גם סדרות צריכות חוש עיתוי

דקל נור*

Well-known member
כבר בסוף אוגוסט התחילו בתאגיד "כאן" לשדר פרומואים לסדרה "המזח" שאמורה היתה להיות משודרת ב-9 באוקטובר ויצרה עניין גדול.
המלחמה שפרצה יומיים לפני, הרגה את הסדרה.
גם לאחריה, למי יהיה ראש לצפות במלחמת יום כיפור. למי יהיה בכלל חשק לצפות בסרט מלחמה מעידן אחר, כשיש לנו טראומה חדשה לעסוק בה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
כבר בסוף אוגוסט התחילו בתאגיד "כאן" לשדר פרומואים לסדרה "המזח" שאמורה היתה להיות משודרת ב-9 באוקטובר ויצרה עניין גדול.
גם לאחריה, למי יהיה ראש לצפות במלחמת יום כיפור. למי יהיה בכלל חשק לצפות בסרט מלחמה מעידן אחר, כשיש לנו טראומה חדשה לעסוק בה.
שיבקשו פיצוי מהביטוח הלאומי.

Zadig

Well-known member
אני כבר חודש+ לא צופה בטלויזיה כי לא מוצא את האתנחתא/סבלנות לעסק הזה

קלייטון.ש

Well-known member
אני בכלל לא מבין אנשים שצופים בסרטי מלחמה. יחד עם הז'אנר של סרטי אימה, אצלי סרטי מלחמה לא נכנסים בכלל לאפשרות צפיה.
מוכן כבר לצפות בקומדיה רומנטית ולא בכאלה.

אבח"י

Well-known member
אני בכלל לא מבין אנשים שצופים בסרטי מלחמה. יחד עם הז'אנר של סרטי אימה, אצלי סרטי מלחמה לא נכנסים בכלל לאפשרות צפיה.
מוכן כבר לצפות בקומדיה רומנטית ולא בכאלה.
בדיוק נמרץ.
תוסיף לקומדיות כל מיני סרטי פנטסיה, סרטי בלשים..

dory30

Well-known member
למעשה, כל תעשיית הטלוויזיה הישראלית המתוסרטת בשביתה. התחלתי לראות את יניב ב- VOD. סדרה לא רעה, אגב. אני גם מנחש שלקראת סיום שלב המלחמה יחזירו את הסדרות שכבר סיימו להצטלם (חדשות ועונות חוזרות), עם עדיפות לסדרות שלא מתקשרות למצב הבטחוני.

dory30

Well-known member
המלצות- הסדרה הספרדית "שקרים חולפים", "איך להפוך לבוס מאפיה". סרטים- הרוצח, הבנק של דייב, ריפטייל, הזמנה קטלנית.

למעלה