גמל יחודי 88022 באגד כמובן

מצב
הנושא נעול.
בסדר אבל האם זאת הדרך הנכונה?

כי אני רוצה שההתערבות תצא אל הפועל.
אין לי אפילו אחד חלקי מיליארד ספק שזה אוטו של ב"ש. אני שומר את הצילום שיש לי ליהודה, לאחר ביצוע ההתערבות בפועל. חייבים לדייק עד לפרט האחרון כאשר יוצאים בהצהרה שזה "דאפ". ואגב: גם הגריל עצמו שונה לחלוטין מגריל של "דאפ". בינתיים הרמתי בשבת עוד אנשים ועשיתי המון טלפונים כדי לקבל עוד מידע....כבר עשיתי בוק רק לאוטו הזה...
אני עדיין ממתין לתגובתו של אסף-ונועה באשר לאוטובוס "הויכוח". זה מסוג הדברים שלא מרפים מהם...
לא נראה לי כל כך מכובד.

צר לי אם נעלבת. אך לעיתים קיים צורך

לא נראה לי כל כך מכובד.
ללחוץ עוד ועוד על הצד השני כדי שהוא סוף סוף יסכים להתערבות. כאן מדובר על אוטובוס שאני מכיר אפילו את מס' השלדה שלו. יהודה מתיימר להיות מקצוען. אם כך, מדוע הוא לא משיב על הנימוקים? דרך אגב: בצילום רואים מעולה את האוטו: זהו 690-114 (לא 666-114 שהיה של אגד ירושלים) והנה הפרטים הספציפיים של האוטובוס הזה: ליילנד, רוייאל-טייגר, מרק 2, "מרכבים", 168 כו"ס, מודל: 1974. עלה על הכביש ביום 16.12.1974 והושבת ביום 15.12.1996. לוחית הרישוי שלו (690-114) הוחזרה למשרד הרישוי ביום 01.02.1998. מספר השלדה שלו:LA74-90537400620LA יום טוב...יהודה ! איפה אתה???

לא נעלבתי כלל וכלל

ללחוץ עוד ועוד על הצד השני כדי שהוא סוף סוף יסכים להתערבות. כאן מדובר על אוטובוס שאני מכיר אפילו את מס' השלדה שלו. יהודה מתיימר להיות מקצוען. אם כך, מדוע הוא לא משיב על הנימוקים? דרך אגב: בצילום רואים מעולה את האוטו: זהו 690-114 (לא 666-114 שהיה של אגד ירושלים) והנה הפרטים הספציפיים של האוטובוס הזה: ליילנד, רוייאל-טייגר, מרק 2, "מרכבים", 168 כו"ס, מודל: 1974. עלה על הכביש ביום 16.12.1974 והושבת ביום 15.12.1996. לוחית הרישוי שלו (690-114) הוחזרה למשרד הרישוי ביום 01.02.1998. מספר השלדה שלו:LA74-90537400620LA יום טוב...יהודה ! איפה אתה???
לא נעלבתי כלל וכלל
וכי מה יש לי להעלב כאן? לאמיחתו של דבר הנני רק קורא ולא כותב בדרך כלל. ואולם הצורה שאתה לוחץ כפי שכתבת בתגובתך האחרונה לא נראית לי מכובדת. דבר נוסף: ההגדלות שעשית בתמונות מטשטשות את העיניים ואין בהן תועלת לדעתי כי מלבד טישטוש אין רואים בהן כלום. יותר מזה אין לי מה לומר בנושא ושיהיה לכולם המשך יום טוב ושבוע טוב.

אני לוחץ עד שיהודה יסכים להתערבות !

