעילה אחת!

אופה3

New member
ממש התנהגות מגעילה, גם לחמתי יש

נכד עם שיתוק מוחין, ובחיים בחיים שלי ביחד עם המשפחה שלו, לא ראיתי אותה אומרת או עושה משהו לא יפה, היא מתייחסת אליו אפילו יותר מהנכדים הרגילים, אני במקומך, בחיים לא הייתי נותנת לבת שלי להיות איתה, ולו רק למנוע את הסבל של הילדה כל טוב האופה

popo11

New member
לא יאומן ../images/Emo10.gif

אבל אם אין הסכמה עם הבעל, אין לך סיכוי לשנות את המצב. אני בדרך לקנות טיפות רסקיו. לקנות גם לך

אומיזו

New member
מסדרים להן קו אוטובוס מיוחד בתחנה

החדשה........(בדיחה שחורה ומגעילה) רק תזהרי לא להלחם את המאבק שבעלך צריך לעשות (להגן על בתו, כמה עצוב...) כי זה רק יכניס צרות אליכם הביתה ותאמיני לי זה רק מנסיון רע אני כבר רוצה להפרד כי נמאס לי להגן על עצמי וילדי כל הזמן מהמשפחה הרעה והמגעילה שלו גם אצלנו זה שדומה לי לא מקבל כלום ועוד הרבה גועל נפש שלא אלעיט אתכם בו כי חבל על ארוחת הערב...

סנדי012

New member
בתור נכדה של אמא של אבא.

אני לא מכירה את האישה . אני לא מכירה את הסבתא היחידה שיש לי . מאז שאבי ואמי נשאו , סבתא שנאה את אמא (כמובן הכל בגלל הכסף) כשנולדתי , לא זכיתי למתנות ממנה או לחיבוק או לפחות שתבוא לבקר אותי בבית החולים . תמיד הייתה קרה אלי , ותמיד שנאה את אמא , ואני שנאתי אותה . לסבתא יש 3 בנות , מפונקות מאוד , והיא "מגדלת" את הילדים שלהן , בתנאי "חממה" . בי ובאחי היא לא נוגעת ואפילו לא פונה , כמה שאנחנו מנסים , תמיד מביאים לה מתנות , אבל לא , לה יש את "עדר " הנכדים שלה , שמשתין (סליחה על הביטוי) עליה בקשת , אך עדין ממשיכים לקבל ממנה את כל תשומת הלב , כל הפנסייה שלה הולכת עליהם , ואז אבי דואג לפרנס אותה . אבא מאוד אוהב א ת אמא שלו , אבל , היא לא אוהבת אותנו , התרגלנו , אין לנו עוד סבתא , אבל השכנה מטפלת בנו היטב , עוד מאז שאנחנו היינו קטנים . ואנחנו שונאים את סבתא . אבל מנסים בכל הכוח לזכות בתשומת הלב שלה . לפני חודש היא אמרה לאמא שלי , "חבל שלא נולדה לי בת כמוך " . זו הייתה המחמאה היחדיה שאמא שלי שמעה מאז שהיא הכירה את משפחתו זה 20 שנה . יהיה טוב , הבת שלך לא חייבת לאהוב את סבתא . וסבתא לא חייבת לאהוב את הבת שלך , ההפסק כולו של הסבתא , והבת שלך , תהיה סבתא למופת , תשתדלי לא להפוך לחומתך , לעת זקנתך .

למעלה