ב-24.8 אני חוזרת מהצפון. יש מצב למפגשון?

ב-24.8 אני חוזרת מהצפון. יש מצב למפגשון?

מהתאריך ה-21.8 עד לתאריך ה-24.8 אני הולכת לישון 2 לילות ולהתארח אצל חברתי כחולת השיער ושותפתי לפשע - מרווה!
אני אשכרה צריכה לקום ב-5 בבוקר כדי להגיע לאוטובוס של 6 בשביל זה (יש אוטובוס ישיר ממעלה אדומים לתל אביב, במקום לעשות את המסע העוד יותר מייגע - מעלה אדומים
ירושלים
תל אביב
), ועד שאני מגיעה אליה זה הולך להיות כמעט בשעה 12 בצהריים
אכן נסיעה מייגעת!
בבוקר יום רביעי אני מתכוונת לחזור הביתה, אבל... מה, עד שאני בצפון אני לא אפגוש כמה מכם?
אז מלבד ההופעה של העוגיות שהולכת להיות בערב (בא אפגוש את נעה ונעמי הפרועות
) - כל הצהריים הולך להיות לפניי! שהם? מרים? דורון? אלעד? היש מצב להיפגש ולהתאסף באיזה איזור חיפה או מקום שקרוב אליכם ביום הזה? אני ממש אשמח לדעת!

shoham95

New member
ב- 24 יש לי משהו שאני לא יכולה לפספס

אבל זה ב- 4 בערך, אז אולי אני יכולה בבוקר או בצהריים (עדיף בוקר כמובן)

אני בטח אגיע בבוצ"ר ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

כי עד שיש להם קווים בכלל, אלה
אני אבדוק עם מרווה שעות ורכבות ומה שצריך, ולגמרי אבוא. אני אתייעץ עם מי שצריך כמובן איפה לנחות ולהיות. ואני אביא לך את הסינגל המובטח אישית, אחרי תקופה ארוכה ששכחתי ממנו

shoham95

New member
אוף, אני טיפשה

אמנם יש לי משהו ב- 4, אבל אני יוצאת לפני, נראה לי שב- 2-3 ככה... (יותר לכיוון ה- 2) מקווה שתוכלי לפני! :) (בוצר זה טוב
)

דורון 345

New member
אני חושבת שאוכל ../images/Emo13.gif

כמו שאמרתי אתמול, אני לא ממש מבינה בענייני תחבורה וכאלה, אבל יש קניון בלב המפרץ (יס פלאנט
לא יודעת ממש איך לקרוא לו...) שיש שם תחנה מרכזית של אוטובוסים, אני מניחה שזה אמור להיות נוח להגעה
אוכל להזמין את בן?

בטח להזמין את בן!!!!1 יהיה לי לעונג! ../images/Emo6.gif

ואני לא אעשה (הרבה) פאדיחות
מצויין! נדברה!

וואי, פליז שאת וגפן תבואו ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

יש מצב אתן תוכלו להגיע לחיפה? אני אחזור ממרווה בבוקר ואגיע לאן שצריך. נשוחח על העניין. אני ממש רוצה!!!

למעלה