גונגו אומר ערב טוב !

גונגו אומר ערב טוב !

גונגו חם ורטוב גונגו מכין ארוחת מלכים ממלפפון חמוץ וקופסת סרדינים גונגו קוצץ גונגו מכין
על המגהץ גונגו קנה במבה ויש לו צנצנת עמבה גונגו קנה ביסלי וקולה גונגו בשמחה ירד שאולה ! תשעה באב שמח לכולם !

SINFULLY SEXY

New member
נידבקת מזאת שקוראת לעצמה ../images/Emo84.gif ../images/Emo84.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif

SINFULLY SEXY

New member
זה בסדר מתוקי ../images/Emo13.gif

סיפרתי עכשיו לכל הפורום שלה שיש לה מנדבושקעס

TAINTED SAINT

New member
יופי טופי ! ומהרגע הזה כולם מרגיעים !../images/Emo124.gif

עכשיו כולם נושמים עמוק,עוצמים עינים וחושבים מחשבות נוגות על בית המקדש שחרב בגלל שנאת חינם [וגם בגלל הרומאים שתפשו עלינו קריזה נוראית בגלל שלא הללנו מספיק את הפסטה....]. נגמר הבלאגן,סקסית מאמי,בא לך ללכת לישון בוכה שוב ?
גונגו חמוד,תרגיע,ואני מבטיח לך שבקרוב אתה ואני נריץ קטעים באיזה פורום שישאר מזועזע להרבה זמן,רק לא בפורום "לשאול את הרב-שם הם מוחקים שאלות תוך רגע,אבל החיים לא מתחילים ונגמרים בתפוז
,תשאל פעם בפרטי את הליידי ואת פסיכו.... פלירטוטי לשון מחוץ לתחום מרגע זה,תנו להם לחיות בשקט,בסך הכל יש שם אוסף אנשים די נחמדים,היה נחמד אם חלקם היה כותב כאן אתנו,ובאמת שאינני מתבדח,יש שם כמה לא פחות שרוטים מאיתנו. לילה טוב והמשך תשעה באב שמח לכולם
TAINTED SAINT
וסקסית מאמי,ככה סתם לידיעתך,אלברט בבית בגלל תשעה באב,הוא אפילו התקשר לאחל לי "צום קל",נשמה טהורה שכמותו

hagit113

New member
תשעה באב שמח?

תשעה באב לא אמור להיות שמח מאמי, ביום הזה אנחנו נחשבים באבל. אסור להנות ולשמוח. צום קל ומועיל :)

איל512

New member
בשבילך..

בשבילך יום אבל בשביל אחרים יום שמח.. מה אכפת לך? היית חייבת להגיב?.. את יודעת שזה בציניות... ואגב אם כבר יום אבל אז למה להגיד צום קל? מקווה שהיה לך צום מועיל...

hagit113

New member
אליך...

למה שיום אבל יהיה בשביל אחרים יום שמח מאמי? הלוואי והיום הזה יהפוך להיות שמח ויבנה בית המקדש השלישי :) וצודק, צריכים להגיד רק צום מועיל. קל זה לא נכון להגיד - הרעיון הוא להתענות. תודה על התיקון :]

למעלה