לא נעלבתי כלל וכלל
וכי מה יש לי להעלב כאן? לאמיחתו של דבר הנני רק קורא ולא כותב בדרך כלל. ואולם הצורה שאתה לוחץ כפי שכתבת בתגובתך האחרונה לא נראית לי מכובדת. דבר נוסף: ההגדלות שעשית בתמונות מטשטשות את העיניים ואין בהן תועלת לדעתי כי מלבד טישטוש אין רואים בהן כלום. יותר מזה אין לי מה לומר בנושא ושיהיה לכולם המשך יום טוב ושבוע טוב.
בהגדלה רואים בבירור את תצורת הפנסים. רואים בבירור שהמרחק בין שני חלקי ציפוי הניקל בפנס השמאלי (מה שנראה בצבע בז' בהגדלות) שווה בין שני הצדדים. שים לב שבאוטובוסי הדאפ הוא איננו שווה לעולם. לא צריך להיות גאון כדי לראות זאת בנקל. בדאפ, המרחק בצד ימין יהיה תמיד קטן משמעותית מהמרחק בצד שמאל כי הפנס "פוזל" ימינה לכיוון הגריל ! (בפנס השמאלי) ואילו בפנס הימני, יהא המרחק מצד שמאל קטן מהמרחק בצד ימין שכן הפנס הימני "פוזל" שמאלה לכיוון מסגרת הגריל הטרפזית במהופך. אם יש לך את 4 הגרסאות השונות של חוברת המוזיאון של אגד, ניתן לראות זאת שם בבירור. ולעניין אחר: חדשות לגבי קרונוע חדש בקומונה כמובן בעוד מס' דקות... יום טוב. אביה.

gen1

New member
אני לא מתערב -אני פוסק זה דאף!!!

בהגדלה רואים בבירור את תצורת הפנסים. רואים בבירור שהמרחק בין שני חלקי ציפוי הניקל בפנס השמאלי (מה שנראה בצבע בז' בהגדלות) שווה בין שני הצדדים. שים לב שבאוטובוסי הדאפ הוא איננו שווה לעולם. לא צריך להיות גאון כדי לראות זאת בנקל. בדאפ, המרחק בצד ימין יהיה תמיד קטן משמעותית מהמרחק בצד שמאל כי הפנס "פוזל" ימינה לכיוון הגריל ! (בפנס השמאלי) ואילו בפנס הימני, יהא המרחק מצד שמאל קטן מהמרחק בצד ימין שכן הפנס הימני "פוזל" שמאלה לכיוון מסגרת הגריל הטרפזית במהופך. אם יש לך את 4 הגרסאות השונות של חוברת המוזיאון של אגד, ניתן לראות זאת שם בבירור. ולעניין אחר: חדשות לגבי קרונוע חדש בקומונה כמובן בעוד מס' דקות... יום טוב. אביה.
שלום! וכל הכבוד למידע שהבאת לפורום בהזדמנות זאת נחמד מאד אבל מה לעשות לא רלבנטי לענין ,עכשו רד לחנות וקנה זכוכית מגדלת קח את התמונה של אגד וחבר לתמונה שהבאתי ושעליה המיקוח ותקבל את התשובה אני בדקתי זאת את מספר הרישוי של האוטובוס האדום -שאני טוען שזה דאף לא רואים אבל רואים שלא טעיתי ואין ציםוי ניקל מסביב לפנסים ובס"ה אתה רואה את השתקפות המהבהב השמאלי ,אז מכאן והלאה או שתשתכנע או לא, אני סיימתי את הדיון בענין

הגדלתי עם זכוכית מגדלת. יהודה:

