גלברטה - המשך

oranit5

New member
גלברטה - המשך

לד"ר טורנר שלום, בקשר לגנציאן ויולט - בדקתי בכל בתי המרקחת - משרד הבריאות אוסר על מכירתו בארץ. על כן, מאחר ואת כל שאר התרופות כבר קיבלתי - אני חוזרת לשאלתי המקורית -בקשר לטיפול בתרופה VFEND. האם אפשר לקבל טיפול זה אצלכם בבית החולים? אני מבינה שהתרופה לא כלולה בסל הבריאות, ובכל זאת הייתי רוצה לנסות. אתה יודע, בניגוד לחלק מהטפילים או חיידקים אחרים שהם "לא משמעותיים", הפטרייה הזו פוגעת בצורה רצינית באיכות החיים הן מבחינה פיזית (הכאב והצריבה התמידיים) והן מבחינה אישית (איבוד החיים הזוגיים). על כן אני מעוניינת לנסות כל תרופה ואפילו מאוד יקרה. (קראתי פרסומים מרשימים ביותר על התרופה הזו). מצטערת על הנאום הארוך. רציתי שתדע כמה זה חשוב לי. תודה מראש על עזרתך, אורנה

קנדידה

אל תדאגי, אינך מתרידה אותי, אני מבין טוב מאד שאת סובלת. מהמידע שאני קבלתי , החומצה בורית אסורה לשימוש ולא הג'נציאן וויולט אך יכול להיות שאת צודקת. התרופה שאת מציינת אינה נמצאת בית החולים ואין זה עניין של מחיר. ההצעה שלי היא לדבר עם הגינקולוג שלך, שייתיעץ עם רופא הזהומיות של הקופה ואז תוכלו להפעיל פרוצדורה לקבלת התרופה בקופת החולים גם אם זה כרוך בתשלום.

גלברטה

דבר נוסף. VFEND אינו מומלץ בגלברטה כיון שעשוי להיות עמיד. בכל מקרה כדאי לבדוק אם התסמינים אכן קשורים לפטרייה ואם התרבית אכן נילקחה כמו שצריך. כדאי לבדוק כל זאת שוב כיון שבמקרים רבים למרות התוצאה מדובר בתסמינים ווגינליים שאינם קשורים בזיהום אלא באקזמה למשל. אך בזה איני מומחה על כן תתיעצי עם הגינקולוג. בהצלחה

למעלה