גמל יחודי 88022 באגד כמובן

מצב
הנושא נעול.
עכשיו תביט טוב על מסגרת הפנסים

יהודה: קבל הגדלה: רוצה עוד הגדלה?
שלח לי כבר תמונה ברזולוצייה מקסימלית ואני אגדיל לך עד הטומבונים....
ועל הגריל הקדמי !!!! נו? שלח לי תמונה טובה ואמשיך להגדיל עוד ועוד....אתה כבר מזהה עד כמה שאתה טועה עיוני???

שים לב היטב לפנסים: עוד הגדלה !!!

ועל הגריל הקדמי !!!! נו? שלח לי תמונה טובה ואמשיך להגדיל עוד ועוד....אתה כבר מזהה עד כמה שאתה טועה עיוני???
ותשווה את זה לדאפ באתר של אגד !!!! נו?

תראה משהו מעניין יהודל'ה:

ותשווה את זה לדאפ באתר של אגד !!!! נו?
ושים לב היטב עכשיו: הגובה העליון של מסגרת הפנס המרובעת נמוך מגובה המסגרת העליונה של הגריל !!!!!! זה בדיוק תואם את התמונה גם של המרופדת של דן שפירסמתי בתחילת השרשור !!! ולעומת זאת: שים לב היטב: גובה מסגרת הפנסים הקדמיים בדאפ של המוזיאון או בכל דאפ אחר, גבוה בשני סנטימ מגובה המסגרת העליונה של טרפז הגריל !!! לפנסים אין אפילו מיקום זהה כמו באוטו של ב"ש !!! נא לראות עכשיו ומייד !! נו? שלח לי כבר תמונה עם רזולוצייה אדירה ואני מבטיח לך: אגדיל אותה עד לרמת גובה הפנסים !!! נגדיל ונגדיל ונגדיל !!! בבוקר, כשאקום, אני מצפה לקבל תמונה באי.מייל שלי הפרטי. מבטיח לך שאעבוד עליה בהגדלות בלי סוף עד שתראה בעצמך שטעית !

ועוד שתי הערות יהודל'ה:

ושים לב היטב עכשיו: הגובה העליון של מסגרת הפנס המרובעת נמוך מגובה המסגרת העליונה של הגריל !!!!!! זה בדיוק תואם את התמונה גם של המרופדת של דן שפירסמתי בתחילת השרשור !!! ולעומת זאת: שים לב היטב: גובה מסגרת הפנסים הקדמיים בדאפ של המוזיאון או בכל דאפ אחר, גבוה בשני סנטימ מגובה המסגרת העליונה של טרפז הגריל !!! לפנסים אין אפילו מיקום זהה כמו באוטו של ב"ש !!! נא לראות עכשיו ומייד !! נו? שלח לי כבר תמונה עם רזולוצייה אדירה ואני מבטיח לך: אגדיל אותה עד לרמת גובה הפנסים !!! נגדיל ונגדיל ונגדיל !!! בבוקר, כשאקום, אני מצפה לקבל תמונה באי.מייל שלי הפרטי. מבטיח לך שאעבוד עליה בהגדלות בלי סוף עד שתראה בעצמך שטעית !
ועוד שתי הערות יהודל'ה:
אני מצרף לך תמונה שצילמתי בירושלים: זה הדגם חד משמעית ואתה מוזמן לבדוק עם עיריית באר-שבע. ההבדל היה רק בסוג הכסאות. בדן מרופדת, בב"ש כסאות פלסטיק רגילים. שים לב לגובה מסגרת הפנסים בהשוואה לגובה מסגרת הגריל ! ועוד משהו: בעבר פורסמו כאן בפורום תמונות צבעוניות של שרידי אוטובוס דובדבן-קרם טייגר של ב"ש בתחומי הישוב "חורה" בנגב !!! נא למצוא ולראות אם צדקתי באשר לצבעים !!! והערה שלישית: בעצמי צילמתי אוטו כזה ליד תחנת הרכבת באשקלון בזמנו בצבעי דובדבן-קרם וגם פירסמתי כאן. אני אשמח לתת לך את הכבוד להעלות את התמונות מארכיון הפורום עכשיו !!! אני כבר עייף ! מותר לי נכון? הנה הדגם שלך בדן הזהה לחלוטין חיצונית לאוטו של "הסכסוך" !