שלום! וכל הכבוד למידע שהבאת לפורום בהזדמנות זאת נחמד מאד אבל מה לעשות לא רלבנטי לענין ,עכשו רד לחנות וקנה זכוכית מגדלת קח את התמונה של אגד וחבר לתמונה שהבאתי ושעליה המיקוח ותקבל את התשובה אני בדקתי זאת את מספר הרישוי של האוטובוס האדום -שאני טוען שזה דאף לא רואים אבל רואים שלא טעיתי ואין ציםוי ניקל מסביב לפנסים ובס"ה אתה רואה את השתקפות המהבהב השמאלי ,אז מכאן והלאה או שתשתכנע או לא, אני סיימתי את הדיון בענין
אם אתה כל-כך בטוח בעצמך, מדוע שלא נתערב? אתה הרי גם לא ידעת שהיו אוטובוסי דאפ עם מספרי רישוי 666 והיו !!! אתה יכול לפסוק עד אחרית הימים שזה דאפ ולהיות נביא השקר של הפורום. תשמע: גם אסף ונעה זיהה זאת כרכב של ב"ש. גם דני זיהה זאת כרכב של ב"ש. אתה אולי בגדר פוסק של "בית משפט שלום" אך אסף ונעה, דני ואני הרכב של העליון וקבענו חד משמעית: 690-114 לפניך. בוא נתחלק בעלות ההגדלה חצי-חצי. שלח לי את התמונה המקורית לכתובת הפרטית שלי. אני אעביר את התמונה למכון אור מוסמך בירושלים. אגדיל אותה לפוסטר 60 על 90 ואז.....אז יהודה עולה למשפט....

ואני לא מעביר את המסר מדני כי

אם אתה כל-כך בטוח בעצמך, מדוע שלא נתערב? אתה הרי גם לא ידעת שהיו אוטובוסי דאפ עם מספרי רישוי 666 והיו !!! אתה יכול לפסוק עד אחרית הימים שזה דאפ ולהיות נביא השקר של הפורום. תשמע: גם אסף ונעה זיהה זאת כרכב של ב"ש. גם דני זיהה זאת כרכב של ב"ש. אתה אולי בגדר פוסק של "בית משפט שלום" אך אסף ונעה, דני ואני הרכב של העליון וקבענו חד משמעית: 690-114 לפניך. בוא נתחלק בעלות ההגדלה חצי-חצי. שלח לי את התמונה המקורית לכתובת הפרטית שלי. אני אעביר את התמונה למכון אור מוסמך בירושלים. אגדיל אותה לפוסטר 60 על 90 ואז.....אז יהודה עולה למשפט....
ואני לא מעביר את המסר מדני כי
אינני רוצה חס וחלילה לפגוע. אבל תדע שיש לך חורים רבים בידע ובשביל זה כולנו חברים. זה כמו שפעם ידעתי מעט על דן, וכיום אני כמו "חבר דן" בידע הודות לאנשים כמו אוהד11 וחלקים גדולים של ארכיון דן ז"ל שהגיעו לידיי בדרך לא דרך ויסייעו לכולנו גם יחד ללמוד יותר על ואודות העבר. היום יצרתי קשר עם הגורם שישלח אלי את אלבומי התמונות הישנים של החברה הבאר-שבעית. כאשר זה יהיה, התמונות תופענה אחת לאחת בקומונה ותוכל לראותן שם ולהעתיקן לכאן. כל חומר שמתפרסם בקומונה, מותר להעבירו לפורום. רק תזכור תמיד לציין את המקור/צלם כפי שדורש מר ערן אייל ובצדק רב !

690-114 כמובן ולא 666-114 !

צר לי מאוד לאכזב אותך: זה לא שום דא
דאפ ולא נעליים. זה לחלוטין ליילנד רויאל-טייגר, מרק 2 ומספרו של האוטובוס הוא 666-114 או 666-115 בלבד. שנייהם היו טייגרים מובהקים והחברה הבאר-שבעית לא רכשה מעולם דאפ. יש לי את התמונה הזו ואין חדש תחת השמש. מאיפה הגרלת דאפ אדום ???
690-114 כמובן ולא 666-114 !
שהרי 666-114 הוא של אגד ירושלים.

mrngin

New member
כל הכבוד על התמונה

שלום!1 כתבתי בזמנו על הגמל הזה שהמזגן שלו לא היה אחורי על הגג אלא תתקרקעי אחורי באגד היה יחודי מספרו 88022 והסתכלתי טוב על התמונה המצורפת משנת 1981 והנה זה הגמל יוצא מהרמזור מזרחה לכוון הצק פוסט זה שתי תמונות שצולמו בהפרש זמן קצר הימנית היא האחרונה מהשתיים
כל הכבוד על התמונה
אם הבנתי נכון, הכוונה שלך לעגלה השמאלית ביותר שנראית בתמונה כאשר היא נוסעת לצ'ק פוסט. באותה התמונה רואים גם את (אחד מ...) הבזיון הגדול (ענקקקקק) של אגד בצורת ה- 303 האלוהית, מוגמר חו"ל (גרמניה) וללא (!!!!) מזגן.

846

Active member
לדעתי אתה מבלבל בין הדגמים!

שלום!1 כתבתי בזמנו על הגמל הזה שהמזגן שלו לא היה אחורי על הגג אלא תתקרקעי אחורי באגד היה יחודי מספרו 88022 והסתכלתי טוב על התמונה המצורפת משנת 1981 והנה זה הגמל יוצא מהרמזור מזרחה לכוון הצק פוסט זה שתי תמונות שצולמו בהפרש זמן קצר הימנית היא האחרונה מהשתיים
הרי הדגם ניקרא גמל בגלל הדבשת של המזגן, כל דגם אחר אינו גמל! אתה אולי זוכר את הממוזגת המרובעת, דגם ששירת שקו 400 של דן. והאוטובוס שבתמונה: מאחר ומדובר בתחילת שנות ה 80, יתכן בהחלט בגמל לשעבר, כלומר גמל שהוסר ממנו המזגן. בשנים האלו כבר לא תיקנו את המזגנים,חלקם הוסרו לגמרי וחלקם נישארו "למזכרת" בלבד.

gen1

New member
איך אומרים לא מבלבל ולא נעלים

הרי הדגם ניקרא גמל בגלל הדבשת של המזגן, כל דגם אחר אינו גמל! אתה אולי זוכר את הממוזגת המרובעת, דגם ששירת שקו 400 של דן. והאוטובוס שבתמונה: מאחר ומדובר בתחילת שנות ה 80, יתכן בהחלט בגמל לשעבר, כלומר גמל שהוסר ממנו המזגן. בשנים האלו כבר לא תיקנו את המזגנים,חלקם הוסרו לגמרי וחלקם נישארו "למזכרת" בלבד.
שלום! דן היו מספר אוטובוסים כמו בתמונה המזגן היה מותקן בחלק האחורי בתחתית הרכב ,לאגד היה 1 בלבד שהיה במבנה כמו 89299 למעט שהחלק האחורי היה כמו זה של דן (שגם הוא כמו הגמל תוצרת הארגז) מספרו של ה1 הזה היה 88022 ,מקדימה נראה כמו גמל רגיל זהו

מי צילם את התמונה? ../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

שלום! דן היו מספר אוטובוסים כמו בתמונה המזגן היה מותקן בחלק האחורי בתחתית הרכב ,לאגד היה 1 בלבד שהיה במבנה כמו 89299 למעט שהחלק האחורי היה כמו זה של דן (שגם הוא כמו הגמל תוצרת הארגז) מספרו של ה1 הזה היה 88022 ,מקדימה נראה כמו גמל רגיל זהו
מי צילם את התמונה?

אבקש ממך לציין את שם הצלם.

