גלית מאיר ענה לי על השאלה שלך :} כל הכבוד לו

ליאור144

New member
גלית מאיר ענה לי על השאלה שלך :} כל הכבוד לו

על התשובה המהירה יחסית הנה מה שהוא רשם כתשובה לשאלתך : הצילומים נעשים ביום ראשון ומיד נכנסים לעריכה. העריכה שנגמרת לקראת התוכנית זה סה״כ יומים של עריכה כמעט רצופים עם הפסקה של ארבע שעות לשינה. אני מקווה שזה ענה לך על השאלה גלית אם יש לך עוד שאלות תרשמי אני יעביר לו במייל

OOOO0

New member
וואו,באמת כל הכבוד לו!

תמסור לו תודה רבה על התשובה, בגדול הוא ענה לי על השאלה, רק מעניין אותי באיזו שעה בערך מתחילים לצלם ובאיזו שעה מסיימים. ותמסור לו שאני נורא מתגעגעת ואשמח אם הוא יבוא לבקר בפורום. תודה ליאור!

ליאור144

New member
אני ימסור לו עכשיו את תודותיך. כמו תמיד מאיר

עונה על השאלות שלנו בצורה מלאה ומפורטת זה אחלה של דבר שיש לנו קשר עם מישהו בהפקה :}.בקשר לשעת צילום אני יברר לך ויחזיר לך תשובה כשיהיה לי. אמרתי לו שכולנו כאן מתגעגעים אליו הוא אמר שהוא ישתדל לקפוץ בקרוב הוא אומר שאין לו זמן אבל הבטיח לי אישית שיבוא . את לא צריכה להודות לי אני רק החוט המקשר ביניכם זה סה''כ תפקידי כמנהל הפורום מה קורה עם המשחק תרשום תרשום אין לך רעיונות למשפטים?אני הוספתי עוד אם ראית אני יפתח עכשיו שרשור שבועי לתוכנית אבל יגיב עליה רק מחר כי אני רואה כדורגל חח מה לעשות לפעמים יש משחק חשוב יותר משליין וחוץ מזה תתוכנית אפשר לראות בשידור חוזר

OOOO0

New member
../images/Emo51.gif רבה!../images/Emo24.gif

כן, קראתי את כל מה שהוספת ואתה ממש תותח! הצחקת אותי מאוד. אני כל הזמן חושבת על משפטים אבל לא יוצא לי שום דבר מצחיק....

ליאור144

New member
גלית מאיר ענה לי עכשיו על השאלה האחרונה שלך

אני מקווה שעכשיו התשובה תהיה ברורה ותעזור לך הנה מה שהוא רשם לי : התוכנית מצולמת באולפני הרצליה בימי ראשון בשעה 16:00 -16:30 וזמן הצילום נמשך כשלוש שעות שמתוכם כמו שראית אנחנו מוצאים 37 דקות

למה, למה ב 16:30? ../images/Emo7.gif

ולא בשעה שבה אנשים יכולים לצאת מהמשרד ולהספיק

ליאור144

New member
זה כנראה השעות שההפקה קבעה אני מעביר לך סה''כ

תמידע שמאיר מההפקה העביר לי.גם צילומי תוכנית הלילה עם ליאור שליין התחילו בשעות כאלה : היה צריך להגיע ב 5 לאולפן ורק ב 5 וחצי הינו נכנסים פנימה לאולפן וב6 הצילומים היו מתחילים רק כאשר בין 5 וחצי ל 6 הלהקה הייתה מנגנת ומנעימה לנו תזמן ובעשרה ל6 שליין היה נכנס לשיחת חימום. מ 6 עד 7 ורבע היו צילומים נטו ומדבר איתך אדם שהיה הרבה מאוד באולפן של שליין בימי הלילה .גם גלית הייתה שם הרבה אפילו יותר ממני אנחנו זוכרים לה תהבטחה מאז חחח אבל התוכנית ירדה [והמבינה חייבת להבין תעקיצה]

OOOO0

New member
חחחחחחחחחחחח

כן, הם כל הזמן עקצו אותי על זה שאף פעם לא הייתי בתוכנית. השעות האלה באמת לא נוחות לצילומים.....
שוב על העברת המידע, ליאור!

ליאור144

New member
חח זה עקיצה שלא נס ליחה אפילו שהתוכנית ירדה

כבר :}.השעות האלה בעיתיות לאנשים שעובדים זה בטוח זו כנראה הסיבה שבזמן הלילה עם ליאור שליין רוב הקהל היה בני נוער ואולי עוד 10 מבוגרים בקושי.

גם באחד כזה הייתי

אני לא יכולה שלא להפסיק להשוות למשחק מכור, בצילומים האלו כבר הייתי בת בית (הייתי 13 פעם) והם התחילו ממש מאוחר כך שהייתי יכולה לצאת מהמשרד ב 17:30 ולהגיע בזמן. ה down side הוא שגם נגמרו באיזה 23:00 או משהו... בכל מקרה, תודה על המידע. למען הסר ספק - לא חשבתי לרגע שאתה קבעת את השעות...

למעלה