ועכשיו יהודל'ה: גזר הדין../images/Emo140.gif

ועוד שתי הערות יהודל'ה:
אני מצרף לך תמונה שצילמתי בירושלים: זה הדגם חד משמעית ואתה מוזמן לבדוק עם עיריית באר-שבע. ההבדל היה רק בסוג הכסאות. בדן מרופדת, בב"ש כסאות פלסטיק רגילים. שים לב לגובה מסגרת הפנסים בהשוואה לגובה מסגרת הגריל ! ועוד משהו: בעבר פורסמו כאן בפורום תמונות צבעוניות של שרידי אוטובוס דובדבן-קרם טייגר של ב"ש בתחומי הישוב "חורה" בנגב !!! נא למצוא ולראות אם צדקתי באשר לצבעים !!! והערה שלישית: בעצמי צילמתי אוטו כזה ליד תחנת הרכבת באשקלון בזמנו בצבעי דובדבן-קרם וגם פירסמתי כאן. אני אשמח לתת לך את הכבוד להעלות את התמונות מארכיון הפורום עכשיו !!! אני כבר עייף ! מותר לי נכון? הנה הדגם שלך בדן הזהה לחלוטין חיצונית לאוטו של "הסכסוך" !
ועכשיו יהודל'ה: גזר הדין

הנה בשבילך: האוטו הבא הוא 690-004 הזהה לאוטו של "הסכסוך" !!! למעט 3 פנסי יופי קטנטנים שנוספו בסדרת 690. הם חסרו בסדרת 666. ראה את צבעי האוטובוס !!! נו ??? זה נראה לך עדיין דאפ של אגד ??? יהודל'ה יקירי: לפנייך טייגר של ב"ש כמובן !!! (אני מתנצל אך אינני זוכר מי צילם ועימו סליחה ענקית! כמעט בטוח שהצלם הוא אסף ונעה?!). שוב שים לב להפרש גובה הפנסים הקדמיים לגובה הגריל !!!!!!! רוצה גם פסק דין ??? בתמונה הבאה: אשקלון.......

וככה על הדרך...הנה 666-089 של ב"ש:

הנה בשבילך: האוטו הבא הוא 690-004 הזהה לאוטו של "הסכסוך" !!! למעט 3 פנסי יופי קטנטנים שנוספו בסדרת 690. הם חסרו בסדרת 666. ראה את צבעי האוטובוס !!! נו ??? זה נראה לך עדיין דאפ של אגד ??? יהודל'ה יקירי: לפנייך טייגר של ב"ש כמובן !!! (אני מתנצל אך אינני זוכר מי צילם ועימו סליחה ענקית! כמעט בטוח שהצלם הוא אסף ונעה?!). שוב שים לב להפרש גובה הפנסים הקדמיים לגובה הגריל !!!!!!! רוצה גם פסק דין ??? בתמונה הבאה: אשקלון.......
וככה על הדרך...הנה 666-089 של ב"ש:
שים לב לצביעה ! צילום: אסף ונועה.

והנה האוטו של ב"ש מאשקלון....

הדגם איננו זהה, הרי אמרנו: 666-114, זוכר??? אך שים לב לצביעת תח"צ ב"ש !!! צילום: שלי ! המצלמה שצילמה: NIKON F90X.

עכשיו נותרו לך שתי אפשרויות יהודה:

הדגם איננו זהה, הרי אמרנו: 666-114, זוכר??? אך שים לב לצביעת תח"צ ב"ש !!! צילום: שלי ! המצלמה שצילמה: NIKON F90X.
עכשיו נותרו לך שתי אפשרויות יהודה:
נוק-אאוט שלי או התערבות ליום ראשון !!!! תבחר !!! את הצילום של 666-114 המצוי אצלי אפרסם בשמחה אחרי סיום ההתערבות בינינו ! תוכל אפילו לראות את מס' האוטו !!! והנה בשבילך הוכחת "לא-דן" מאת ידידי אסף ונעה כמובן !!! לילה טוב. ואחרי הכל יהודה: תמיד תזכור: אני אוהב אותך באמת !!!

במבט שני: הדגם דווקא זהה

או מאוד דומה ל- 666-114. זהו כמובן אוטו של ב"ש יהודה...

אין אפילו דימיון ! תפסיק להתחמק:

אם אינך מזהה שמדובר באותו דגם
שלום!1 אם אינך מזהה שמדובר באותו דגם של דאף - חבל מה לעשות
בוא אלי מחר עם תמונה מוגדלת. בוא ניפגש עם דני ועם עוד מומחים. הפנסים אפילו לא דומים !!! יהודה: הבעיה שלך היא שאתה לא יודע להפסיד בכבוד ! כאשר אני טעיתי בדברים מסויימים, ידעתי להודות שטעיתי. אתה לא מוכן לקבל הפסד ואתה רק מפסיד מזה... אתה לא יורד לפרטים הכי קטנים ! אתה אמנם ידוע כיורד לפרטים אבל זה לא מספיק. צריך יותר ויותר עד לרמת הברגים שמחזיקים את מסגרת הפנס ומיקומם. אתה מוזמן לבוא !