אבקש ממך לציין את שם הצלם.
ערן, מנהל הפורום, העביר בעבר מסר ברור ופומבי בעניין זה. כידוע לך או שלא כידוע לך, הצלם אמנם לא ערן אבל הזכויות לתמונה זו שלו ואתה צריך לבקש ממנו רשות. ובמקרה או שלא במקרה, התמונה הזו צולמה ע"י עבדך הנאמן לפני למעלה מעשור בכביש הישן למעלה-אדומים, כ 750 מטר מתחת לצומת הגבעה הצרפתית. התמונה צולמה במצלמת "פנסוניק" פוקט פשוטה מדגם C-D535AF בסרט 50 אסא... אה יהודה.........מס' השלדה של המצלמה הזו הינו: DF5164650 ואתה מוזמן לבוא ולראות אותה ! היא ביד שלי כרגע והאמן לי: היא חיה, בועטת ונושמת כמו חדשה גם אחרי 10 שנים...אולי אתה חושב שצילמתי את התמונה במצלמה מתוצרת "SONY" ??? לא ולא. תבוא ותראה גם את הנגטיב השמור באפילה, אטום בלי טיפת חמצן כבר עשור.........
עכשיו אתה מבין את ההתעקשות שלי בנושא הטייגר???

בוא תראה כמה היא פשוטה......

בוא תראה כמה היא פשוטה......
הרי איתך צריך ללכת בהוכחות !!! אז הנה כנס לקישור ותוכל אפילו אתה לקנות כזו מצלמה ב........שלושה וחצי פאונד בלבד !!! אה-יהודה??? אהבת חביבל'ה ? כנס....כנס....

846

Active member
אביתר, מחכה לפסיקתך!

אביתר, מחכה לפסיקתך!

אני לא מתיימר לפסוק בדברים שאני

אביתר, מחכה לפסיקתך!
אני לא מתיימר לפסוק בדברים שאני
לא בטוח בהם מיליארד אחוז. ולגבי האוטו של דן כאן, הייתי מעדיף שאסף-ונועה יגיד את המילה האחרונה! אך לגבי האוטו של ב"ש בשרשור השני: אני מוכן להגדיל עם יהודה את ההתערבות הבוקר ל-1 מיליון ש"ח ! אתה עד ראשי ! הסיכוי שאני טועה שם הוא פחות מ-0 אחוז !

dovk

New member
אני דווקא זוכר כאלה,

אני דווקא זוכר כאלה,
לאו דווקא אחד (אם כי אני לא מוכן להתחייב ולהתווכח עם חכמי הדבר כאן) - "גמל" שהמזגן היה מותקן מאחור - אני זוכר את פתחי האיוורור בצד מאחור, את הרעש המיוחד... אולי בכל זאת היו כמה כאלה, כפיתוח לגמל המקורי, שהיו לו בעיות יציבות?

846

Active member
לא ניראה לי שמישהו חשב על יציבות

אני דווקא זוכר כאלה,
לאו דווקא אחד (אם כי אני לא מוכן להתחייב ולהתווכח עם חכמי הדבר כאן) - "גמל" שהמזגן היה מותקן מאחור - אני זוכר את פתחי האיוורור בצד מאחור, את הרעש המיוחד... אולי בכל זאת היו כמה כאלה, כפיתוח לגמל המקורי, שהיו לו בעיות יציבות?
לא ניראה לי שמישהו חשב על יציבות
בימים ההם...... לדעתי, בגלל השנה בה צולמה התמונה, זהו גמל "לשעבר".

משה9

New member
שימו לב שלפי התמונה

שימו לב שלפי התמונה
עברו אז באדום אפילו יותר משעכשיו עוברים באדום! ודבר נוסף - מתפלא שהיו אז כבישים עם ארבעה נתיבים, חשבתי שבכל הארץ היו מקסימום שניים..

mucool2

New member
שנות ה-80 זה לא ימי הביניים...

שימו לב שלפי התמונה
עברו אז באדום אפילו יותר משעכשיו עוברים באדום! ודבר נוסף - מתפלא שהיו אז כבישים עם ארבעה נתיבים, חשבתי שבכל הארץ היו מקסימום שניים..
שנות ה-80 זה לא ימי הביניים...

מצב
הנושא נעול.
למעלה