בשעה טובה ומוצלחת!!!!!!

MotiAd

New member
בשעה טובה ומוצלחת!!!!!!

סוף סוף סוף סוף. כ"כ הרבה זמן חיכיתי לדבר הזה. כמה שהצקתי לתפוז על זה שאין פורום מקינטוש והנה סוף סוף. התרבות והמחשב! למרות שאני עבדתי כל ימי חיי עם PC (אני מקווה שאין חסימה בפורום למילה הזאת חחחחח) אני עדיין רוצה מאק למרות שבארץ שלנו אין טעם לקנות אחד ואין שוק למגזר הפרטי וחבל לי מאוד שכך. כל זמן שיש לי הזדמנות אני אומר לאנשים ומספר להם על היתרונות שיש למחשב הזה על האחרים. יהיה לי אחד כשאני אטוס לארה"ב. עד אז זה בגדר חלום. שלכם, מוטי.

היי מוטי ברוך הבא

לידיעתך יש בשביל מה לקנות מק למגזר הפרטי אני אדם פרטי ולא משתמש במקצועי במקצועות גרפיים וכו' כך שאין מניעה חוץ מכסף
אגב פה אומרים פיכסי ולא פיסי

MotiAd

New member
ברור שיש...

תודה רבה ואהבתי את המינוח החדש פיכסי אני חושב שאני אתחיל לאמץ אותו. חחח. אותם המניעים שיש לאנשים בארה"ב לקנות מאק יהיו לאנשים בארץ. רק שיהיה להם יותר קשה להסתדר מבחינה כלכלית. יש בארץ מונופולים בתחום הוא קצת פחות פתוח וגם הציבור לצערי לא מכיר אותו בכלל וכאן הבעייה. אבל אני מקווה שזה יסתדר בעתיד (למרות שזה כבר כמה עשורים ככה). רציתי לשאול אותך, מה אתה עושה על המחשב בד"כ ואילו שימושים יש לך במאק? שלך, מוטי.

השימושים הרגילים

כמו גלישה באינטרנט אימיילים איסיקיו וכו' שמיעת מוזיקה וסרטים עיבוד תמלילים וכו'

MotiAd

New member
וואלה נחמד...

תודה רבה לך. ואיזה מבין הדגמים יש ברשותך? ibook, powerbook, etc.?

MotiAd

New member
יפה יפה. סחטיין. אני אשתדל לקפוץ...

לבקר בפורום מתי שאוכל בין עבודה לעבודה. עלו והצחילו הכי חשוב. שלכם בכבוד רב, מוטי.

למעלה