גורל...

Stripperella

New member
גורל...../images/Emo121.gif

אני אחת שממש מאמינה בגורל...אז החלטתי לדון על זה קצת... אתם מאמינים בגורל?... האם לפי דעתכם אתם קובעים על הגורל או שהוא קובע עלייכם?.... לפי דעתי הגורל קובע עליינו, כי אם אנחנו היינו קובעים את הגורל היינו קובעים מתי נמות, מתי נצליח... וגם אם הגורל לא היה ידוע/ כתוב מראש אז איך כל האנשים שמסוגלים לראות את העתיד יודעם מה יקרה... יצא לי כמה פעמים להביא נבואות על שטויות כאלה שממש צדקו וזה קרה יחסית הרבה פעמים. אשמח לשמוע את חוות דעתכם...

אחלא.. רק אולי כדאי../images/Emo12.gif

שתספרי לי קודם מה זה גורל? כאילו למה את מתכוונת? (
ומי זה שמסוגל לראות את העתיד)
אחלא של נושא
.... גילי

ליאת39

New member
אני מאמינה ש...

הכל כתוב כבר... ויש מי שמנחה את הדרך שלנו אל היעד שלנו. לכל אחד מאיתנו יש תפקיד בעולם הזה ויש לנו את המדריכים הרוחניים שלנו שמנחים את דרכינו ועוזרים לנו ללמוד את שיעורינו בגלגול הזה...ובכל גלגול

../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gifומה עם מתאבדים../images/Emo35.gif

כלומר, מה שאת אומרת בעצם זה שגורל = הכל כתוב מראש. אז הנה לך שאלה נוספת: מה עם המשפט הידוע "הכל צפוי והרשות נתונה"
איך זה מתחבר עם "הכל ידוע מראש", כאילו, אם כך, למה לנו להתגלגל ולהמשיך במסע החיים, שאצל לא מעטים מצטייר כמסע ייסורים? מה קורה עם המתאבדים למינהם? באהבה
רבה,
גילי

lmatan1

New member
הכל צפוי והרשות נתונה הוא הבחירה של

מי שנמצא בתוך הסרט של החיים שלו ובוחר להכנס לסרט אחר. נגיד את זה יותר מובן נגיד שיש בורא עחלם והוא כתב את ספר חוקים ובספר יש את כל הסרטים האפשריים שרצים בו זמנית .יש שם עצות של מה יקרה אם תעשה ככה ומה יקרה אם תעשה אחרת. מי שמשכיל להתקשר לצווים שאפשר לומר עליהם שהם בהחלט פרדוקסליים יכול להשתחרר מהטירוף של העולם הזה דוגמאות.אם תעשומעשים טובים יהיו כאלה שיאשימו אתכם במניעים זרים,עשו טוב למרות זאת. כשתצליחו בחיים תרכשו ידידים כוזבים ואויבי אמת. תצליחו למרות זאת. מעשים טובים שעושים היום יישכחו מחר יושר וגילוי לב גורמים לפגיעות,היו ישרים וגלויים למרות זאת. אנשים גדולים,הוגי רעיונות גדולים ביותר נבלמים לעיתים על ידי אנשים קטנים וקטנוניים בעלי מוחות צרים, חשבו בגדול למרות זאת. אתם משקיעים שנים רבות בבנית דבר שעלול לההרס בן לילה, השקיעו למרות זאת. אנשים באמת זקוקים לעזרה אבל אחדים מהם עלולים לתקוף אתכם כאשר אתם באמת עוזרים להם.עיזרו להם למרות זאת. העניקו את המיטב ותחטפו אגרוף בפרצוף.העניקו ממיטבכם למרות זאת. נו ועכשיו תגידו מה יהיה גורלנו בהצלחה רבה.

ליאת39

New member
לכל נשמה יש שיעור בגלגול חיים מסוים

הגורל כתוב, אנחנו לפעמים סוטים מהדרך והמדריכים שלנו מכוונים אותנו לחזור חזרה. אנחנו לא יודעים מה צפוי לנו... אבל המדריכים שלנו כן... אנחנו מחליטים החלטות מסוימות... אם יש לנו שיעור למשל בסבלנות, הם ינחו אותנו ללכת לכוונים בהם אנו נדרשים להיות סבלניים...ואין ברירה אחרת.... מתאבד/ איש צעיר שקיבל התקף ומת / אדם שנדרס / איש זקן שמת משיבה טובה....אני מניחה שאלה אנשים שסיימו את תפקידם בעולמנו ויש להם תפקיד אחר במקום אחר... ברגע שאדם / נשמה מסיימת את תפקידה בעולמו, הגוף מת והיא עוברת לגלגול אחר או עולה רמה בעולם הרוח.

elylan

New member
אני חושבת

שכאשר נולד בן אדם הגורל שלו נכתב אבל הוא יכול לשנות את גורלו לטוב או לרע...

בזבזבז

New member
אבל אם זה נכתב מראש אז איך הוא יכול

לשנות? זה סותר את עצמו מה שכתבת. תודה מבז:)

elylan

New member
יש משהו כתוב אבל הוא לא נצחי

בדיחה ישנה לעניין לא ממש זוכרת אותה... משהו כזה) : אדם טובע בים. עוברת סירה ומושיטה לו גלגל הצלה אבל הוא אומר שהוא לא צריך מהם עזרה הוא יחכה לעזרה של אלוהים. לאחר מכן בא מסוק וזרק חבל אבל האיש בשלו. לבסוף טבע האדם והגיע לגן עדן. שם הוא פגש את אלוהים ושאל אותו למה הוא לא בא להצילו ואלוהים ענה שהוא שלח סירה ומסוק להצילו אבל הוא לא קיבל את עזרתם... כלומר אומנם הגורל נכתב מראש אבל האדם בוחר איך לחיות.

GirlFromHell

New member
אישית

אני מאמינה שאנחנו קובעים את הגורל שלנו בכל רגע נתון. אנחנו שולטים בהכל וגם אלה שקוראים בעתיד יכולים לטעות מכיוון שאנחנו יכולים לשנות את ההחלטות שגרמו לעתיד להיות ככה.

Stripperella

New member
אם את היית קובעת את הגורל אז...

את היית מחליטה מתי תצליחי ומתי לא... ומי זה יקרה ומתי זה יקרה... ואם את מתכוונת לזה שלמשל....נותנים לך שתי אפשרויות לבחירה ...למשל אם תעבירי דירה או לא... ואת קובעת שכן טז את חושבת שאת קבעת על הגורל.... אבל מה עם הגורל בחר שאת תעברי דירה ואת רק חושבת שקבעת עליו?

נושא מאוד מורכב

הכולל בתוכו- קארמה, שעור חיים, חוזים רוחניים, יעוד וכו'. והחשוב מכל- בחירה חופשית. בחירה חופשית היא הג'וקר בין הקלפים שהחיים מעניקים לנו.

בזבזבז

New member
מה קשור הג'וקר?

אמרת פה הרבה דברים וזה נראהלי מורכב באמת. אז בואו נדבר על זה. מה זה חוזים רוחניים, ואיך בן אדם יכול לדעת מה היעד שלו? תודה מבז:)

גורל

אני מאמינה שיש לנו קארמה ויש גורל קבוע ומה שביניהם זוהי זכות הבחירה. אם הגורל הקבוע מראש לדוגמא הוא שאני אראה סרט מתי אני אראה את הסרט, באיזה דרך אלך עד שאראה את הסרט, כמה זמן יקח לי עד שאראה את הסרט, איזה סוג סרט אראה כל אלא הן זכות הבחירה ואת זה כל אחד עושה בדרכו שלו. לילה טוב לאה

אהה ועוד משהו

יש כאלה שטוענים שהנשמה באה ללמוד ובאה לתקן ואני טוענת שהנשמה שלנו מגיעה מהמקור (אלוהים) וכאחת כזו יש לה את כל הידע ואין לה מה ללמוד וכאחת שבאה ממקור כזה אין לה מה לתקן מה שכן לדעתי זה שהיא באה לחוות וכל התסריט ידוע לה מראש על פי סוג החוויות שהיא רצתה לחוות עוד לפני כניסתה לגוף. לילה טוב לאה

בזבזבז

New member
אין דבר כזה גורל. עכו"מ../images/Emo182.gif

רק אם את אומרת שגורל זה קרמה, ובכל מקרה יש לנו את האפשרות לבחור ואז לשנות ולייצר את החיים שלנו. מה זה לדתעכם עבודת כוכבים ומזלות? זה להיכנע לגורל ולא ליצור את החיים. מה אתם חושבים על זה? תודה מבז:)

בתור משתתף פעיל...

בפורומים של אסטרולוגיה, חשוב לי להעביר שהתפיסה הזאת שגויה. הכוכבים לא קובעים בשבילנו מה יהיה. הם יוצרים חזית אנרגטית מסויימת, שאפשר להעזר בה או להמנע ממנה. היופי באסטרולוגיה זה שהיא מסירה את הערפל מהדרך, כדי שנדע מה לפנינו, לא כדי לקבוע איך נחליט להגיב. אסטרולוגים הם כמו מטורולוגים. הם יכולים לומר שתהיה סערה מחר, אבל לא אם תירטב, תפתח מטרייה, תשאר בבית או תסע למקום עם אקלים חם יותר. זה לחלוטין תלוי בך.

למעלה