גבעות יהש-נמצא נפט בישראל

מצב
הנושא נעול.

yules

New member
שועליקו, נשמע יותר כמו השחלה.

גבעות יהש-נמצא נפט בישראל
כמויות משמעותיות.
"כמויות משמעותיות"? כאילו שעוד חצי שנה מעכשיו יתחילו לצאת מיכליות נפט מנמל אשדוד לשאר העולם. הלוואי ואתבדה, אבל בדרך כלל ההודעה הבאה היא "כמות מסחרית זעומה".

מצטער בשבילך שאתה לא בפנים../images/Emo3.gif

"כמויות משמעותיות"? כאילו שעוד חצי שנה מעכשיו יתחילו לצאת מיכליות נפט מנמל אשדוד לשאר העולם. הלוואי ואתבדה, אבל בדרך כלל ההודעה הבאה היא "כמות מסחרית זעומה".
מצטער בשבילך שאתה לא בפנים

לפי לחץ של 60% גז לפי הדיווח, אז נראה שיש שם כמויות גדולות של נפט.

תגידו אתם אמיתיים או שזה אני חולם את זה

זה נראה כמו סרט ההמשך לגבעת חלפון
איפה מר חסון בצורת שופל?
תגידו אתם אמיתיים או שזה אני חולם את זה
גבעות עולם שברה שיאי עולמות עליונים ותחתונים הבן אדם היה הראשון להודיע את ההודעה ובזכותו הרווחתי היום 17000 ש"ח ואתם חיים בסרטים למרות שגבעת חלפון סרט טוב יהיה נפט יהיה קולה מה שלא יהיה אתה אל תשים לב לקנאים ושתבורך על מעשיך

נכון באמת היה שם נפט

היא כבר מצאה ב-2004
2.5 מיליארד דולר (יותר מ-5 מיליארד במחירי הנפט של היום). אז שלא יעבדו עליכם.
נכון באמת היה שם נפט
במגד-4 רק הנקבוביות היתה נמוכה, הפעם ע"פ כל הערכות הגיאולוגים בראשות רייט הנקבוביות גבוהה בין 8 ל-10.

יובל 42

New member
כן אה?

נכון באמת היה שם נפט
במגד-4 רק הנקבוביות היתה נמוכה, הפעם ע"פ כל הערכות הגיאולוגים בראשות רייט הנקבוביות גבוהה בין 8 ל-10.
כן אה?
בכוונה הבאתי את הדיווח המקורי. לא מציינים שם שום בעיות של נקבוביות. אומרים מצאנו נפט, 2.5 מיליארד דולר, והמניה טסה למעלה. אחרי כמה חודשים אה אופסססס נקבוביות והמניה צונחת למטה. מוכן להתערב שהפעם זה יגמר בדיוק אותו דבר. מסכנים אלה שקנו היום בעלייה של מאתיים אחוז.

אני מכרתי והשארתי 5000 מה שיהיה יהיה

כן אה?
בכוונה הבאתי את הדיווח המקורי. לא מציינים שם שום בעיות של נקבוביות. אומרים מצאנו נפט, 2.5 מיליארד דולר, והמניה טסה למעלה. אחרי כמה חודשים אה אופסססס נקבוביות והמניה צונחת למטה. מוכן להתערב שהפעם זה יגמר בדיוק אותו דבר. מסכנים אלה שקנו היום בעלייה של מאתיים אחוז.
אני מכרתי והשארתי 5000 מה שיהיה יהיה
אם ימצאו משקה חדש במקום קולה הרווחתי אם יהיו נקבוביות מחורבנות הלך הכסף אם מחר יעלה עוד 100% אני ימכור עוד כמה אלפים עד שימחקו לי את כל מה שאני ישאיר מגיע להם להרוויח מגיע להם לגבעות אם כל המניות היו כמוהם והמנהלים כמוהם היינו קונים את סעודיה

יובל 42

New member
עכשיו אני רואה שכתבת למטה שמכרת היום

נכון באמת היה שם נפט
עכשיו אני רואה שכתבת למטה שמכרת היום
את רוב האחזקה שלך. כנראה שגם אתה לא מאמין להם

prizman

New member
הדבר היחיד שאני יודע לגבי העבר

המנייה עלתה איזה מאה ומשהו אחוז
הדבר היחיד שאני יודע לגבי העבר
הוא שאני לא מאמין לגבי מה שגבעות מפרסמת. ברגע זה העפתי את שארית האחזקות שלי בנייר, ברווח של 200 אחוז יש לציין. כשקניתי אותו חיכיתי בדיוק ליום כזה ולא אכפת לי שזה לקח שלוש שנים, גם לא אכפת לי שיקראו לי ספקולנט. נפט לא נראה לי שיצא מהסיפור הזה ואף פעם לא חשבתי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה