גליתי שזוהי חוויה מיוחדת

Yakir4179

Well-known member
ללעת ולהתארח אצל זרים לגמרי או זוגות בעקבות המלחמה ולמי שאין לו ממד!
פינקו אותי לגמרי מארוחות ועד גופיות ותחתונים חדשים חחחח, עם ישראל ברגע של צרה מאוחדים כל כך , לא קל לא להיות בבית 14 יום , אבל מה ניתן לעשות שאין מרחב מוגן וכו, לכן לטובת כולם לכבוש מהר לנטרל את מקורות הירי והשיגורים כי זה באמת מטריף את הנפש, מה ביקשנו ? ביטחון בארצנו , ולא להתעורר בלילה בבהלה מהבומים וכיפת ברזל וכו וכל אתראה מהחמאס שגורמת לך שיהיה לך מזוודה ברכב לשעת חירום, השבת בירושלים ראיתי את משפחות המפונים שיש להם ממד ושמפחדים מחוליות מחבלים בעיקר במושבים בחבל תקומה , מסכנים , טוב הכל היה צפוי לגמרי גם בצפון , ולנו יש הרבה חכמולוגים שאפילו מנטליות טבעית של ערבים לא יודעים​

יעיש התימני

Active member
פינקו אותי לגמרי מארוחות ועד גופיות ותחתונים חדשים חחחח, עם ישראל ברגע של צרה מאוחדים כל כך , לא קל לא להיות בבית 14 יום , אבל מה ניתן לעשות שאין מרחב מוגן וכו, לכן לטובת כולם לכבוש מהר לנטרל את מקורות הירי והשיגורים כי זה באמת מטריף את הנפש, מה ביקשנו ? ביטחון בארצנו , ולא להתעורר בלילה בבהלה מהבומים וכיפת ברזל וכו וכל אתראה מהחמאס שגורמת לך שיהיה לך מזוודה ברכב לשעת חירום, השבת בירושלים ראיתי את משפחות המפונים שיש להם ממד ושמפחדים מחוליות מחבלים בעיקר במושבים בחבל תקומה , מסכנים , טוב הכל היה צפוי לגמרי גם בצפון , ולנו יש הרבה חכמולוגים שאפילו מנטליות טבעית של ערבים לא יודעים​
ולא היו זיונים?
רק גופיות ותחתונים?
מה אין אפשרות ללכת לקנות לבד?

Yakir4179

Well-known member
ולא היו זיונים?
רק גופיות ותחתונים?
אחי חחחח התפרצתי עליה בהומור מה אני מסכן וכו חחח בעלה בהייטק עובד חוזר בערב מכין לי סנדביצים לעבודה, היא כבר הציעה לי עיסוי וכו ולבבות בווצאפ בת 60 פלוס מתה לקבל ואני מחייך, עוד 2 לילות ואני עף ממנה, מצאתי חד הורית נעימה מקיבוץ בזוגיות פתיחה עם כימיה וקליק ו3 בנות, אך אמרו לי זוגות דתיים שהיה כימיה איתי בעצת הבעל אנחנו מעדיפים זוג או חד הורית פלוס מאשר גבר יחידי בבית ריק כמעט מילדים קטנים והמבין יבין..​

יעיש התימני

Active member
אחי חחחח התפרצתי עליה בהומור מה אני מסכן וכו חחח בעלה בהייטק עובד חוזר בערב מכין לי סנדביצים לעבודה, היא כבר הציעה לי עיסוי וכו ולבבות בווצאפ בת 60 פלוס מתה לקבל ואני מחייך, עוד 2 לילות ואני עף ממנה, מצאתי חד הורית נעימה מקיבוץ בזוגיות פתיחה עם כימיה וקליק ו3 בנות, אך אמרו לי זוגות דתיים שהיה כימיה איתי בעצת הבעל אנחנו מעדיפים זוג או חד הורית פלוס מאשר גבר יחידי בבית ריק כמעט מילדים קטנים והמבין יבין..​
את זה לא הבנתי:
"אך אמרו לי זוגות דתיים שהיה כימיה איתי בעצת הבעל אנחנו מעדיפים זוג או חד הורית פלוס מאשר גבר יחידי בבית ריק כמעט מילדים קטנים והמבין יבין.."

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
את זה לא הבנתי:
"אך אמרו לי זוגות דתיים שהיה כימיה איתי בעצת הבעל אנחנו מעדיפים זוג או חד הורית פלוס מאשר גבר יחידי בבית ריק כמעט מילדים קטנים והמבין יבין.."
גם אני לא הבנתי למה זה שייך "לבית ריק כמעט מילדים קטנים והמבין יבין,...... "

Yakir4179

Well-known member
את זה לא הבנתי:
מה לא הבנת????
היה כימיה וקליק עם האישה, היא מרגישה שיכולה להיות משיכה וכו מצידה כשאנחנו באותה בית ללא הבעל, ולכן חוסכת לעצמה תסבוכות , כשמארחים זןג היא תשים לב לאישה שלא תעשה עיניים לבעלה!

אתה היית משאיר את אישתך לבד בבית עם גבר זר לבד???​

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מה לא הבנת????
היה כימיה וקליק עם האישה, היא מרגישה שיכולה להיות משיכה וכו מצידה כשאנחנו באותה בית ללא הבעל, ולכן חוסכת לעצמה תסבוכות , כשמארחים זןג היא תשים לב לאישה שלא תעשה עיניים לבעלה!

מתנצלת שמתפרצת לדיון המרתק,מה שייך לנושא ילדים קטנים?
אז היה בינכם קליק ומשיכה ואתם יחד ללא הבעל,אז לה מותר לעשות לך עיניים ולהתעסק איתך לבד ,אבל אם יהיה זוג "היא תשים לב שהאישה לא תעשה עינים לבעלה",וואלה צדיקה.
ואתה לא כתבת שאתה לא מתעסק עם נשואות???
וכמעט כל פוסט שאתה כותב הוא על נשים בזוגיות,/ נשואות,
למה ריבון עולם אתה לא מחפש קשר בריא עם פנוייה???
אתה שכותב שאסור לך לגעת באישה נשואה, לא????

Yakir4179

Well-known member
מתנצלת שמתפרצת לדיון המרתק,מה שייך לנושא ילדים קטנים?
אז היה בינכם קליק ומשיכה ואתם יחד ללא הבעל,אז לה מותר לעשות לך עיניים ולהתעסק איתך לבד ,אבל אם יהיה זוג "היא תשים לב שהאישה לא תעשה עינים לבעלה",וואלה צדיקה.
ואתה לא כתבת שאתה לא מתעסק עם נשואות???
וכמעט כל פוסט שאתה כותב הוא על נשים בזוגיות,/ נשואות,
למה ריבון עולם אתה לא מחפש קשר בריא עם פנוייה???
אתה שכותב שאסור לך לגעת באישה נשואה, לא????
היי מה נשמע מקסימה?
מדובר במקרה הנל על גרושה פלוס 3 בנות עם בן זוג , הנשואה 56 היא ליד מודיעין, היא רוצה לא אני חחחח
אומר לך בכנות זה מה שאני שואל את יצמי למה הן מתעניינות וכו ופנויות למינהם כל אחת בעולם שלה, אני מחוייך מהסיטואציה חחח בעיקר,פנטזיות לחוד ומציאות לחוד, בעקרון חטא הניאוף הוא באקט החדירה המלאה לנשואה, 15 יום אני ביומן מלחמה ישן אצל זוגות ונשים מארחות , מקשיב לסיפורי חיים בערב בגינה , חויה נעימה כזאת לגלות מי מאחורי הטלפון אך היא נראת בתמונת וואצפ ולמצוא אותה בפייסבוק...​

mיטלמן

Well-known member
היי מה נשמע מקסימה?
מדובר במקרה הנל על גרושה פלוס 3 בנות עם בן זוג , הנשואה 56 היא ליד מודיעין, היא רוצה לא אני חחחח
אומר לך בכנות זה מה שאני שואל את יצמי למה הן מתעניינות וכו ופנויות למינהם כל אחת בעולם שלה, אני מחוייך מהסיטואציה חחח בעיקר,פנטזיות לחוד ומציאות לחוד, בעקרון חטא הניאוף הוא באקט החדירה המלאה לנשואה, 15 יום אני ביומן מלחמה ישן אצל זוגות ונשים מארחות , מקשיב לסיפורי חיים בערב בגינה , חויה נעימה כזאת לגלות מי מאחורי הטלפון אך היא נראת בתמונת וואצפ ולמצוא אותה בפייסבוק...​
אני בכלל בעד הוצאת אזהרת משא או מסע (צריכה לחשוב) על יקיר ביישובי חבל תקומה (עוד שניה אגגל),
וכבר הולכת לפי הסימנים,
"בעלה בהייטק עובד ... בת 60 פלוס מתה לקבל ואני מחייך...מצאתי חד הורית נעימה מקיבוץ בזוגיות פתוחה"
"הנשואה 50 פלוס ממייסדי הישוב סליד מודיעין"
", יש לה בן יחיד עזיר כקורח בתל אביב ככה סיפרה"

יקיר, T.M.I, תמציא שמות, שפרה ותרצה ומילכה ובת שבע, מה הבעיה?

וגם רוצה אישור מהרב לזה:"בעקרון חטא הניאוף הוא באקט החדירה המלאה לנשואה"

Yakir4179

Well-known member
אני בכלל בעד הוצאת אזהרת משא או מסע (צריכה לחשוב) על יקיר ביישובי חבל תקומה (עוד שניה אגגל),
וכבר הולכת לפי הסימנים,
"בעלה בהייטק עובד ... בת 60 פלוס מתה לקבל ואני מחייך...מצאתי חד הורית נעימה מקיבוץ בזוגיות פתוחה"

חחחזה לא בחבל תקומה זה ליד מודיעין ישובים מבוססים היטב, אני רק מחייך , זה לא הטעם שלי , אם הייתה פנויה אז לא היה איכפת לי לקבל אוראלי , היא חופרת כאשת שיחה ברמות , שוב בגלל המלחמה והחוויות שאני מתארח ומכיר כל מיני טיפוסים ועניין , אז אני עובר מסע חברתי , יום א יושן אצל זוג נשוי אשכנזים פלוס 2 במודיעין​

mיטלמן

Well-known member
א ש כ נ ז י ם ?
אוי ויי זמיר.
מכירה אותם,
קפל"ד,חגורת צניעות ומתחתיה קונדום עבה כפול,
ואולי יותר טוב תברח מהר.

Yakir4179

Well-known member
וכבר הולכת לפי הסימנים,

לא מחפש אישור מרב , אצלי זה רק פנטזיה לא רוצה לחדור לנשואה , שנהיה באותו החדר ושהיא תניה עם בן סוגה ואני עם פנויה ורק להתגרות מהסיטוציה ללא מגע איתה, זה החשק והפנטזיות שלי , מימשתי כבר כ11 פעם עד כה​

יעיש התימני

Active member
מה לא הבנת????

למה לא?!
אם יש ניצוצות ביניהם?
מצאת את מי לשאול.

