בשבוע הבא

Nמור

New member
בשבוע הבא

סרט עם מאורה טריני וריי רימונד(כולם אוהבים את ריימונד) בהוט. נא להשאר צמודים למדריך טלויזיה

kerry cordano

New member
ברצינות../images/Emo26.gif../images/Emo27.gif

בעקבות שיחה עם נועה (the cofee house).. אילו סדרות אתם רואים? אחרי מה אתם עוקבים? היום- האמי.. איאר כמובן לא מועמדת.. ביום חמישי- עונה 12 מתחילה.. ביום שישי בבוקר, אני מקווה שתראו.. http://www.azcentral.com/ent/tv/gifs/0914west.jpg

אני רוצה../images/Emo26.gif../images/Emo104.gif

איאר כמובן, חברים
, מכושפות, בנות גילמור,האוס, או.סי, סקראבס, שמונה כללים פשוטים, אחיות או לא להיות (what i like about you) מה בנים רוצים ועוד כל מיני קקי אמריקאי..

נועה167

New member
אממ אני-->

יש הרבה מאוד סדרות שאני אוהבת אבל כרגע אני עוקבת אחרי בנות מקלאוד, אי אר (מחשב), חוק וסדר, חברים, ופליסיטי.

Hieros Gamos

New member
*נדחפת כדי לעזור לכם כי אני יודעת

מה זה פורום מת* אממ את בנות גילמור(במחשב בעיקר...את העונה ה-6 כי אני אפעם לא זוכרת לראות בטלוויזיה), האו.סי, ג'אג...לא ממש כבר חח, אי.אר. גם במחשב וגם בהולמארק, NCIS, מגרש ביתי(one tree hill) אממ וזה ופחות או יותר...

אבל העונה השישית של...../images/Emo104.gif

בנות גילמור עדיין לא התחילה אפילו בארה"ב.. אולי התכוונת לעונה ה-4
שמשודרת בערוץ 10

Hieros Gamos

New member
לא לא...

עונה שישית התחילה ביום שלישי שעבר בארה"ב אז כרגע אני רואה אותה ^^' את חמישית כבר ראיתי איזה פעמיים חח *לוגן
*

Nמור

New member
../images/Emo44.gifאני רואה....

אי.אר,בנות מקלאוד,המחלקה,חוק וסדר-מדור מיוחד,אבודים,מכל הבנות בעולם,עיקר החדשות(בווינאפ) אגב,הסרט ישודר ביום שבת 21:45 בhot fun צפייה נעימה

er 4ever

New member
אני../images/Emo27.gif

עייפה
התוכניות האהובות עליי יגיעו מחר

אני ../images/Emo13.gif

טוב נאי צופה באי אר (כמובן) בדי וי די בטיוי ומבחשב , חברים, משחק מכור, אבודים (סדרה מעולה), פליסיטי, ג'ואי, בטיפול, כן, מותק, מכל הבנות בעולם התחלתי לראות או. סי, מכושפות וזהו נראה לי.

kerry cordano

New member
ועכשיו אני

ER (כשתתחיל עונה 12) CSI כל יום ראשון ערוץ 11 עונה 5 the sopranos כשתתחיל העונה sex & the city השלמות בטיפול- לפעמים desperate housewives במחשב

למעלה