געגועים לבעל...
ארוך!

משוש30

New member
געגועים לבעל...../images/Emo10.gif../images/Emo99.gif ארוך!

בחודש הראשון ללידתו של מתן עשינו לנו מנהג מבורך פעם בשבוע להשאיר את מתן אצל ההורים ולצאת רק שנינו...ואפילו הצלחנו פעם אחת... בינתיים כמות העבודה שלו עלתה עוד והוא יוצא כל בוקר ב-06:30 וחוזר ב-23:00 והמנהג המבורך נעלם לו...ביום שישי הוא עובד חצי יום מגיע גמור והולך לישון וביום שבת הוא רוצה קצת להתאוורר מהעבודה הקשה והולך לטפס חצי יום (ואני לא מונעת ממנו כי למרות שאני רוצה להיות איתו ורוצה שהוא יהיה עם מתן אני חושבת שזה חשוב הוא באמת עובד נורא קשה לא רק מבחינת שעות אלא מבחינת לחץ. הוא כל הזמן רץ מפגישה לפגישה ולא תמיד אפילו מספיק לאכול...אז מגיע לו לנוח, עוד חודש הוא גם לוקח חודש חופש להיות עם מתן אבל זה עוד המון זמן!!) כשהוא מגיע הביתה אנחנו עושים אמבטיה למתן והולכים למיטה לקרא חצי שעה ואז לישון. מתן ישן איתנו בדרך כלל ביננו אז אתמול שמתי את מתן קרוב לקיר וחיבקתי את בעלי והרגשתי שהגעגועים ממש חונקים אותי אבל הוא היה ממש גמור והלך לישון...כמובן הוא חיבק אותי מתוך שינה אבל הרגשתי כאילו לא ראיתי אותו חודש חודשיים (מה שדי נכון) ופשוט התגעגעתי אליו תוך כדי שהוא מחבק אותי...מוזר לא? בכל מקרה בעוד שבוע וחצי אנחנו נצא לחופש בסוף שבוע (יחד עם מתן) כי אנחנו חוגגים 6 שנים יחד ו 3 חודשים למתני ואת החזרה שלי לעבודה...אני לא יכולה לחכות כבר...ופה אני יכולה לגלות שקניתי לו מצלמת וידאו לכבוד 6 שנים ביחד ושנוכל לצלם את מתני

משוש30

New member
../images/Emo32.gifבהמשך להודעה.."יערות הכרמל"

מי מכיר? איזה המלצות יש לכם למלון/צימר מקסים לסוף שבוע שלא צריך לנסוע בשבילו יותר משעתיים מירושלים?

אור67

New member
../images/Emo24.gifאני כ"כ מבינה משושה

בדר"כ כשאני מאוד מתגעגעת לבעלי(שונאת שונאת את המילה"בעלי") אני הכי מרגישה את זה כשאני איתו. בהתחלה כשקראתי על הנהג שלכם לצאת פעם בשבוע לא משנה מה ,חשבתי לעצמי איז יופי!כל הכבוד שבין כל העיניינים אתם שומרים על עצמכם ולא מוותרים על הביחד שלכם. זה כ"כ לא פשוט.המציאות שאת מתארת,עם כל הצער, נשמעת כמו מציאות נורמאלית. טוב שאתם מוצאים בכל זאת את הזמן לספ"ש.מגיע לך מזל טוב על חברות יפה של 6 שנים. תהני מהגעגועים.הם רק יחזקו אותכם.(לא להיסחף במינונים...) יום נפלא

אור67

New member
יערות הכרמל=חלום מדהים ויקרררר

מאוד מומלץ.באמת מקום מיוחד.אני חושבת (אל תתפסי אותי במילה) אבל נראה לי שאי אפשר להביא ילדים(על משקל כלבים וחתולים
) אם יש לכם בכל זאת את האפשרות להגיע לשם-אל תחשבי פעמיים!!!!

עינבלית

New member
את מדהימה ואני פעורת פה../images/Emo12.gif

כי מה שכתבת זה ב ד י ו ק מה שחוויתי אתמול בלילה, ודיברתי עם האיש ואני עדיין מרגישה די נאחס. והאיש שלי היה בחודש מילואים וחזר ואני מרגישה כאילו הוא עדיין שם ואני עדיין לבד. אין זוגיות. יש משפחה, ואני מתגעגעת לזוגיות, להתפנקות ולהיות קצת פחות אחראית וקצת יותר תלותית. אז כל מה שיש לי להגיד זה שאנחנו באותה סירה. לא ממש בשורה ולא ממש משמחת אבל צרת רבים- חצי נחמה! נכון?

