בשירשור חוקר
איתמר!

קטרפי

New member
בשירשור חוקר../images/Emo11.gifאיתמר!../images/Emo150.gif../images/Emo110.gif

והמשחק בשירשור חוקר מתחיל עם מנהלנו הידוע (לשמצה¿) איתמר (גרגורי פקארי)! שרשרו לכאן את כול מה שתמיד רציתם לשאול אותו ולא היה לכם איך. תהנו

../images/Emo150.gif../images/Emo35.gifשאלותיי../images/Emo35.gif../images/Emo150.gif../images/Emo85.gif

שאלות כלליות
מה המצב
? מה שלומך? מה שלום הכלב
? החתול
? העכבר? הכלב של השכן? המשפחה? מי אתה באמת
? אתה עובד בשרות החשאי
? יש לך שקל
? רוצה להביא לי אותו
? אתה יודע יפנית
? פעם נסעת? פעם טסת? פעם שטטת? פעם הלכת? פעם רכבת? פעם מצאת כסף ברחוב? כמה? וו..?? וו..?? רוצה לספר לנו משהו?
ועכשיו שאלות קצת יותר רציניות
גיל? מיקום? עיסוק? מצב משפחתי? חלום ילדות? חלום עדכני? שיר אהוב בעברית? שיר אהוב בלועזית? זמר אהוב? זמרת אהובה? להקה אהובה? ספר אהוב? סדרת טלויזיה אהובה? סרט אהוב? יש לך רעיון לעוד שאלה שלא שאלתי ובא לך שאני אשאל? יופי,ועכשיו: לענות לעצמך- היה נחמד? זהו
בהצלחה

ועוד קצת../images/Emo3.gif../images/Emo85.gif

איך הגעת לדפנה והעוגיות? בכמה הופעות היית? מתי רכשת את האלבום? [אם יש תאריך זה יכול להיות מגניב
] איזה שיר באלבום אתה הכי אוהב? למה? אהא אני מבינה
טוב זהו

תשובות

שאלות כלליות מה המצב? המצב טוב. מה שלומך? שלומי טוב. מה שלום הכלב? שלומן טוב. החתול? הוא לא כ"כ קיים. העכבר? החתול אכל אותו. הכלב של השכן? לא יודע. המשפחה? אין לי מושג. מי אתה באמת? איתמר. אתה עובד בשרות החשאי? אם הייתי אומר לך הייתי נאלץ להרוג אותך. יש לך שקל? אפילו כמה שקלים. רוצה להביא לי אותו? אם תמצאי דרך להעביר לך אותו באינטרנט אני אשמח. אתה יודע יפנית? קוניצ'יוה? פעם נסעת? כן פעם טסת? כן פעם שטטת? כן פעם הלכת? מלא פעם רכבת? על מה? פעם מצאת כסף ברחוב? כן כמה? 10 אגורות. וו..?? הא? וו..?? הא?? רוצה לספר לנו משהו? רוצה שאני אספר משהו? ועכשיו שאלות קצת יותר רציניות גיל? 15. מיקום? חצי רמת השרון חצי ת"א. עיסוק? תלמיד. מצב משפחתי?גרוש. חלום ילדות? נגרות. חלום עדכני? לתופף. >_> שיר אהוב בעברית? זה משתנה. כרגע זה המ.. צליל מכוון. שיר אהוב בלועזית? In My Life זמר אהוב? אין ממש זמרים שאני מעריך שלא נמצאים בלהקה. המ.. אין אחד אהוב זה יותר מכלול של להקה. אבל אלה מGentle Giant מוכשרים אחושילינג. גם איאן אנדרסון. זמרת אהובה? דפנה? להקה אהובה? הביטלס. ספר אהוב? אין אחד שאהוב אלי במיוחד. יש הרבה. סדרת טלויזיה אהובה? פאמילי גאי סרט אהוב? הנסיכה הקסומה. יש לך רעיון לעוד שאלה שלא שאלתי ובא לך שאני אשאל? לא כ"כ. יופי,ועכשיו: לענות לעצמך-... היה נחמד? היו לי יותר טובות. איך הגעת לדפנה והעוגיות? דרך חבר שהמליץ לי עליהם. בכמה הופעות היית? 2 וחצי (יום שבת בכפ"ס, מופע ההשקה וערב מאוכזבspanus) מתי רכשת את האלבום? [אם יש תאריך זה יכול להיות מגניב] במופע ההשקה. איזה שיר באלבום אתה הכי אוהב? את כולם חוץ מיותר גדולה למה? כי הוא לא מצליח לרגש אותי כמו השאר.

