גאון בקלות ..

שלום לכולם :
אני מציע לכל הורה ..
שיקח לו מורים פרטיים דרך
האינטרנט ( בחו"ל )
במדינות זולות ..
והילד יוכל ללמוד עם המורה
דרך האינטרנט ( צריך לבצע תרגום
ל 2 הצדדים וזהו )
עלות מורה פרטי בחו"ל ..
זה הרבה יותר זול
ויותר מיקצועי ..
אני מקווה שעזרתי ..
מיכאל בינימין מהפייסבוק ..נייר טואלט

יורה נחושתן

Member
מנהל
כאשר מדובר על לימוד שפה זרה כגון, אנגלית, אני בהחלט מסכים עם הכותב. לגבי שאר התחומים והנושאים, אני בספק. יש לזכור שמערכת הלימוד בישראל מתבססת על שימוש בשפה העברית וגם באקדמיה, למרות ששם משתמשים לא מעט באנגלית, הרי שבכל, הלמידה בעקרון היא בעברית. לא בטוח שרמתם של המורים בחו"ל עולה על מורים בישראל, זה מאוד תלוי מי המורה ומה אחוז ההצלחה שלו בקרב תלמידיו וכיצד קידם אותם עד לקודקוד הפירמידה. מדינות זולות?? מה זה? האם רמת הלמידה הספציפית גבוהה יותר מהרמה הקיימת כאן בקרב מורים פרטיים? ממש לא בטוח ואפילו, לא סביר. כמי שעוסק בהוראת מחוננים בעיקר, הן במסגרות ממלכתיות והן במסגרות פרטיות אני יכול לומר שאין כל בעיה ללמד מחוננים ומצטיינים (גם ממוצעים) ברמה אחרת לחלוטין מהנהוגה במערכת הפורמלית הרגילה עד כדי הבאת התלמיד בחט' היסוד בכיתה ו' למשל, לפיתוח יכולת למידה לפי הכללים הנהוגים באקדמיה וכבר היו לי תלמידים מחוננים ומצטיינים שבכיתות ה' - ו' יכלו להגיש עבודות חקר ותרגילים שונים ע"פ כל הכללים הנהוגים באקדמיה ברמות הגבוהות ביותר ופיתחו יכולת (בעזרתי כמובן) ללמידה עצמאית בכל תחום שהוא. כך שהרעיון ללמידת כל תחום בעזרת מורים מחו"ל הוא רעיון בגדר האבסורד. רוצים להוזיל מחירים של למידה פרטית? שההורים יארגנו קבוצות למידה קטנות ויתחלקו בתשלום למורה המלמד. בהצלחה.

Martial arts particularly valuable for young men to live on full of life and faithful. Ageless Martial Arts Las Vegas enlighten standards and trains active life to frame kids for doing better in life. Let it be known how martial arts will favor them for longer period and why electing us is the worthwile investment they can do. Ageless martial arts class is a important self defense class in Las vegas, which is about teaching old people and kids the ways to protect their self and discover good life skills along the way. The instructors are a specialized group of karate teachers who desire to incorporate karate as well as many forms of martial arts to strengthen personality building exercises so they can develop inner strength and a black belt frame of mind. My AMA schedule are unique mixture of foremost ideas of AMA to assist in defending others and yourself. The crucial base is AMA Karate, initially founded by a Karate master, it is an art which is about on the spot self protection and attacks and unique countering arts. As our students and teen agers and Preschoolers enroll in Martial Arts near Henderson Nevada, the staff use ideas such as discipline, manners, respect as well as including positive self awareness. By challenging the mind, body and energy field, we give skills to our deciples in order to incorporate this outside and inside the classroom (Martial Arts Skill|Karate school) our teachers train a very important class of existance that helps the diciples pass past some challenging parts of of being human as they transition to black belt. If you would like to discover more take a look at this site:las vegas martial arts school in 89120

ר

רם שלום בגרויות

Guest
אני רם שלום וההמלצה שלי שונה, מתוך ניסיון עשיר ביותר של עיסוק במחוננות ובמחונני-על (גאונים) אני ממליץ לכל הורה להתמקד בעיקר בהשקעה בילד המחונן בפיתוח חשיבה והבנה. כאשר מפתחים אצל ילדים בכלל ואצל ילדים מחוננים בפרט, את החשיבה וההבנה, הילד לבדו יצליח ללמוד הרבה מאוד תחומים בכוחות עצמו בלי השקעה או התערבות חיצונית מיותרת. הורים עושים טעות כאשר הם מעמיסים על ילדם המחונן לימודי יתר המובססים על למידה שינון תרגול וזכרון שהן צורות למידה לא נכונות לילד המחונן. שוחקות אותו ופוגעות בהתפתחותו העצמית ובמיצוי הפוטנציאל הגלום בו.
אני בעצמי למדתי לשני תארים אקדמיים באוניברסיטה בזמן שהייתי תלמיד תיכון. כשהייתי ילד קטן אבא שלי החליט לא לשלוח אותי למסגרות של תלמידים מחוננים, הוא סבר נכון שעדיף לטפח בי את יכולות החשיבה וההבנה והוא עשה את זה באופן פרטי.
כיום אני רם שלום מלמד ב-מכון לחשיבה והבנה. אני לימדתי והכנתי לבחינות תלמידים מחוננים ומצטיינים כולל גם בגיל בית ספר יסודי וגם בגיל חט"ב. אני מלמד מיומנויות בסיסיות על ידי פיתוח החשיבה וההבנה. כך שהילדים כבר מגיל בית ספר יסודי מצליחים לפתור שאלות ממבחני בגורת, מפסיכומטרי ואפילו מקורסים אוניברסיטאיים, קראו עלי כתבות בעיתונות, ראו גם במאקו N12 וכן ראו מה כתבו עלי ועל התלמידים שלי באתר הרשמי של משרד החינוך (בפייסבוק של משרד החינוך). חפשו בגוגל: רם שלום בגרויות. ניתן גם להתייעץ איתי בטלפון 0507323511 או במייל: [email protected] לגבי ילדים מחוננים ומצטיינים. כולל גם הכנה למבחני מחוננים, הכנה לאולימפיאדות במתמטיקה וגם למבחני נבחרת ישראל במדעים.

למעלה