אפרת12

New member
משוש ../images/Emo24.gif גם אני ככה לפעמים

אבל זה בד"כ בגלל שאני שוכחת להיות אשתו...

פיצהלה

New member
../images/Emo24.gif ענק של הזדהות והערכה...

הזדהות כי אני חושבת שאין אף אחת בפורום הזה שלא הרגישה במינון מסויים את מה שאת כותבת עליו. הגעגוע הזה ממש כואב פיזית, נכון? זה צובט אותי עד דמעות לפעמים שאני מסתכלת עליו ישן. אז אצלנו זה לא חמור כמו אצלך, הוא מגיע בסביבות 19:00 (וגם על זה מקבל על הראש בד"כ..) אבל זה בעיקר הגעגוע לחיים שהיו לנו קודם - לטירוף שלנו אחד על השני, לספונטניות, לביחד, לשקט, למיניות שהשתנתה גם היא... וההערכה היא על כך שאת עומדת יפה בשעות הקשות האלו, אני אומרת בגלוי, שאני לא הייתי מסתדרת עם בעלי היה עובד כל יום עד 23:00 וגם יום שישי, הייתי נקרעת. אולי זו רק תקופת לחץ, ואז יש אור בקצה המנהרה ושווה לחכות בסבלנות, אבל אם זה מצב קבוע אולי כדאי לנהל שיחה ולראות מה עושים כי מדובר במצב מאוד קשה לטווח ארוך וגם בעייתי אם מתן לא יראה את אבא שלו כמעט. בקיצור , אני מבינה אותך לגמרי ושולחת
תמיכה גדול גדול...

היי,../images/Emo24.gif

גם אנחנו קבעני משהו ריאלי יותר,שנצא פעם בחודש,רק שנינו.... בינתיים יצאנו פעם אחת להצגה,ועוד פעם למסעדה (וגם זה היה עם להב,כי היה קשה לבייבי סיטר עם שניהם....) להזכירך להב בן חמישה וחצי חודשים.... במושב דור,ליד חוף טנטורה יש צימרים נחמדים,ויש גם את דן קיסריה,ויש את אחוזת זמארין בזכרון-אבל זה בלי ילדים,ויש עוד דברים בזכרון.

ילדונט

New member
לויודעת מה להגיד לך...

אני רק יומיים בלעדיו ומתגעגעת נואשות. מה לגבי החלטה ששבת אחת אתם ביחד ושבת אחת הוא מטפס? אני בטוחה שהוא לאיכעס לשמוע שאת מתגעגעת. וליערות הכרמל אסור להביא ילדים.

אמברון

New member
וכשאת ממש ממש מרגישה לבד

תעברי לצד השני של הרחוב
הפסדת קציצות פיצוץ

משוש30

New member
את חייבת לשים מלח על הפצעים?../images/Emo8.gif

במקום זה אכלתי בלינצ'ס...

אמברון

New member
עכשיו אני מבינה לאן נעלם המלח...

זריתי אותו עליך במקום על הקציצות

קוקה1

New member
כל כך מבינה אותך../images/Emo24.gif

תארי לך שאני מרגישה כך כבר שנה וחמישה חודשים מאז שליהיא נולדה ולאחרונה נולדה טל המקסימה וניסינו לעשות לנו מנהג של להיות לבד וזה לא הלך כי אין זמן ועכשיו שטלטול ישנה ביני לבינו אז בכלל זה מבאס ואני מתגעגעת אליו למזלי הוא חוזר די מוקדם מהעבודה אז זו חצי נחמה אבל עכשיו זו תקופה קשה כשהם פיצים אבל זה יעבור והזוגיות תחזור לעצמה אני בטוחה בכל מקרה שתיהיה לכם חופשה מדהימה וכיפית ומהנה.

nubi

New member
../images/Emo24.gifמזדהה!

עד שבעלי לוקח חופש, הוא גם צריך לבוא אחה"צ לעבודה
. ממש מבינה.

למעלה