גם אני רוצה תעודה כזו!

Brendan

New member
גם אני רוצה תעודה כזו! ../images/Emo46.gif

מה הייתם עושים אם היה לרשותכם תעודה המאפשרת לכן לנוע בכבישים בלי להתעכב וזאת בשל תפקידכם? אני יודע מה אני הייתי יכול לעשות:
לעקוף פקקי תנועה מצד ימין על שוליי הכביש.
לחצות רמזורים אדומים בשעות הקטנות של הלילה.
לנסוע במהירות מטורפת מעל למותר.
לתפוס מקום חנייה של נכה (בגלל שזה פנוי וקרוב ליעד).
לעקוף מחסומים של משטרה או מחסומים של תשלום עבור כביש אגרה.
לא לקבל שלילה מנהלתית בשל עבירה חמורה.
לנסוע בנתיב המיועד רק לתחבורה ציבורית.
אתם יכולים לחשוב על עוד...??? מסתבר שלנהג של השר לבטחון פנים, אשר ניתפס נוהג במהירות של 50 קמ"ש מעל המותר, יש תעודה כזו, כפי שהדבר פורסם היום בידיעה שהופיע בעיתון ידיעות אחרונות. סביר להניח שלשאר הנהגים של השרים, ח"כים, שופטים, אלופים, שב"כניקים יש תעודה דומה. גם אני רוצה תעודה כזו. מי מנפיק את התעודות ????

© DrorZi

New member
יש פה קצת בלבול

התעודה אומרת ללא עיכוב, לא נסיעה שלא כחוק ! השוטרים רשמו את הפרטים ושחררו אותו, זה לא אומר שלא ישלח לו דוח ! התעודה אכן מרשה לנהג ורכבו לנוע בנתיבים צהובים וכו אבל לא לנהוג מעל למהירות המותרת, אם תקרא מעריב תראה ששם יש התיחסות לנושא שהנהג יטופל כמו כל נהג אחר ( ye right...) ...
דרור זי, שונא את השרים שמחליטים שהם מעל לעם, ואחרי זה חושבים שהם מהווים דוגמא.

Brendan

New member
נו באמת!

נהג אחר היה זוכה לשלילה מנהלתית ל-30 יום במקום וזאת לאחר שיקחו אותו ישר לקצין משטרה אשר יש לו את הסמכות לעשות זאת. נהג השר, כאמור, המשיך בדרכו למרות שהעבירה נחשבת לחמורה ביותר אשר מזכה את בעליה בשלילה מיידית. הנהג יטופל כמו כל נהג אחר??? עד כה הוא לא טופל כמו כל נהג אחר וסביר שזה יהיה הדין בעתיד. והם עוד רוצים צ´קלקה (אור כחול מהבהב) לכל ח"כ. SFW

Brendan

New member
אגב, יש כמה גירסאות להתנהגות הנהג.

כתבה מאת אסף בר-שי, אשר התפרסמה באתר MSN ישראל, מתארת כי הנהג לא עצר לשוטר. לינק לכתבה: כאן

Brendan

New member
ויש גם חדשות טובות (לא להאמין)

נהגו של השר לביטחון פנים נתפס אתמול בכביש גהה כשהוא נוסע במהירות של 142 קמ"ש בדרכו לבית השר. לנדאו השעה את הנהג ל-30 יום וממשטרת התנועה נמסר כי הוא יועמד לדין. כתבה מאת: אטילה שומפלבי כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט לינק לכתבה מאתר YNET כאן

Montoya

New member
אפשר גם?

מה דעתכם חבר´ה, אפשר לקבל תעודה כזאתמבלי להשתייך לממשלה? כלומר בלי להיות קשור לשרים, צבא, שב"כ, משטרה וכו´? אולי אפשר גם "לקנות" אותה?

Brendan

New member
הלו! זאת תעודה ולא קורס השתלמות

לצורכי חישוב גמל השתלמות...

למעלה