גימגמום, זה הכל נכון מה שמוטי מספר!

orna66

New member
גימגמום, זה הכל נכון מה שמוטי מספר!

היי לכולם,
שמי אורנה אני מחדרה.
רציתי לספר לכם משהו עלי ועל איש יקר בשם מוטי סגל...
לי היה גימגמום דיי כבד והייתי נתקעת ונעצרת כל שניה והיו מילים שהיה לי קשה להגיד אותם לבטא והייתי נתקעת והיה יוצא לי אות אחת כמה פעמים להגיד אותה.
ואז יום אחד בעבודה שלי פגשתי מישהו בשם מוטי סגל ששמע אותי מגמגמת ואמר לי שהוא מטפל בזה עם האנרגיות שלו ולא האמנתי לו אבל אמרתי ננסה אני לא אפסיד כלום והגעתי אליו לטיפול עם מישהו ידיד שלי ליווה אותי והוא עשה לי תטיפול בעזרת האנרגיות ואז ישר אחרי הטיפול אמר שכבר שומע שיפור ואני לא מגמגמת ולא האמנתי ואז ידיד שלי אמר לי את זה גם אחרי שניה והיייתי בשוק הוא גם לא האמין ואז אחריו כל האנשים התחילו להגיד לי שעבר לי הגימגמום ואני לא מגמגמת ומדברת חלק בלי עצירה והרבה אנשים גם ומשפחה שלא דיברתי איתם הרבה זמן איך ששמעו אותי היו בשוק אמרו מזה איך זה יכול להיות ובאמת שלא האמנתי זה היה הזוי
ההטיפול האלוהי הזה שלו וזה היה נס אז אני חושבת ובטוחה במילון אחוז שהוא מסוגל לעזור לכולם.!
ולפני שפגשתי אותו לא חשבתי שקיימים ניסים!
אבל אחריו אני בטוחה שהם קיימים...
ורק צריך להאמין בזה והוא עזר לי בזה!
ובזכותו עבר לי הגימגום וזה קרה בתאריך 2.2.12.
ובאמת אני עד היום בשוק איך הגמגום עבר לי תוך שניה
וזה רק בזכותו!!! ואני ממליצה לכולם בחום עליו ותנסו לא תפסידו כלום!!! רק צריך להאמין בזה אמונה שלמה וזהו. אז באמת מכל הלב אני ממליצה לכם.. וכל שאלה או משהו לא ברור אשמח לעזור ולענות... :)

אני רב מנחם שנאורסון הידוע,וגם אני גמגמתי

למה אתם חושבים שכל פעם שישבתי על המרפסת ונופפתי לחסידים לא אמרתי להם כלום?
עד שפגשתי את מוטי סגל ששם לי את היד על הראש ומאז אני לא מפסיק לפטפט.
כשאחזור בתור המשיח תשמעו כמה שאני שוטף.
למה אני מתעכב?
כי החמור הלבן שלי סובל מראומטיזם(כבר 2000 שנה הוא מחכה לשאת את המשיח),ואותו מוטי עוד לא הצליח לרפא.
סתם..............
זה אני שוקי
רציתי רק להראות כמה זה קל להחליף שמות בפורום
אה..ואם יש פה חבדניקים,אז סליחה מראש.לא התכוונתי לפגוע בכבוד הרב,אבל יעקב כבר יודע שכש מרגיזים אותי אני מאבד שליטה.

למה האיש שאומר שמרפה כל דבר ב10 שניות בכף ידו

צריך טיפול? למה הוא לא את היד על עצמו ונרפא?
בכמה פורומים הוא אומר שהוא מטפל בהצלחה בכאבים מכל הסוגים..

מוטי ס1

New member
תגובה לאורנה מחדרה

טוב אורנה אני מודה לך שהסכמת להחשף בכדי לתת דוגמא חייה לכל אותם אנשים שמתקשים להאמין שהם יכולים להיות גם ללא גימגום והכל בטיפול אחד קצר אז אורנה תודה על הפירגון

התגובה הזאת לא יכולה להיות מפי מגמגמת

"ישר אחרי הטיפול אמר שכבר שומע שיפור ואני לא מגמגמת ולא האמנתי ואז ידיד שלי אמר לי את זה גם אחרי שניה והיייתי בשוק הוא גם לא האמין ואז אחריו כל האנשים התחילו להגיד לי שעבר לי הגימגמום ואני לא מגמגמת ומדברת חלק בלי עצירה והרבה אנשים גם ומשפחה שלא דיברתי איתם הרבה זמן איך ששמעו אותי היו בשוק אמרו מזה איך זה יכול להיות ובאמת שלא האמנתי זה היה הזוי"

מי שמגמגם מאוד מאוד מאוד מאוד מודע למצב דיבורו בכל רגע נתון ולא צריך אף אחד ש"יגיד לו" שהוא לא מגמגם. על אחת כמה וכמה להצטרך אישור מהחבר ואז מהמשפחה ואז מהשכנים.
מי שכתב תגובה זו לא גמגם יום בחייו.

ואני כותב את זה בתאריך 2.4.2012

avilug

New member
שלום אורנה.

שמי אבי וגם לי את הבעיה הגמגום. אשמח אם תביאי לי בבקשה את המספר של מוטי

orna66

New member
תשובה לאבי

בכיף... :) ואני ממליצה עליו בחום.. 0526062080

למעלה