גם חבקי המפיות שלי זכו להצטלם מחדש

../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif../images/Emo20.gif

../images/Emo142.gif../images/Emo20.gif../images/Emo142.gif ושאלה:

אני רוצה להעלות אותם לפליקר שלי. איך הייתן מגדירות אותן באנגלית? כלומר איזה כותרת לתת?

החבקים מ ד ה י מ י ם !!!!!!!!!!!!!!!!!

כל כך מיוחדים ומקסימים. אני אוהבת אותם כל כך באמת מיוחדים וביחס לשאלתך - השם הראשון שעלה לי כשראיתי אותם - הוא מסיבת תה TEA PARTY

רעיון נהדר ../images/Emo140.gif

זהו, בעוד דקה הם שם. נראה לי שאוותר על הצילום הראשון. הוא קצת עמוס לטעמי.

hen79

New member
הם לא יפים. הם מ-ש-ג-ע-י-ם! לדעתי, בשום אופן

לא לוותר על הצילום הראשון! לא! לא! לא! זה נראה כמו צילום מתוך ג'ורנל

במקרה הזה אכן רטוב

למרות שניתן ליצור ורדים גם במחט. לא מזמן ערכנו סדנא בקומנקלה לורדים מלובדים במחט. את יכולה לראות אותם בפליקר על הכריות שליבדתי לבת שלי.

eilym

New member
החבקים מרשימים ביותר וללא ספק

הרקע המיוחד מעצים אותם. הצילום הראשון מאד עשיר ולא הייתי מוותרת עליו.

shukpuck

New member
צילומים מדהימים!

כ"כ אמנותיים- מקסים! וגם כל התפאורה- נותן לנו רמז לטעמך האישי בתחומים אחרים- וזה לא מפתיע בכלל שאלו הכלים בביתך... לגבי השם- tea party זה מעביר את האוירה אבל לא ברור למה הפרחים משמשים...אני בעד napkin's holders

שוקפוקית, אני צריכה להזמין אותך אלי פעם

נראה לי שאת מאד תתאכזבי. אני נמצאת בשלב בחיים שהילדים שלי מקשקשים על הקירות, הספות, כל דבר פה נשפך והבלגאן חוגג. הדבר האחרון שבראש שלי עכשיו זה כלים. הצילומים צולמו בחנות של טל ושם אכן אפשר למצוא את התפאורה המתאימה לכל צילום.

shukpuck

New member
עזבי, מה שבאמת נחשב אצלי זו הכוונה.. ../images/Emo6.gif

מה את חושבת, שאצלי (ואבוי, עוד אין לי ילדים..) לא מבולגן. אבל מתחת לפני השטח יש בית נקי ומסודר שהוא רוצה להיות. מדיי פעם הוא אפילו מציץ...וזה מה שנחשב. החלום, והידיעה איך צריך להיות. בהזדמנות כשנפגש אני אראה לך גם כמה אני מתכוונת לזה. (פיזית! באמת!) (האמרה האחרונה לא ברורה, אני יודעת, זה יתברר כשנפגש) מה שמזכיר לי אמרת שפר ידועה: "בתוכי חיה אישה רזה המשתוקקת החוצה. אבל אני יכולה תמיד לחסום אותה בעוגיית שוקולד טובה" אני יודעת שאת באופן אישי לא מתחברת לזה.. אבל אצלי זה הולך ביחד.. הרזיה ובית מסודר.

למעלה