גם לי יש סקר ! :)

rocket

New member
גם לי יש סקר ! :)

מהו הקליפ הכי יפה שאירוסמית צילמו ? (שימו לב שאתם לא בהכרח צריכים לאהוב את השיר אלה רק את הקליפ עצמו) אני אישית כל פעם מחליטה על קליפ אחר שאני הכי אוהבת .. כרגע זה קרב בין hole in my soul ו cryin

AeroTom

New member
גם שלי.

Hole in my Soul. מקום שני Crazy... פשוט הייתי מת על Hole שהוא יצא ב-97 ובגללו קניתי את הדיסק השני שלי-Nine live ומשם הכל התפתח... אני מת על הקליפ הזה וראיתי אגב את מי שמשחק שם בכל מיני סדרות קומדיה שונות וגם באיזה סרט נעורים שלא זוכר איזה. והבלונדה שם שעוזרת לו היא שיחקה בחברים בתור-אליזבת',החברה הצעירה של רוס שאבא שלה שוחק ע"י ברוס ויליס...

StarDustGirl

New member
ברור שjaded!!!!!

איזו הפקה אלוהים אדירים! גם הקליפ לארמגדון מדהים (הוא גרם לי לבכות
). גם הקליפ לcrazy מדהים. גם הקליפ לliving on the edge וגם הקליפ לpink פשוט מגניב (הקאנטור..ווואאאאווו הקאנטור
). אר....יש להם פשוט קליפים מגניבים..

dor307

New member
Jaded

אבל האמת שיש את הקליפים שהם מין סיפור שני אוהב אותם!!!! וגם gos

StarDustGirl

New member
fly away זה עם הפרחה והפרח../images/Emo5.gif

למרות שמלבד העובדה הקטנה הזאת- זה באמת קליפ מהמם.

SaintJohn

New member
לפי דעתי, דווקא הקליפ של

Fallin' In Love הוא הכי טוב. אבל זה רק לפי דעתי...

בינג

New member
בעסה

לא ראיתי את הקליפ של Falling in love ... ממה שראיתי Livin on the edge הכי מגניב!! (הקטע עם הרכבת!!)

AeRo NaLa

New member
הכי יפה...

אממ.. קצת קשה לבחור.... ד"א למי שיש את הקליפ של eat the rich יכול לשלוח לי? אני לא מוצאת אותו ובחיים לא ראיתי אותו... הקליפ הכי יפה.. וואי .. בעיה כי כולם יפים , fallin' in love! ברור! למרות שג'ואי אוהב את eat the rich סטיבן את walk this way וג'ו טום ובראד את pink אני אהיה "מורדת"..חחח.. סתם בצחוק , זאת התשובה שלי :)
מיאו... :) גיא שים תמונה של הקעקוע שלך! אני שמתי - לא פייר!

AeroTom

New member
לי יש את Eat the rich

אבל מוקלט ולא על המחשב... ראיתי אותו אגב רק פעם אחת בטלויזיה. "Wake up kid It's half past the youth Ain't nothin' really changin' but the date A you a grand slammer But'chor no Babe Ruth You gotta learn how to relate I heard your swinging from the Pearly gate I got all answers and lo and behold You got the right key baby But the wrong key hole yo" +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

rocket

New member
יש אותו בקלטת

big once you can look at שם ראיתי אותו פעם ראשונה

motola joe

New member
U AINT SEEN NOTHIN TILL U

מבחינת קליפים כניראה JADED אבל שום דבר לא לוקח את הפנים של סטיבן בסוף שלHOLE IN MY SOUL שהוא לוחש והמלודיה אאוווו

למעלה