גם אני מצטרפת לכאן.........

סנדייז

New member
גם אני מצטרפת לכאן.........

שמי דרורה,אנחנו גרים בדרום ספרד-מזה כחמשה חודשים. יש לי שני ילדים.עמר בן 8(חגג לפני שבוע 8) עדן בן 5 (יהיה בן 5 ביום שני הקרוב) ובן זוג שיחיה שגם חגג החודש יום הולדת.... אין מה לדבר זהו חודש של חגיגות ומתנות. כחברה בפורום ישראלים בחו"ל,מאוד כיף שנפתח גם פורום משפחות. (יאנט הפסידה אנשים ואנחנו הרווחנו פורום חדש). אז שנהנה.נפרה,
ו
ביחד. דרורה

יורי CA

New member
שלום דרורה ../images/Emo13.gif

איזה כיף לך שאת גרה בספרד. אני, אגב, נולדתי שם וספרדית זו בעצם השפה הראשונה שדיברתי. כמובן שאחרי שחזרנו לארץ תוך זמן קצר נשכח הכל.

סנדייז

New member
קררררררררר../images/Emo186.gif

תודה על קבלת הפנים. ומאיפוא את בעולם הגדול שנהיה מאוד קטן בעולם הוירטואלי של היום? דרורה

גילי מק

New member
ברוכה הבאה

גם אצלנו זה חודש ימי הולדת -בני ובן זוגי. שלאה - מה אתם עושים בספרד ? להשתמע.

Gefen

New member
דרורה יקרה כמה טוב לראותך גם פה

גם אני מבסוטה לגמרי שנפתח פה פורום משפחות - תמיד קינאתי בגולשי YNET שיש להם כזה פורום ומה שהיה חסר לי בפורום שלנו זה התעניינות אמיתית והבנה עמוקה יותר בנושאים שקשורים לגידול ילדים בחו"ל, הריחוק מהסבים\סבתות, דיונים על גני ילדים וההבדלים בין ארץ לארץ, זוגיות בחו"ל וכד´... אלא נושאים שבאופן מובהק מתאימים לבעלי משפחות עם ילדים ולא מעניינים כל אחד. אז אנחנו הרווחנו, צודקת. וישר כוח לתפוז על פתיחת הפורמים הנוספים. מסרי מזל טוב לבנים מהדודה ממלבורן {אייקון של מתנה, בלון, פרח ושיר..} גפן

סנדייז

New member
סמדר../images/Emo124.gifאת קריאתך בפורום ישראלים

ותהיתי על מה באה קריאתך.ללא הצלחה יתרה כי הפורום לא היה פתוח רשמית. עשיתי מה שאת עשית,פתחתי שרשור אחר שרשור עד שהגעתי הלום. סמדר למה את לא מתנדבת לנהל את הפורום?יש לך עבר בזה,לא? (גמדים וירטואלים לחשו לי
) הילדים שמחו לקבל את המזל טוב מה-דו-דה במלבורן
. אז שניפגש הרבה-אייקון של חיבוק. דרורה

למעלה