גמילה מקקי (מצטערת על המילה)

Yaviv2

New member
גמילה מקקי (מצטערת על המילה)

שלום לכולם! אני כבר ממש נואשת...יש לי ילד בן שלוש ושלושה חודשים ויש לי איתו בעיה. הוא לא מוכן לעשות קקי בשירותים בשום פנים ואופן!הוא כל הזמן עושה קקי בתחתונים גם אם אני שואלת אותו דקה לפני כן ״יש לך קקי??״ הוא עונה לא! ואחרי דקה או שתיים הוא יכול לעשות בתחתונים. הוא לא מוכן לשבת בשירותים וגם אם אני מצליחה להושיב אותו הוא יכול לשבת חצי שעה ואפילו יותר ולא לעשות כלום ודקה אחרי שהוא קם לעשות בתחתונים. ניסיתי כבר מלא שיטות כמו לחלק לו הפתעות או לתת לו שוקולדים או פרסים אם הוא עושה לשים לו טלוויזיה בשירותים או לשחק איתו שם ושום דבר לא באמת עוזר! הוא פשוט עושה דווקא. הוא נמצא כרגע בגן והגננת אומרת שבגן הוא עושה יפה מאוד, הולך לבד לשירותים יושב יפה ועושה הכל. בקשר לפיפי הוא עושה יפה בשירותים עם זה אין לי בעיה הוא אפילו הולך לבד. הסיפור עם הקקי אף פעם לא עבד לי מתחילת הגמילה (כבר יותר מ 7 חודשים), אני חייבת לציין שלפני 4 חודשים נולדה לו אחות קטנה שאליה הוא מתייחס ממש יפה והוא אוהב אותה ואוהב לשחק איתה. ניסיתי אפילו להחזיר לו את החיתול ובהתחלה הוא צעק וצרח אבל אחרי כמה דקות הוא המשיך בשלו וזה לא הזיז לו ובסוף הוא גם עשה בחיתול קקי. ניסיתי גם להושיב אותו בכח בשירותים כדי שהוא יעשה וגם זה לא עבד כי הוא היה יושב בסוף אבל לא עושה כלום ואז שהיה קם היה עושה בתחתונים. בלילה הוא בלי חיתול ורב הפעמים הוא קם נקי ויבש מלבד פיספוסים קטנים של פיפי אבל שהוא קם בבוקר ויש לו קקי אז לפני שהוא מעיר אותנו הוא הולך לאיזה פינה או נעמד בחדר שלו ועושה בתחתונים. אני כבר ממש מיואשת אין יום שהוא לא עושה בתחתונים ואני כבר לא יודעת מה לעשות....בבקשה עזרה בדחיפות כי כבר נמאס לי!!תודה רבה רבה.יפית

למעלה