גם אני סטודנט!

Lir האחת

New member
גם אני סטודנט! ../images/Emo13.gif

ההחלטה להתחיל ללמוד היא החלטה לא פשוטה. אבל מרגע שהיא נלקחה, אנחנו נכנסים למסגרת חדשה. כל מי שכבר סטודנט יודע טוב מאוד, שזו לא אותה מסגרת לימודי תיכון שהכרנו. לימודים אקדמאיים אלו לימודים שאתה נכנס לתוכם מתוך בחירה אישית שלך. אנחנו מתחילים את הלימודים עם קצת חששות אך עם המון ציפיות. מרגע שאנחנו הופכים להיות סטודנטים, משהו בחיים שלנו משתנה...
מה השתנה בחייכם מרגע שהפכתם להיות סטודנטים? והאם אתם שמחים על השינוי הזה?

מה נשתנה

מרגע שהפכתי להיות סטודנטית- * עברתי דירה. *עברתי עיר! *רחוק מההורים. *גרתי לבד. *במעונות (עכשיו כבר לא). * הכרתי המון אנשים חדשים. * הפכתי להרבה יותר עצמאית (אם נתעלם מהקטע הכלכלי
) עד היום אני שמחה ביותר
על כך שקיבלתי את ההחלטה הזו.

EastGirl83

New member
כמוני ../images/Emo6.gif

הוצאת לי את המילים מהפה.... רק שאני לא במעונות וגם לא התחלתי עם זה....

Lir האחת

New member
וואי !

כל הכבוד לכן, באמת. אני יודעת שהרבה עושים את זה, זה מעורר מאוד הערכה מבחינתי. אולי זה בגלל שאני בתקופת הלימודים גרתי בבית
(ועדיין גרה בבית
) העניין של להתחיל ללמוד וגם לעבור לדירה חדשה לבד, לא לגור יותר עם ההורים... אלו שני שינויים מאוד גדולים בחיים...ולעשות אותם יחד, זה לא קצת... מפחיד? בכל מקרה, כל הכבוד שהצלחתן לשלב

EastGirl83

New member
בטח מפחיד...

גם לימודים במקום חדש וגם רחוק מהבית וגם דירה לעצמי..... זה מכה
ולמרות שעכשיו אני צוחקת... אבל השבוע הראשון היה סיוט! השבוע הראשון היה ככה... יום צחקתי, יום בכיתי, יום צחקתי, יום בכיתי.. כאשר כל הימים האלו עוברים דרך הטלפון למשפחה שבמרכז... למעשה הלימודים של התואר הראשון היו קלים, כי זה היה במרכז... אבל עכשיו קצת קשה... בגלל שזה בצפון...

Lir האחת

New member
../images/Emo13.gif

אבל לא קמת ועזבת, שרדת... אז כל הכבוד
אומנם זה יותר קשה עכשיו כי את יותר רחוקה מהבית, אך מצד שני תסתכלי על זה ככה, מבחינת הלימודים, את כבר מכירה את המסגרת כי עשית כבר תואר ראשון. ובמבחינת המגורים, כבר התרגלת לגור לבד... אני מאמינה שהפעם את תתרגלי יותר מהר לשינוי הזה. אולי יהיה יותר קשה, אבל רק בהתחלה... עם הזמן את תתרגלי, ויהיה בסדר
שפע איחולי
!

amazone

New member
בשנה הראשונה שלי בתואר הראשון

היה פשוט מטורף - אנשים מוזרים משום מה נמשכו למעונות שלי, אחת השותפות שלי למשל הייתה מסוממת שחבל"ז והשיא היה כשהיא ניסתה להכניס אותי לאורגיה עם החבר שלה היו כמובן הרבה מחזרים - מאלה שמתעלקים ולמשל יביאו לך באמצע הלילה שיק תמרים וגוייהבות או מקרים כמו שהשותפה הבתולה שלי דפקה בדלת של השכן, גילתה שהיא פתוחה אז נכנסה פנימה ותפסה אותו מאונן אז ברחה חזרה לכניסה שלנו והתחבאה במיטה שלה

די

מה הסיכוי שצירוף הברות שחיברתי באופן רנדומלי יהיה מילה אמיתית בשפה אחרת? לא גבוה. ובעברית- כן, ודאי שידעתי.

Wolfinix

New member
חוץ מזה שאין כסף?../images/Emo122.gif

קיבלנו מתנה חדשה! היא נקראת חובות בבנק
חוץ מזה אחתהתקופות היותר מעניינות שלי בחיים! וממש לא מתחרת על כלום

miss mcmillan

New member
../images/Emo214.gifעולם חדש ונפלא,

של מינוסים והלוואות, בהישג ידי. הרבה מעבר לזה, תחושה של אחריות אמיתית על החיים שלי: אני עושה את מה שאני עושה כי אני באמת רוצה, עובדת קשה כדי להחזיק מעמד, והאחריות היא כולה שלי. אם אני לא ממלאת חובו או לא טורחת להשקיע, אין אף אחד שזה נוגע לו חוץ מלי עצמי, ככה שנדרשים מאגרים עצומים של מוטיבציה
מסתבר שיש, בדרך כלל.

the last anigma

New member
שמחה... על הרוב לא..

אני מוציאה הרבה יותר כסף אני שוקלת להעביר את הכתובת במשרד הפנים לרחוב המסגר בת"א (הפקקים.. אוי הפקקים) אני נכנסת לדיכאונות אין לי זמן לנשום מצד שני, הכרתי אנשים חדשים וחלקם ממש אחלה התבגרתי המווווון ולמדתי כמה דברים על עצמי.

טוב אז

פרק חדש בחיים שמח? ברור שכן למחוק את העבר המסריח של התיכון לא התחברתי עם אף אחת 90% שם היו זונות פרוצות עברינים אונסים ושלל עולם הפשע והסמים לא מצאתי מישהו אחד נורמלי פוגעים אחד בשני כמו לא יודע מה ומפיצים שמועות על כל אחד .. ברוך שפטרנו!!!

אין כסף כמעט, אין זמן לעבוד,

והתרחקתי מחברים... אני שנה ב', ובשנה א' עוד היה לי יותר זמן לעבוד ולהיפגש עם החברים, אבל עם הטיפולי שיניים שעברתי בחצי השני של השנה, החשבון בנק שלי התחיל להדאיג אותי, ובקושי יש לי זמן לעבוד- עובדת רק בימים של התנסות מעשית ישר כשחוזרת הבייתה בצהריים ובימי שישי... ולהיפגש עם חברים זה דבר נדיר, והעובדה הזאת ממש מעצבנת אותם לצערי... אבל סה"כ, אני חושבת שעשיתי דבר נכון שהתחלתי ללמוד ועוד בגיל צעיר יחסית, כי זה עשה לי טוב, ביגר אותי, גרם לי ללמוד הרבה דברים ולהכיר הרבה אנשים מיוחדים.

למעלה