בתקווה שמישהו רואה את הסדרה הזאת!

בתקווה שמישהו רואה את הסדרה הזאת!

אני פשוט חייבת לכתוב עליה- פ-ל-י-ס-י-ט-י גן, גן, בטח כבר נמאס לכם לשמוע אותי מדברת על הסדרה הזאת כל הזמן אבל פשוט... וואו! ז"א- העונה הראשונה היתה שווה במיוחד. העונה השנייה היתה צולעת במיוחד, בעונה השלישית התחילו להשתפר ועכשיו- וואו!!!! ממש קורים שם דברים! מעצבנת אותי פליסיטי, העיוורת, שלא שמה לב כמה נואל החמוד (אהוב ליבי) מאוהב בה...וחוזרת כל פעם מחדש לזרועותיו של בן, שלמעשה משחק בה.... תוך כדי טענות שהוא מאוהב בה.. אבל בן אדם! נמאס לשמוע כמה אתה מבולבל! ופליסיטי- כמה שאני אוהבת אותה- היא טיפשה. ולמה? למה לא נואל? הוא כזה מתוק! מה הוא לא עשה? כשהיא נפרדה מבן הוא הכין לה ערכת פרידה... קנה לה את הדיסק האהוב עליה, ממתקים, תלושים לבלוקבסטר וכל מיני שטויות.. ואפילו הכין לה ארוחה מדהימה לאור נרות! ואז... הגיע הרגע... הפשוש עמד להצהיר בפניה על אהבתו ו... לא! בן הגיע ופליסיטי רצה אליו... אוף!
ובן... גם כן הוא... הוא אנוכי. פשוט ככה. משחק בכל העולם. רגע אחד הולך ומשתעשע לו עם אייברי, הצפונית המפונקת ומספר לפיליסיטי התמימה כמה שהוא מבולבל ורגע אחר... מצטער, מתנצל, מחבק, מנשק והכל חוזר לקדמותו. ולגבי שון וההיא... המוזרה...מייגן מה קרה לה?! אני זוכרת איך בעונה הראשונה היא ופליסיטי ממש לא הסתדרו מייגן הייתה ממש אבל ממש מוזרה ולפיסיטי התמימה... ו.. זה דבר אחד שמייגן התחילה להסתובב עם החבר´ה של פליסיטי (?) אבל... מייגן ופליסיטי חברות? מה הולך כאן? אם מישהו ראה את הפרק האחרון... מייגן אמרה לבן שהיא אוהבת את פליסיטי! (בתור חברה כמובן לא בתור מאהבת..) מייגן ושון? מה עובר על התסריטאים??? אבל עכשיו ברצינות- פליסיטי זאת אחלה סדרה, לדעתי, והרבה יותר שווה מדוסון (מצטערת כל מעריצי דוסון למינהם אבל דוסון זה פשוט... לא
אני אקדיש גם לסדרה הזאת הודעה בהזדמנות....) ולמי שלא רואה- חבל.... ערוץ 22. יום שני. 18.30 נ.ב. מצטערת שיצא ארוך..

נמרה

New member
מצטערת.. קצת ../images/Emo32.gif

ראיתי את קרי בנשואים פלוס או שזה סתם תעתוע דמיון?

~*~gaL

New member
לי אין מושג, ו..

היא הייתה גם בקליפ אולוואייז של בון ג´ובי?

כן! גם אני ראיתי אותה!!!

איזה שיער ארוך היה לה אז.... היא חמודה שם...
האמת שממש במקרה ראיתי אותה...

למעלה