גומרים הולכים?

barakqa

New member
גומרים הולכים?

אוקיי חבר'ה, אז הגעתם לסטוץ, ירדה לכם, ליקקה אתכם, השפרצתם ניטים. מה קורה אח"כ? מתלבשים מהר ובורחים? לא יודע מה איתכם אבל אני אחרי כל פעם כזו חייב לברוח, לא יכול להסתכל עליה, בטח לא להתחבק, מקסימום נשיקת נימוס. זה גורם לי לקוות שכשאהיה עם מישהי שאוהב זה לא יקרה לי, אלא אשאר להתחבק. האמנם??? זה גורם לי לעוד משהו אחד קטנטן :
לרצות אהבה.

שמוצקין

New member
לא ....

אני יושב איתה עוד ,משוחח ,לפעמים שומע מוסיקה. אני גם לא אוהב לצאת מהר אחרי ההשפרצה ,אפשר להישאר בפנים עוד קצת

דנטל

New member
מזעזע לקרוא

אם אחרי זה אתה לא יכול להסתכל עליה, לא ברור לי למה הסתכלת עליה מלכתחילה. אתה מאלה שלא אכפת להם עם מי הם נמצאים, העיקר שהיא מוצצת? מהנסיון שלי, הם נשארים לדבר, להתחבק, להתנשק, ולהמשיך לזיון הבא. בדרך כלל, אני זו שרוצה שהם כבר ילכו, כדי שאני אוכל ללכת לבלות עם חברים.

barakqa

New member
טוב

תראו, אני לא אחד שמחפש סטוצים, אני גם לא שוכב עם מישהי אלא אם אני מרגיש אליה משהו. ואני לא מדבר על ירידות או דברים אחרים שהם לא חדירה. נתקלתי בהרבה מצבים שבחורה רצתה לשכב איתי ולא רציתי כי חשוב לי עם מי אני שוכב. ככה שבוא נרגע עם קטע הילד הרע, כי זה לא יתאים למי שאני באמת. לענייננו, בתקופה האחרונה מצאתי את עצמי עם בחורות שלא ממש רציתי (לא כולן) אבל נשארתי לקטע של הקוצ'י מוצ'י כי זה היה נעים לשנינו. בוא לא נטעה, אמרתי להן מה קורה איתי ושזה לא יתפתח לכיוון רציני. ככה שלא השלתי אותן, ובכל זאת הן רצו שאחזור. אופליה, אמרת שנשאר להן טעם רע בפה, לי נשאר יותר כי כל פעם אחרי שאני עם מישהי שאני יודע שלא ארצה, אני מלא רגשי אשמה, לא כלפיה, אלא כלפי עצמי. גם היום אני אומר לעצמי שלא אלך למישהי אלא אם ארגיש אליה משהו וארצה להשאר אצלה במקרה ותזמין אותי, אבל לכי תדעי מה יקרה עוד שבוע. זה רק בתקופה האחרונה כך, לפני כן הייתי ילד טוב, אולי עכשיו אני רוצה לתת מעצמי את מה שתמיד רצו אבל הייתי תמים מכדי לתת. זה לא ימשך עוד זמן רב אלא עד שאחליט שזהו, או עד שאמצא אותה!

דנטל

New member
אל תהיה עם מי שאתה לא רוצה

לא בגלל כל הגועל שמגיע בעקבות, אלא בגלל שזה נראה כמו התפשרות, ואני לא מבינה למה להתפשר. כבר עדיף לאונן מאשר לעשות את זה עם מישהי שלא נמשכים אליה, אפילו שנדמה שכוס עדיף על יד ימין.

barakqa

New member
התפשרות?

אולי, אבל התפשרות בשביל לפרוק. אולי את צודקת, אולי עדיפה יד ימין ממציצה אבל צריך לגוון, לא?

דנטל

New member
מקובלת עלי התפשרות לשם פריקה

בתנאי שאין יסורי מצפון אחרי זה.

barakqa

New member
אז כרגע יש

אולי זה לא יהיה אם אהיה עם מישהי שאמשך אליה באמת.

רוזיA

New member
אחי אתה מהסוג הרגיש נראה לי.....

ככה זה קשה טילים להפריד משיכה מינית מי משיכה על בסיס כימיה זה תמיד יוצא רע עם המון יסורי מצפון ובעסה כללית לאחד או לשתי הצדדים בדרך כלל זה יקרה לזה שלא היה סגור על עצמו מתחילה ....

למעלה