Yakir4179

Well-known member
למה לא?!
אם יש ניצוצות ביניהם?
מצאת את מי לשאול.
אהה אתה בנישואים פתוחים? לא ידעתי
תמות מצחוק יש את הנשואה הבגירה שמתה לקבל , היום הודעתי לה שמטעם העבודה לוקחים אותנו להתנדב למפונים בערב ואשן במלונית, אמרתי לה תש עי אני גם חםםם אששש חייב לעשות סקס בהקדם , הייתה בהלם כזה , אמרתי לה נתראה ביום ג התחילה לשמוח חחחח

תאמין לי חוויות מה שקורה עם המלחמה הזאת, צס אחד אתה מכיר אנשים חלקם מדהימים ומצד שני לא יכול לחזור לבית שלי כרגע מי היה מאמין??​

יעיש התימני

Active member
תמות מצחוק יש את הנשואה הבגירה שמתה לקבל , היום הודעתי לה שמטעם העבודה לוקחים אותנו להתנדב למפונים בערב ואשן במלונית, אמרתי לה תש עי אני גם חםםם אששש חייב לעשות סקס בהקדם , הייתה בהלם כזה , אמרתי לה נתראה ביום ג התחילה לשמוח חחחח

תאמין לי חוויות מה שקורה עם המלחמה הזאת, צס אחד אתה מכיר אנשים חלקם מדהימים ומצד שני לא יכול לחזור לבית שלי כרגע מי היה מאמין??​
רואים כמה עקבת אחריי באמת, רשע מרושע שכמוך ;-)

דקל נור*

Well-known member

דובר קוסאשוילי ישמח לעשות מהחיים שלך סרט

Yakir4179

Well-known member
דובר קוסאשוילי ישמח לעשות מהחיים שלך סרט
ברחתי לקיבוץ בית גוברין , נעים כאן מתנתקים מהכול , ננסה למצוא לאחותי ולבעלה ולתינודת ולכלב אירוח כאן , ונתפלל כולנו לשקט ולשלווה במהרה!
בשיא הכנות מתארח כבר שבוע 3 אצל זרים , ויש חוויות ושיחות עומק עם אנשים מעניינים או בריחה לחדר או יציאה להליכות אם הם לא מעניינים!

אתמול הסברתי לנשואה מאזור מודיעין בת חמישים ומשהו, היא הציגה אותי והכירה לי קבוצת נשואות דתיות ממושב בעוטף , הן חשבו שאני מדביק אותה לתקרה כל ערב , החמיאו לי גם לגביה חח, תדעי לך הדתיות עם השביס או מטפחת לא פחות חושקות או רוצות תשומי וכו גם מגברים למרות שזה אסור, ואני רק חייכתי...​

mיטלמן

Well-known member
ברחתי לקיבוץ בית גוברין , נעים כאן מתנתקים מהכול , ננסה למצוא לאחותי ולבעלה ולתינודת ולכלב אירוח כאן , ונתפלל כולנו לשקט ולשלווה במהרה!
בשיא הכנות מתארח כבר שבוע 3 אצל זרים , ויש חוויות ושיחות עומק עם אנשים מעניינים או בריחה לחדר או יציאה להליכות אם הם לא מעניינים!

אתמול הסברתי לנשואה מאזור מודיעין בת חמישים ומשהו, היא הציגה אותי והכירה לי קבוצת נשואות דתיות ממושב בעוטף , הן חשבו שאני מדביק אותה לתקרה כל ערב , החמיאו לי גם לגביה חח, תדעי לך הדתיות עם השביס או מטפחת לא פחות חושקות או רוצות תשומי וכו גם מגברים למרות שזה אסור, ואני רק חייכתי...​
לתומי חשבתי שאני מבינה עברית.
"חשבו שאני מדביק אותה לתקרה כל ערב"
סקס או טרמפולינה או שילוב?
בבקשה, בלי מצב משפחתי או אזור מגורים או פרוט שאינו לענין.
מה זה?

Yakir4179

Well-known member
ולא היו זיונים?
רק גופיות ותחתונים?
מסביר לך שוב היא קנתה בהפתעה , ראתה שלא ניתן להשיג ורצה לקנות ,יש הבדל בין אירוח רגיל למפונה לבין אירוח למפונה שנדלקים עליו עם 2 גרושות בינתיים היה סקס , חביב למדי ללא המשכיות​

אישון34

Well-known member
דואגים להיגיינה שלך, מעניין למה?

אישוניאיש.
מקווה שלא שלכת להם את התמונה מהאתר.

למעלה