גברים : נא להוריד את מינון ההתנצחויות עם

גברים : נא להוריד את מינון ההתנצחויות עם

הנשים בפורום. לא לשם זה הוקם הפורום. הנשים שנכנסות לכאן נובחות על מנת להרעיש, כי כואב להן לראות את הדבר האמיתי מול הפרצוף. בואו נכבד אותן עם מינימום התייחסות. אישה שמדברת הרבה , לא יכולה להתרכז בביצוע מסאז' וניקיון הבית בו זמנית.

eladberko

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחח

אבל זה כיף, אני אוסף הרבה ידע מודיעיני על התחום שבינו לבינה באמצעות נשים בעייתיות שכאילו. זה למען עתיד טוב יותר.

קא זו או

New member
יש פורום שיעזור לך באגירת מידע כזה

נשים, גברים ומה שביניהם , כן כאן בתפוז. נכנסתי פעם, קראתי איזו פלצנית אחת שם ולא נכנסתי יותר.

patagonia

New member
מישהו מכיר את התיאוריה של אנגלס?

השכלה כללית: אנגלס דיבר על זה שנשים איבדו את העצמאות שלהן עם התפתחותה של המונוגמיה, שתתפלאו, הייתה יוזמה גברית לטענתו. מה אומרים על זה החברים כאן?

eladberko

New member
לא יודע מי זה אנגלס

אני לא שוביניסט חלילה, אני מאמין שלגברים ונשים יש תפקידים שונים בחיים. יש הרבה בעיות תקשורת זה הכל, גברים מבינים דברים מהר יותר בלי יותר מידי זיבולי שכל, בחורת אוהבות לדבר ולדבר ולדבר... ולרמוז שטויות וכו' אז נכון, נשים הפכו להיות זן תלותי בגברים. אבל מצד שני אנחנו לא יכולים בלעדיכן. נקודה. לא משנה כמה אני יעליב ספורט נשים, אני מת על בחורות שעוסקות בספורט. במיוחד בחורות ממוגנות היטב.

patagonia

New member
אנגלס זה החבר של מרקס למניפסט

משום מה הוא מיוחצן דיי גרוע. והקטע שלו בצורה פשטנית היה שאם אף אחד לא יודע מי האבא, אז כולם עושים מה שהאימא אומרת (לרווחת הילד כמובן) ושקפיטליזם זה רע. :) - לחלוטין לא הולם פורום גברים בכל-פן-שהו... ובקשר לתגובה שלך - יש הסכמה חלקית. נסתפק בזה

קא זו או

New member
אנגלס זה החבר של קרל או של לנין או של

הגרוזיני הרוצח המאיים ג'וזף סטאלין? את חושבת שג'וזף מהסדרה "האלופה" זה הומאז' לסטאלין? נוווווווווו

תשובה טובה

לילדים
כשילדים רוצים צעצוע ואין כסף הם בוכים ואז צריך לרצות אותם..

patagonia

New member
אני מרגישה שאני מפריעה

לפעילות השדה השוטפת... יקירי, אנא המשיכו

לא זכור לי ששאלתי אותך

חמור קופץ בראש.. תאמין לי שיש לי דרכים אחרות,אבל כששווה לי רק..

למעלה