גמילה מהנקה

בבולה

New member
לא מספיק * 2

התשובה שלה בהחלט מקבלת אצלי ציון "לא מספיק". ואם בגמילה עסקינן אז אני פשוט אמרתי לינוקא "לא" (עם הסבר קצר) + חיבוקים ומזמוזים ותוך יום הגמילה הוכתרה כהצלחה.

אום נטע

New member
לא אצל הבת שלי ../images/Emo97.gif../images/Emo97.gif../images/Emo97.gif

אין לי מושג איך יצאה תימניה קטנה לשכנתוזה כמוני ...

Manty

New member
../images/Emo6.gif

אני חייה ביפן, ופה אמהות סיפרו לי שבגיל שנתיים הן מציירות obake (שֶד) מפחיד על הציצי ומסבירות לילד המבוהל שהציצי נחטף ע"י השֶד.. לא בטוחה שזה עובד, כי נתקלתי בילדים הרבה יותר גדולים עדיין יונקים
דרך אגב, זה הזכיר לי כשהורי ניסו לגמול אותי ממציצת האגודל. לא זוכרת עם זה היה רק רעיון או שנוסה, אבל זכור לי רעיון החרדל..

אמארונה

New member
../images/Emo5.gifמבהיל אפילו יותר מרעיון החרדל

Manty, את גרה באחת הארצות היותר מעניינות ומסקרנות בעיני. חווית ההורות ביפן, ובכלל החיים ביפן נשמע לי ממש מרתק.

אני מכירה מישהי שבפסח

מרחה חרוסת על הפטמות שלה, הבן שלה שהיה בן שנתיים ומשו היה מזועזע עמוקות ופרץ בבכי רציני, לדבריה היא ניסתה את כל הדרכים האפשריות לגמול את הבן שלה ולא הצליחה.

אביטלתל

New member
היא ניסתה אסרטיביות ?

פשוט להסביר שאי אפשר, להגיד לא ולהתמודד עם התוצאה של זה. השיטות האלה הן פשוט חוסר התמודדות

היא ניסתה המון ותיקון הבן שלה

שנתיים וחצי. והיא בכלל שאבה חלב עד גיל שנתיים-שנה וחצי, כי לא היה מוכן לקבל בכלל מים בבקבוק. זה גם חוסר מודעות וחוסר ידע במי אפשר להיוועץ או להיעזר.

לא הייתי ממהרת להשתמש במילה הזו

התעללות, היא פגיעה חריפה וחמורה בילד, בין פיזית ונפשית. מריחת חרדל היא אינה התעללות, אלא שיקול דעת לקוי ולא מוצלח במיוחד. הילד אכן עלול להפגע מכך, אבל זה לא נעשה במזיד כדי לפגוע בנפשו.

eti119

New member
כשליאם נגמל בגיל שנה ו9 אני הייתי ב

בהריון בחודש חמישי סבתא שלי הלחיצה אותי שאסור להניק בהריון זה יעשה את התינוק חולה ויגרום לו לא לאכול.....באמת באותה תקופה ליאם היה חולה והפסיק לאכול נבהלתי והספק גרם לי לגמול ומייד!!! אז אמרתי לו שהתקלקל לי החלב.....הוא לא התעקש כל פעם שהוא ביקש אמרתי לו שאני אכין לו דייסי ונראה מה יותר טעים בדיוק שבוע ארכה הגמילה ויותר הוא לא ביקש.....טוב רק קצת אחרי שהקטנה נולדה אבל זה הביך אותו והוא הפסיק.....

למעלה