נעמקה19

New member
יש לי זמן אז כמה שאלות איתמר ../images/Emo98.gif

מה קורה? יש חדש? מה אתה שומע עכשיו? למה בחרת בניק הזה? איזה עוד להקות אתה אוהב חוץ מהעוגיות? מה השיר שאתה הכי אוהב? [ואל תגיד שיש הרבה!] מה הספר האחרון שקראת? איך הוא היה? מה הסרט הכי יפה שראית? איזה תוכניות אתה רואה בטלויזיה? אתה נוהג לזכור חלומות שחלמת בלילה? מה החלום האחרון שחלמת? איך תגדיר את עצמך במילה אחת? אז... אתה בא לפה הרבה?

הו סוף סוף עוד שאלות!

מה קורה? הכל בסדר. יש חדש? כיתה חדשה, ווהו. מה אתה שומע עכשיו? Songs From The Wood- Jethro Tull למה בחרת בניק הזה? על שם שיר של פראנק זאפה מהדיסק studio tan. איזה עוד להקות אתה אוהב חוץ מהעוגיות? יש מלא. הלהקה האהובה עלי היא החיפושיות... וJethro Tull. אבל יש גם קינג קרימזון ולד זפלין ועוד הרבה דברים אחרים. מה השיר שאתה הכי אוהב? [ואל תגיד שיש הרבה!] כרגע זהin my life של הביטלס. אבל תכלס, זה מישתנה כל הזמן. מה הספר האחרון שקראת? אני בסוף של "יש ילדים זיגזג" של דויד גרוסמן. איך הוא היה? נחמד. יותר אהבתי את "מישהו לרוץ איתר". מה הסרט הכי יפה שראית? המ. לאידע. אני לא מתרגש כ"כ מסרטים, כאילו אני נורא נהנה אבל הם לא מצליחים להשפיע עלי כמו מוזיקה או ספרים או קומיקס. אבל אני ממש אוהב את הנסיכה הקסומה. איזה תוכניות אתה רואה בטלויזיה? סימפסונס, סאות'פארק, פאמילי גאי, אבא אמריקאי. אתה נוהג לזכור חלומות שחלמת בלילה? לפעמים, כמו רוב האנשים. מה החלום האחרון שחלמת? שהוסיפו לי דפים לעבודה במתמטיקה שאתמול "סיימתי". איך תגדיר את עצמך במילה אחת? המ... זה דיי התיימרות תכלס. אבל מוזיקה אני חושב. לא בקטע של אני תופס מעצמי משהו בסדר גודל כזה. פשוט לאידע. זה השתלט עלי, אין מה לעשות. אז... אתה בא לפה הרבה? כל הזמן.

נו אנשים

אני נותן לכם אפשרות לשאול עלי כל דבר וככה אתם מגיבים? ציפיתי ממעריצי עוגיות להיות קצת פחות יבשים!

jony543

New member
הממממ

עוגיה אהובה [חבר להקה]? דפנה אהובה? עוגיה אהובה [באמת, יעני אוכל]? איך הגעת לנהל תפורום? מסנג'ר או אייסיקיו? פינק פלויד או לדזפ? קומונה או פורום? אדום או כחול או שחור? מי יזכה בכוכבד נולד [יאללה ההוא מאשדוד!! חח יש תפרצוץ שלו על שלטים בכל מקום]? אתה תבציע למישהו [לזה מאשדוד]? יהיה כוכב נולד 5? עד כמה יהיה? יאללה זהו בינתיים

למעלה