גם אני רוצה להגיד
למארגן

מצב
הנושא נעול.

orensaab

New member
צודק

ולא היה כזה אוטובוס באגד. למרות
ההטעיה.
צודק
אבל מרכבים ייצרו אוטובוסים של שלדות של מאן ושל איווקו עם מסכה של O303 ומרכב המבוסס על מרכב ה O303. בתמונה של "אגד" בוצע מונטאז' באיכות מצוינת.

אורי404

New member
אכן. ויש כאלה שעדיין נוסעים:

צודק
אבל מרכבים ייצרו אוטובוסים של שלדות של מאן ושל איווקו עם מסכה של O303 ומרכב המבוסס על מרכב ה O303. בתמונה של "אגד" בוצע מונטאז' באיכות מצוינת.
אכן. ויש כאלה שעדיין נוסעים:
לחברת הנתנייתית "שירן הסעות" יש איווקו כזה. לבית הספר לנהיגה באיזור השרון "מרטון" יש כזה מאן. בעבר (ואולי, עדיין בהווה) היו כאלה מאנים למועצות המקומיות. וכן המוטאז' שבוצע כאן מוצלח מאוד.

ה דרומי

New member
תמונה ללילנד

גם אני רוצה להגיד
למארגן
לאורן סאאב לארגון להנהלת מרכבים לביקור אצלם, לחברי הפורום שהגיעו לסיור. לעופר הנהג לעובד אבו אלירן ל846 .הנהגים. לחבורת הרלס אנדי איל שהגיע בסוף אלירן איבן עובד רתם. ולאבויה{החלוד} שנתן הסבר ב
ולאפי Xאיבגי שנפגשנו בתמח"ת לצילומים. בקיצור
לכולם.
תמונה ללילנד

ה דרומי

New member
תמונה ל846

גם אני רוצה להגיד
למארגן
לאורן סאאב לארגון להנהלת מרכבים לביקור אצלם, לחברי הפורום שהגיעו לסיור. לעופר הנהג לעובד אבו אלירן ל846 .הנהגים. לחבורת הרלס אנדי איל שהגיע בסוף אלירן איבן עובד רתם. ולאבויה{החלוד} שנתן הסבר ב
לכולם.
תמונה ל846

ה דרומי

New member
תמונה לעובד צילם איבן עובד {אלירן}

גם אני רוצה להגיד
למארגן
לכולם.
תמונה לעובד צילם איבן עובד {אלירן}

ה דרומי

New member
עובד 846 מסוף כרמלית

גם אני רוצה להגיד
למארגן
לכולם.
עובד 846 מסוף כרמלית

ה דרומי

New member
סניף אגדן כרמיאל לשרותך

גם אני רוצה להגיד
למארגן
לכולם.
סניף אגדן כרמיאל לשרותך

ה דרומי

New member
עכשיו חידה לכם אבו תן בראש יהושע

גם אני רוצה להגיד
למארגן
לכולם.
נו תשובות לא כולל את דר' רייטר 846 וחבורת רלס אבל רמז בזכותם ובזכותעופר הגעתי בסוף לשם.

ה דרומי

New member
מדובר על 36-364 דן ג'י אם סי

נו תשובות לא כולל את דר' רייטר 846 וחבורת רלס אבל רמז בזכותם ובזכותעופר הגעתי בסוף לשם.
מדובר על 36-364 דן ג'י אם סי
שנת 50 . מקור מגה ארכיון דר' רייטר

ה דרומי

New member
מספר הרישוי היה כתוב 36-364

למיטב זכרוני, 36-364 לא מתאים למס'
פנימי 551. 36-369 צריכה להיות 570.
על אחד הצדדים היה רשום 551 משיחה ב
מול מגה ארכיון זה היו הנתונים כולל סוג ה
ג'י אם סי.

אוהד11

New member
נכון שתמונה אחת שווה אלף מילים,

על אחד הצדדים היה רשום 551 משיחה ב
מול מגה ארכיון זה היו הנתונים כולל סוג ה
ג'י אם סי.
ונכון שהספרות "551" נראות אותנטיות גם כספרות של דן מאותם ימים, שלא לדבר על מספר הרישוי שרואים 36-364, אבל יחד עם זאת, מספר רישוי 36-364 צריך להיות של מכונה 565. בכל אופן הסדרה הזו של דן, 5XX היתה מדגם ג'י אמ סי. ד"ר "תנא דמסייע" מירושלים טוען אף הוא, כי לפי חישוביו המספרים הללו לא מסתדרים.

ה דרומי

New member
זה מה שהוא מסר ב../images/Emo33.gif בכול מקרה ת

ונכון שהספרות "551" נראות אותנטיות גם כספרות של דן מאותם ימים, שלא לדבר על מספר הרישוי שרואים 36-364, אבל יחד עם זאת, מספר רישוי 36-364 צריך להיות של מכונה 565. בכל אופן הסדרה הזו של דן, 5XX היתה מדגם ג'י אמ סי. ד"ר "תנא דמסייע" מירושלים טוען אף הוא, כי לפי חישוביו המספרים הללו לא מסתדרים.
זה מה שהוא מסר ב
בכול מקרה ת
ודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה