בת שנה וחודשיים

ג י ל י1

New member
בת שנה וחודשיים

שלום בתי בת שנה וחודשים יונקת ואוכלת מוצקים כבר קרוב לשבועיים שהיא מעדיפה לינוק מאשר לאכול מרק או פירות מה לעשות כיצד לארגן לה את סדר היום שגם תאכל וגם תינק היא מאוד אוהבת לינוק וחבל לי להפסיק זאת היא שוקלת 11 ק"ג תודה

אוכל והנקה

שלום לך שמי שרית ולי יש מקרה דומה מאוד מאוד, בתי בת שנה וחודשיים עד לא מזמן היתה אוכלת את המרק שלה והפירות, היא הגיעה לשלב שכנראה רוצה רק הנקה, קודם כול מה שעשיתי זה נתתי לה מה שרצתה, יומיים למחרת החלפתי לה את האוכל לא מרק אלא אוכל שלנו רק בחתיכות קטנות (אורז, מגדרה, קציצות וכו) היא כול כך אהבה ששכחה את ההנקה, ולגבי הפירות תשני לה, בהצלחה

ג י ל י1

New member
הנקה

שלום לשרית תודה על התשובה האם את ממשיכה להניק כי אני מאוד אוהבת את ההנקה ומתווכנת להמשיך לפחות עוד שנה . ומה איתך .

לגילי היי

שלום לך אני עדיןן מניקה את בתי עוד 3 ימים יהיה לה שנה וחודשיים, אני מתכננת להניק אותה בערך עד גיל שנה וחצי, אני חושבת שזה מספיק, היא מעייפת אותי בלילות היא נרדמת אך ורק על הציצי ומתעוררת לי כול שעתיים להניק, תגידי מה איתך, הסתדרת אם האוכל או לא? ספרי לי ביי ביי

ג י ל י1

New member
תגובה לשרית

שרית שלום נעלמתי כי אני עם 3 בנות בבית ומאוד עסוקה אפשר להגיד "בית משוגעים" אני צוות בידור בבית שמחפשת אטרקציות . ולגבי בתי בת השנה ושלושה חודשים יש ימים טובים שבהם היא אוכלת ויש ימים שהיא לא רוצה לאכול אבל את ארוחות הבוקר והערב היא לא מוותרת . וממשיכה לינוק כרגיל . בלילה אני משתדלת לא להניק , כי שמעתי מרופא שיניים שזה לא בריא בלילה חלב אמא . אז אני נותנת לה לשתות מים . להתראות שרית ותודה על התגובה

למעלה