בתשובה לשאלה ששאלה אותי אותה אחת

בתשובה לשאלה ששאלה אותי אותה אחת

שהייתי אמור להפגש איתה אתמול במקום המפגש שלושים ומשהו באבן גבירול והחלטתי לבסוף לא להפגש כי ממילא לא ייצא מיזה כלום.. התשובה היא: יש רק דרך אחת להיגמל מעישון: פשוט להפסיק לעשן. בבת -אחת, במקום, בהחלטה סופית, בלי התחרטויות, ובלי שום עזרים, הכרזות טריקים טכניים ובילבולי מוח - רק לקבל החלטה - ולעמוד בה. כל השאר - שטויות.

לביאה11

New member
האיש והמיתוס שלום ../images/Emo70.gif

גם אני הייתי אמורה לפגוש אתמול מישהו חמוד בת"א שהחליט פתאום שלא כדאי לו להגיע כי ממילא "לא יצא לנו מזה כלום"
ואני שואלת את עצמי "ריבונו של עולם, אם יש צדק בעולם הזה ויש מה שנקרא -גורל- אז איך זה שכל הדברים הכי לא הגיוניים בעולם קורים לנו יום יום והאם יש הגיון בכלל בדברים האלו ולאיזה אין
ומי בכלל קבע מה נורמלי ומה לא
מאוד רציתי לפגוש אותו - הוא אפילו לא יודע כמה
ולמה אתה החלטת שלא יצא לכם כלום מזה
מחכה לתשובתך
באה מאהבה לביאה11

:-יש לי תשובה בשבילך גברת לביאה...

בכרטיס הביקור שלך פה בתפוז רשמת שהמוטו שלך בחיים ז: "חיה ותן לחיות". נכון ? תסתכלי שוב בכרטיס הביקור שלך: רשמת שם בעצמך: חיה ותן לחיות. את מבינה מה הפירוש של המשפט הזה ? הפירוש שלהמשפט הזה, זה למשל שלא מתקשרים לאם באמצע הלילה, אחרי 7 או 8 בירות שיכורים לגמרי, ואומרים לו שלא יעזור לו כלום ומחר מגיעים אליו לפגוש אותו - גם אם הוא רוצה וגםאם הוא לא רוצה.... אם גבר מנסה להכיר אישה ולפגוש אותה - והיא לא מעוניינת - מותר לה להגיד לו לא ? בוודאי שמותר ! הוא צריך לכבד את זה - לעזוב אותה במנוחה ? בוודאי שכן. (מישהו פה חושב אחרת ?) אותו הדבר ההפך. גם לגבר מותר להגיד לאישה - שהוא לא מעוניין. וגם לה (אם יש לה טיפת כבוד עצמי) היא צריכה לעזוב אותו במנוחה. המסר נקלט ? תודה

ועוד דבר אחרון:

צר לי אם כל המסרים האחרונים שלך לא הגיעו לתיבת הדואר שלי, כנראה שהיא מקולקלת או שיש בעיה טכנית. בשביל זה יש לי עוד תיבה שאליה אפשר לשלוח מיילים, ואשמח אם התגובות לא ימשיכו כאן, מפאת כבודם של הנוכחים ומפאת העבודה שזהו פורום של גמילה מעישון ולא גמילה מדברים אחרים....... הינההמייל הפרטי שלי (החדש): [email protected]

לביאה11

New member
וואוו..... איזה לוזר....!

הכרתי הרבה שפנים בחיים שלי... אבל שפן כמוך עוד לא הכרתי... ושקרן!!!??? אפשר לשקר מידי פעם זה בסדר, אפשר גם לפחוד... אבל להגיד בטלפון דבר אחד ולכתוב דבר אחר ??? הורייך לא לימדו אותך לאמר רק את האמת...? מעבר לזה, אם קראת את הפרופיל שלי ששם כתוב "חיה ותן לחיות", כתוב שם מאוד מאוד ברור שאני פשוט מתעבת שקרים ושקרנים, הקריאה שלך לא אמורה להיות סלקטיבית! ובאמת באמת אם אתה חושב שצריך טיפה כבוד לפורום, למה אתה כותב הכל פה ??? כדי שכולם יקראו את השטויות שלך? הרי יש לך את כתובת האי מייל שלי, לא? עכשיו אני מבינה ובטוחה מעל לכל ספק שאת המיילים שלי קיבלת אלה שפשוט אין לך את היכולת להתמודד ולאמר לאדם מה אתה חושב או רוצה! ובאמת חשבת שאני אשתמש בכתובת שלך בכדי לכתוב לך חזרה??? אתה הרי לא השתמשת במייל שלי בכדי לאמר לי את דעתך ולהכפיש אותי ברבים , ולמה זה!? ואם אתה כל כך מנומס, אז איפה הטאקט שלך??? דיברנו ב-23:00 הלילה, לא ידעתי שזה אמצע הלילה ! ולמה אם כך רצית שניפגש??? מזג האוויר כבר יותר יציב ממך, וילד בן 5 יודע טוב יותר מה הוא רוצה. אתה לוזר אמיתי , פחדן, שקרן ומעורר חמלה ! אבל אני עדיין רוצה להודות לקדוש ברוך הוא שטוב שכך ולא הגעתי לפגוש אותך... הרי גם כך וכך אין לך מה להציע לאשה. לא רק שאתה חי לך אצל קשיש שעושה לך טובה ונותן לך מחסה כי אין לך פרוטה על הישבן ה"חטוב" שלך, ואפילו לא איזה טרענטה , אין לך כלום!!! חי כל החיים על חשבונם של אחרים, ואני אף פעם לא הייתי לשכת הסעד ! אתה יכול להיות אלוף בלפגוע אבל אתה צריך למצוא את הקורבנות המתאימים, מכיוון שאני יכולה מקסימום לרחם עליך אבל גם את זה אתה לא שווה !!! אני הבנתי את ה"מסר" ומעבר לזה! השאלה שבאמת נשאלת היא ......... האם אתה הבנת מה ומי אתה באמת ??? ליבי יוצא אליך - אומלל שכמותך !!! ואם לך היה טיפת כבוד עצמי - לא היית מתנהג כמו פוץ ועושה צחוק מעצמך . ד.א. בטלפון אתה נשמע ממש כמו - עליז
ברגשי רחמים לביאה11

