גישוש באפילה

ניירת

New member
גישוש באפילה

הי, אני אשמח אם מישהו כאן יוכל להכווין אותי. אני התחלתי קורסי גרפיקה בבי"ס פרטי, אולם הסתבר לי לאחר הפסקה שעשיתי כי ביה"ס פשט את הרגל. (את אחד הקורסים סיימתי ללא מבחן ואת השני טרם). קיבלתי רק את שמו הפרטי של כונס הנכסים. שאלותיי: 1. כיצד ניתן לברר מי כונס הנכסים אם בידי רק שם החברה? 2. האם אני זכאית לתבוע קבלת תעודה על הקורסים (שלא כל הכסף ילך לטמיון) 3. האם אני זכאית לקבל פיצוי כלשהו מכונס הנכסים? וכיצד אני טובעת זאת? האם אני צריכה עו"ד? תודה

כונס הנכסים הרשמי

ניתן לברר את שמו של המפרק שמונה אצל כונס הנכסים הרשמי באזור בו היה ממוקם ביה"ס ואם אכן מונה מפרק יש להגיש לו תביעת חוב במועדים הקבועים בחוק

ניירת

New member
תודה, ועוד שאלה

אני בורה לגמרי בענין. כיצד אני מוצאת את כונס הנכסים הרשמי האזורי של ת"א? האם אצלו אני יכולה לברר את זכויותי באשר להגשת תביעת חוב למפרק שמונה? האם התביעה צריכה להתבצע דרך בית המשפט או ישירות מול המפרק?

dave123

New member
טלפון של הכונס

באמת צריך כבר להכין FAQ עם הטלפון הזה... 6899695 את זכוייותיך את צריכה לברר עם העו"ד שלך... התביעה אינה מוגשת לבהמ"ש אלא לנאמן/מפרק/כונס הנכסים לפי העניין. דוקא בזה יוכלו לעזור לך אצל הכונס (הכנ"ר). לפקידה שם קוראים רינה (או רותי) ואין לה הרבה זמן לענות. תשאלי מהר...

למעלה