בתים צבעוניים,

טל,תודה,תודה,תודה,תודה../images/Emo24.gif

נדמה לי שלא יצאו הרבה תמונות,עקב תקלה,אבל ממה שיש....להתמוגג! כיף לך. טל,להרבה פעמים חשבתי לי,שאם הייתי חי בתנאים ירוקים כאלה,הייתי מקבל השראה לכתוב שירה,למרות שאני על הפנים בנושא. לך זה נותן השראה? מה שלומך? ערב טוב

spectacular

New member
כל מני דברים קורים לי פה,

התמונות זה אפילו לא אלפית או יותר... המציאות באמת יפה ויזואלית, ומשפיעה על הלך הרוח ועל קצב פעימות התדר שבו אני זורמת, יש פה המון מים וזה ממש טוב לי,משום מה... חוויתי הרפתקאות רגשיות פזיות ונפשיות, ואימצתי לי משפט נורא מצחיק ועצוב גם יחד שאמרה לי אשה מקסימה,כמעט בת 100 (שנים) "מאוד מעניין אותי מה עוד יקרה לי לפני שאני אמות." והיא ואני הבטנו אחת על השניה והתגלגלנו מצחוק, גם אותי זה מעניין...

כנראה שמחכות לך עוד הרבה כאלה!

רגשיות,נפשיות,ובטח שפיזיות. השאלה כמה מכל דבר,אבל טל,זה כל הכיף בחיים שלנו,שאנחנו ב"מתח",היפה הזה שמתאפיין בלא לדעת מה יקרה מחר. יצא לי לחשוב דווקא על השלב שאחרי המוות,ביום שישי האחרון. הגעתי להלווית חייל מרמת גן בבית הקברות בקרית שאול,אבל בטעות הקדמתי בשעתיים,בשעה 12.00,במקום ב 14.00. ולא יצאתי,הסתובבתי שם לבדי,ממש לבדי,בין קברים שקרובים לשער,והרהרתי על משמעות החיים,והזמן כאילו קפא לי פתאום,והכל כאילו התגמד לי. וכששמעתי אמא שצועקת לבדה מעל קבר בנה,100 מטר ממני בכיתי לי ויצאתי.... בגלל זה חשוב לחיות,כי החיים חזקים יותר מכל דבר אחר,ותמיד כשאת שולחת פרחים וצבעים,זה ממלא לי את הלב. ערב טוב.

שאלה טל,

אני סקרנית, האם תוכלי להגיד פחות או יותר מה גודלם של הבתים? סדר גודל יספיק לא צריך סנטימטרים מדוייקים. תודה

spectacular

New member
מקוה שהבנתי את השאלה,../images/Emo39.gif

הבתים שצילמתי הפעם הם בגודל ממוצע יחסית, ובדרך כלל בני שתי קומות או שלוש, במקרים רבים הבית מחולק לשתים או שלוש יחידות דיור, בכל קומה שנים או שלושה חדרים, אני מנחשת שגודל ממוצע של שטח עליו בנוי בית הוא בין 300 ל400 מטר רבוע,(המגרש) אין פה כמעט בניני מגורים,רק בתים, וזה יפיפה, כל בית נראה אחרת, והצבעים בהם צבועים הבתים כל כך מגוונים, למשל הבית בצבע ורוד עז וסגול,בתמונה הראשונה, לא הייתי חולמת לצבוע בצבעים האלו,אבל זה כל כך מתוק....

בטח שהבנת, אולי אני לא הבנתי...

הגידי לי רק מה זה בית ב"גודל ממוצע"? מה שרציתית לדעת זה את גודלת של הבתים, פחות או יותר, במטרים. זה מקסים בעיני.

spectacular

New member
גודל ממוצע התכונתי,

שהבתים שצלמתי נחשבים בעלי גודל ממוצע באיזור זה. במטרים אנחש שגודל המגרש הוא בין 300 ל-400 מטר רבוע, והשטח הבנוי אולי בין 200 ל-500 מטר רבוע,(??????) החלוקה הפנימית של הבתים מאוד מענינת ולפעמים ממש משונה, בעקר בגלל שבבית אחד חיות בדרך כלל שתי משפחות מאיזשהו סוג... אלו לא בתים שאני אומרת WOW אבל אני בהחלט מחייכת לפעמים, בתי בובות חמודים,אבל צריך להתרגל לחיות בהם, מי שנכנס הביתה ,מקובל שמוריד את הנעליים בכניסה, כי בחוץ קר ורטוב ובפנים שטיחים ורצפות עץ וחם ונעים. וצריך ללכת ברכות אחרת יש הרגשה שהכל עומד להתמוטט.... אני אוהבת את הבתים פה, לדעתי אלו בתים שקרובים יותר לטבע מבתי האבן שיש בארץ.

למעלה