../images/Emo3.gifתודה על כל המחמאות.

עניתי לך כן, שאני מסכים להפגש בגלל שריחמתי עלייך. היית צריכה לשמוע את עצמך, (וחבל שלא הקלטתי אותך) כשאת שיכורה באמצע הלילה אחרי 7 בירות ומי יודע מה עוד. מה אני אמור לעשות ולהגיד לאישה שמעולם לא פגשתי, שמתחננת להפגש כשהיא מסטולה לגמרי ? אומרים כן, כדי שתרגע. ומקווים שתקום בבוקר עם טיפה יותר שכל, ותרגע עד אז, ותחזור להיות מאוזנת ושפויה. את אדם מרתק... בלילה את מתקשרת כמו מטורפת ומתחננת להפגש ובבוקר קמה ומקללת ומגדפת, ומחלקת "מחמאות" מול כל העולם.\ זה לא פיצול אישיות במקרה ? מה יהיה ? היום שוב תטלפני אליי בלילה לכל מיני מקומות, תתנצלי על מה שאמרת פה, תסבירי שלא התכוונת, ותבקשי שוב לדבר ? להפגש ? ובקשר "למחמאות" שלך פה.. לפני כולם... הצעתי לך לדבר איתי באופן פרטי = במייל. כי תיבת הדואר הקודמת שלי לא טובה. שום מכתב לא מגיע לשם מאף אחד. לכן מחקתי אותה. ואיתה נמחקו לי כל הכתובות, כולל הכתובת שלך. ולכן אין לי עכשיו גם אם אני רוצה מייל פרטי לשלוח אליו מכתבים - אלייך. את רוצה תאמיני, לא רוצה - אל תאמיני - עוד יותר טוב. והכי חשוב: אם אני נשמע כמו שאת אומרת בטלפון.... למה אמרת לי עד היום כל הזמן כמה נעים היה לי לדבר איתך בטלפון... כמה אני צריכה את השיחות הללו... שוב פעם פיצול אישיות ? ואם את כל כך מאוכזבת - אז הכל לטובה, את צריכה רק להודות למזל הטוב שלך שלא הסכמתי להפגש איתך - תראי איזה צרות חסכת לעצמך !!!

לביאה11

New member
כמה אידיוט יכול להיות אדם...

או שהוא עושה את עצמו ???? שוב פעם, אם היית מפעיל את הראש נצנץ שלך היית יכול לכתוב לי את כל ה -
שלך במסר פרטי, בטלפון, והיית יכול להגיע למקום העבודה שלי! כל באי הפורום מודעים לכך, אתה לא? או שתיכף תאמר לי שלא ידעת שיש דבר כזה !? אז אם אתה באמת כזה אידיוט אז תסתכל למטה יש שם מה שניקרא " מסר למחבר" קולט ??? אבל אתה כנראה קצר בכל מובן. ולגבי לרחם עליי ??? אני לא הייתי שיכורה, אולי אתה היית שכן מה יש לך לעשות בכלל חוץ מלשבת תחת קורת גג של קשישים ולהקליד שטויות בפורום כלל ארצי ??? ולגבי הקול שלך, תתקשר לכל באי הפורום אם אתה גיבור כדי שישמעו כמה אני צודקת, אבל לא תעיז, בטוח! ולגבי המחמאות ??? בשבילך זה באמת מחמאות, עוד לפני (ותודה לאל) שהספקתי להכיר אותך באמת. ועכשיו באמת שיש לי דברים יותר חשובים לעשות, לכן אני מבקשת ממך לא לפנות אליי יותר. לא בפורום, לא בטלפון , לא בשום צורה שהיא. אתה מעורר בי בחילה...! ד.א. אם תרצה אני גם מוכנה ללכת איתך לבדיקה פסיכיאטרית כדי שיגידו לך מי מטורף באמת. פיצול אישיות זה שם המשפחה שלך !!! שלום ולא להתראות!!! ברגשי רחמים לביאה11

סליחה על שאני מתערבת...

האיש והמיתוס.... אבל כך לא פונים לאשה , לא בטלפון, לא במייל, ובטח שלא בפורום של אנשים! תסלח לי אבל תצטרך לשנות את הגישה שלך בכל אופן ! מקווה שלפחות התנצלת בפניה.

למעלה