גלריה

WOODY HAREL

New member
גלריה

יהודה איך בונים פה גלריות? אישית... לפי שם המשתמש ולא כללית של הפורום? תודה

yulevi

New member
הסבר לא סופי

בדיוק אני לומד את הנושא, בשלב ראשון בניתי בדף האישי אלבום תמונות,ודוקא המערכת יעילה וידידותית ,עדיין לא הצלחתי להעביר את זה לפורום אני מחכה להסבר מהנהלת האתר כשיחזרו מחר לעבודה שלחתי להם שאילתה בנושא,אם אצליח במהלך השבת אעלה הסבר בפורום .ואודי אני חכה לעוד משהו ממך אם הספקת

WOODY HAREL

New member
איך בנית בדף האישי אלבום תמונות?

באיזור האישי בתכנים שלי זה נותן לי רק להעלות סרטונים בFLIX ולא נותן להעלות תמונות. לא מצאתי מה עשיתי לא נכון. לגבי העניין השני... לא, טרם הספקתי. נדבר על כך טלפונית ולא מעל דפי הפורום...

yulevi

New member
קבל

כנס כמחובר לעמוד הראשי תעבור לכותרת אלבומים ,אח"כ לצור אלבום והיתר בהצלחה. הממשק מאוד ידידותי ונוח, מה שכן תיצור כותרות לתמונות במילים שקשורים לתחביב כך שמי שיכנס לחיפושים בדף הפורום,יקבל גם קישורים לאלבומי התמונות בין היתר,אם תהיינה בעיות תמשיך את השרשור הזה כך זה יעזור לחברים נוספים חשוב שתציין את הפורום ברשימת הפורומים העדיפים עליך

arsar

New member
תמונות עבודותיך

הצלחתי להגדיל - לצורך תצוגה על המסך - רק את הלוח "עיצוב" וכן את תמונת "מגררת הזוויות". בשום פנים לא הצלחתי להגדיל את ה"איקס מיקס דריקס" - כל פעם קיבלתי תמונה אחרת שאינה של עבודותיך ((-: בכל מקרה: הרעיון של המגררת שימושי ומצלח. כל הכבוד.

WOODY HAREL

New member
יופי של אלבום

מהכרות איתך זה קצה קצהו... תשתף אותנו בעוד, קמצן!! חחחחחח שים לב שחלק מהתמונות שהעלית (כנראה שצולמו בסלולרי) באיכות ממש נמוכה ועושות עוול ליצירות שלך, לא חבל?

yulevi

New member
תשובות אחת אחת

אודי אל תעלב למרות שהגבת ראשון אריה יקבל תשובה ראשון כי הוא האיש שיכול לעשות לנו אוניברסיטה,אריה קצת ארחיב שיתוף פעולה בין חברים הלוח הוא מאזדרכת שניסרתי במסור שרשרת חשמלי עוד בתקופת הסדנא שלי באוטובוס עוביו היה למעלה מ 5 סמ ,בעזרת רון והמקצוע השולחני שלו רון יישר אותו והקציע לעובי 4 סמ אעלה תמונה של עוד פרוסה באותו סגנון אך עבה יותר שתשמש כמשטח הגשה הן הוכנו לכבוד חתונת בן של חבר מהשירות הסדיר שלי שחי בהולנד ואתמול היה ארוע למשפחה ולחברים הקרובים. השעון מצופה 2 שכבות יאכט וארניש והלוח השני בשמן אודי תודה שויתרת על התור
אכן אני עדיין מתקמצן וצדקת בקשר לאיכות התמונות פשוט המצלמה הנורמלית שבקה חיים

arsar

New member
עבודות יפות

נהניתי מהצורה החופשית של השעון. ואגב - מה עובי הלוח?

yulevi

New member
תודה ושלך לא פחות

יפות את מוזמנת לבקר יותר אולי תדבקי בחיידק

סתם מבקרת

Active member
תודה תודה. מוכרחה להודות שהעבודות היפיפיות

שלכם בהחלט עושות חשק. מבטיחה לערוך לבעלי היכרות עם הפורום שלכם. הוא עושה מדי פעם עבודות מעץ.

yulevi

New member
קבלי הזמנה לבעלך../images/Emo39.gif

להיות דייר קבוע בביתנו

arsar

New member
יהודה - מפואר!

סו"ס זכיתי לראות מעבודותיך - וליהנות!

למעלה