ועוד פרט לרעתך: שים לב לגלרייה על

בוא אלי מחר עם תמונה מוגדלת. בוא ניפגש עם דני ועם עוד מומחים. הפנסים אפילו לא דומים !!! יהודה: הבעיה שלך היא שאתה לא יודע להפסיד בכבוד ! כאשר אני טעיתי בדברים מסויימים, ידעתי להודות שטעיתי. אתה לא מוכן לקבל הפסד ואתה רק מפסיד מזה... אתה לא יורד לפרטים הכי קטנים ! אתה אמנם ידוע כיורד לפרטים אבל זה לא מספיק. צריך יותר ויותר עד לרמת הברגים שמחזיקים את מסגרת הפנס ומיקומם. אתה מוזמן לבוא !
ועוד פרט לרעתך: שים לב לגלרייה על
אוטובוסי הדאפ של אגד בגג ! באוטובוסים של ב"ש מעולם לא הורכבה גלרייה עם סולם על הגג בדגם הזה ובצילום רואים מצויין שאין שום גלרייה על גג האוטובוס המסויים שלנו. יהודה: הגיע זמנך להודות בהפסד..... והנה ציור חפיף שלי שיסביר לך את ההבדל בין שני סוגי הפנסים ! האינך רואה טוב ??? באמת???

תשמע טוב: רואים בבירור: הפנסים

אם אינך מזהה שמדובר באותו דגם
שלום!1 אם אינך מזהה שמדובר באותו דגם של דאף - חבל מה לעשות
בדן ובב"ש היו באמצע המסגרת !!! מסביבם תמיד היה כיסוי ניקל מלבני !!! דבר כזה רואים בבירור בתמונה שהגדלתי ! באגד תמיד היו הפנסים בחלק הפנימי יותר של הריבוע - יותר לכיוון הגריל, בדיוק כפי שרואים בתמונות ההשוואה. טוב שהבאת אותן ביחד ! תקעת לעצמך גול עצמי בתמונות המשותפות !

ובאגד לא היה כיסוי ניקל מלבני...

בדן ובב"ש היו באמצע המסגרת !!! מסביבם תמיד היה כיסוי ניקל מלבני !!! דבר כזה רואים בבירור בתמונה שהגדלתי ! באגד תמיד היו הפנסים בחלק הפנימי יותר של הריבוע - יותר לכיוון הגריל, בדיוק כפי שרואים בתמונות ההשוואה. טוב שהבאת אותן ביחד ! תקעת לעצמך גול עצמי בתמונות המשותפות !
ובאגד לא היה כיסוי ניקל מלבני...

אינך יכול לקבוע בוודאות רק מצילום צ

או מאוד דומה ל- 666-114. זהו כמובן אוטו של ב"ש יהודה...
אינך יכול לקבוע בוודאות רק מצילום צ
צידי כי זה לא יהיה רציני. כדי לדעת בדיוק, חובה לשים צילום של חזית מול חזית !!! תביא כבר ת'תמונה ברזולוצייה טובה !!!

יהודה !!! איפה אתה? אני ממתין לך

נכון מאוד !!! זה אותו דגם !!! וכמוב
וכמובן שדגם כזה לא היה מעולם באגד !!! יפה מאוד ! טוב שצביקה שם לב !!!
יהודה !!! איפה אתה? אני ממתין לך
בירושלים ! אני לא מוותר כל-כך מהר. בוא נסגור את ההתערבות כמה שיותר מהר. אני ממתין לתמונה המוגדלת. אל תפסיק את הדיון בשיא המתח...

אביתר למה אתה צועק???

יהודה: קבל הגדלה: רוצה עוד הגדלה?
שלח לי כבר תמונה ברזולוצייה מקסימלית ואני אגדיל לך עד הטומבונים....
אביתר למה אתה צועק???
אתה לא יודע שכתיבה באותיות בולטות שווה לצעקות? נגיד שאתה צודק אבל לא זאת הדרך להביע את דעתך. אתה מגיב ומגיב לעצמך וחוזר חלילה וזה לא מכובד בלשון המעטה.

כי אני רוצה שההתערבות תצא אל הפועל.

אביתר למה אתה צועק???
אתה לא יודע שכתיבה באותיות בולטות שווה לצעקות? נגיד שאתה צודק אבל לא זאת הדרך להביע את דעתך. אתה מגיב ומגיב לעצמך וחוזר חלילה וזה לא מכובד בלשון המעטה.
כי אני רוצה שההתערבות תצא אל הפועל.
אין לי אפילו אחד חלקי מיליארד ספק שזה אוטו של ב"ש. אני שומר את הצילום שיש לי ליהודה, לאחר ביצוע ההתערבות בפועל. חייבים לדייק עד לפרט האחרון כאשר יוצאים בהצהרה שזה "דאפ". ואגב: גם הגריל עצמו שונה לחלוטין מגריל של "דאפ". בינתיים הרמתי בשבת עוד אנשים ועשיתי המון טלפונים כדי לקבל עוד מידע....כבר עשיתי בוק רק לאוטו הזה...
אני עדיין ממתין לתגובתו של אסף-ונועה באשר לאוטובוס "הויכוח". זה מסוג הדברים שלא מרפים מהם...

מצב
הנושא נעול.
למעלה