ג´וליה רוברטס
+ברד פיט

ג´וליה רוברטס ../images/Emo23.gif +ברד פיט ../images/Emo77.gif

1) ג´וליה רוברטס[שי] שם אמיתי:ג´וליה פיונה רוברטס תאריך לידה:28 באוקטובר 1967 מקום לידה:סמירנה,ג´ורג´יה,ארה"ב מזל:עקרב ג´וליה רוברטס נולדה כוכבת.הנסיכה הקטנה נולדה לזוג הורים שחקנים וכותבים,ולאח אריק(שחקן),שסלל לג´וליה את הדרך לכוכבות בסרט משותף שהיתה רק בת 11. הבית לא רק "נשם" קולנוע אלא גם עודד את ג´וליה הצעירה ללכת בדרך הזו וכך נחסך ממנה המסלול השגרתי של הכוכבים בתחילת דרכם שנאלצים לא פעם לברוח מבית בדרכם להגשמת חלום אחרי הלימודי התיכון עברה ג´ווליה לגור בניו-יורק, ולמרות שלא היה לה סוכן אישי או סרט שמחכה רק לה,ג´וליה לא חיכתה יותר מידי לעבודה.אחרי כמה סרטים לא נחשבים(ששיפשפו אותה כמו שצריך) התגלתה ג´וליה בסרט "מסטיק פיצה" שם חשפה רוברטס בפני הקהל אחורים השופעים שלה. "מסטיק פיצה" הביא את ג´וליה חיש קל לצמרת והבטיח את מקומה בסרטים ענקיים עם כוכבים ותיקים כמו סאלי פילד,שירלי מקלין ודולי פרטון("מגנוליות מפלדה) ואפילו הביא אותה כמעט לאוסקר ב-1990 קיבלה ג´וליה את התפקיד ב"אישה יפה" לצד ריצרד גיר ועשתה היסטוריה באחד מהקלסיקות המצליחות של כל הזמנים. [לב] [לב] [לב] [לב] [לב] [לב] [לב] [לב] [לב] [לב] [לב] בראד פיט[זהירות] [לב] שם אמיתי:ויליאם בראדלי פיט תאריך לידה:18 בדצמבר 1963 מקום לידה:שאווני,אוקלהומה,ארצות הברית מזל:קשת פיט גדל בבית עם חינוך קשה,ותעודת הבגרות שלו היתה יכולה לטמון לו עתיד מבטיח ואקדמי, אך הוא הפסיק את לימודי העיתונות שניה לפני שסים, סיפר להוריו שהוא בדרך ללימודי אומנות באיזשהו חור, וברח להוליווד,בהוליווד החל פיט לקחת שיעורי משחק ומימן את עצמו במלצרות שטיפות בית ועוד ועוד ועוד...[*] ההורים כנראה גילו את העיסוק האמיתי של בנם כשפרץ לתפקיד קטנטן בסידרה בשם "דאלאס" בשנת 89 ובטוח כששיחק את תפקידו הראשון הקולנוע בתור המפתה הגנב של ג´נה דייויס בסרט "תלמה ולואיז" ועוד כמה סרטים כושלים יותר ופחות,וברד פיט התחיל להופיע בכול שערי המגזינים ובכל מדורי הרכילות! [לב] [שי] [לב] [שי] [לב] [שי] [לב] [שי] [לב] [שי] [לב] [שי] [לב]

בראד פיט שלי שלי שלי!!!! ../images/Emo68.gif

הוא גם מזל קשת בדיוק כמוני! ושתיי קשתיים זה אחלה מערכת יחסים! חוץ מזה שייש הבדל של בערך 20 שנה..... אבל נו טוסט.. תמיד אני יכולה לחלום עליווווו..... .ררררררר........

~*~gaL

New member
הממ ../images/Emo9.gif

גם אני קשת, מה דעתכם על שלישיה?
חחחחחחחחחחחחחחחח מה עובר עלי היום............
טוב נו, תמיד יש את ג´וני דפ, ואם חושבים על זה, הוא בעצם עדיף על בראד פיט.

חיפושיט

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח , יאא

ממש פורח מעמד האנטיפתיים/מאותרים חברתית... איזה מאגניב, בואו נפתח מועדון! <שכמובן אף אחד לא יהייה בו כי כולנו שונאות את כולם, שיחנקו.>

~*~gaL

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחח

קאונט מי אין
אההה וניקול.. יאא לא צריך!! אני אשאר עם נוח, ג´ורג´, ג´וני, אדי, דיוויד ופאט!! גם ככה הם ברשימה שלי.. וכן, בריק, אדי שלי, שלי, שלי שלי שלי לא שלך..

למעלה