גרון כואב

נתיענתי

New member
גרון כואב

יש לי כאב גרון מאוד חזק כבר יותר מחודש. אני חושבת שהוא התחיל לגרום לי לריח לא נעים מהפה. עשיתי משטח גרון והתוצאה יצאה תקינה. בעבר טופלתי במוח אחד בקשר לזוגיות ופרנסה. האם אפשר לטפל בגרון כואב במוח אחד? האם ידוע מה הסיבה שלו?

יעל שר1

New member
כאב גרון וקינסיולוגיה

נתיענתי קינסיולוגיה אינה מטפלת בכאב אלא במעורר המתח שגרם לכאב ע"י נטרול המתח נוצר האיזון והגוף מתפנה לרפא את עצמו. הגרון בדרך כלל שייך לנושא של הביטוי, תקשורת זהו המקום גם של צ'אקרת בגרון לפי הרפואה ההודית. חשוב לדעת אלו תחושות יש לך בגרון כדי לראות את התמונה השלמה. נסי לראות מה גרם לכאב האם באותו הזמן היה איזשהו אירוע בחייך שהתקשת לבטא עצמך או כל נושא הקשור לתקשורת. הידיעה של הסיבה שגרמה אינה יכולה להיות מתוך הידיעה שלנו אלא מתוך האמת הפנימית שלך שאותה ניתן לאתר באמצעות מבחן שריר כפי שחווית בעבר. ניתן לטפל בגרון כואב כמו בכל בעיה אחרת דרך קינסיולוגיה. בהצלחה יעל שר

נתיענתי

New member
אני לא מצליחה להזכר

בארוע מיוחד שקרה לפני חודש וחצי. טיפלו לי בחסימה בצאקרת הגרון שהיתה לי לפני שבוע ברייקי וזה לא עזר.

היי נתיענתי

אפשר להעזר במוח אחד. מוח אחד בדקו ייצוג של קשר קיים בין רגשות לחלקי גוף שונים בכדי שנוכל להבין מה מסמל הכאב. בבדיקה זו הם גילו שהבנה זו משנה לחלוטין את התגובה שלנו לבעיות פיסיות במיוחד את אלו אשר קשה להסבירן ואז הם יצרו טכניקה שנקראת "הגוף לפי הברומטר" שמייצג את הקשר הקיים בין רגשות לבין חלקי הגוף השונים, הגוף לפי הברומטר נותן ביטוי לסיבה הרגשית של החסימה (אין להשתמש בו כדיאגנוזה רפואית) וברגע שאנו מזהים את הרגש הקשור לכאב הוא בד"כ נעלם ולפעמים בצורה כמעט מיידית. בטכניקה זו הגוף מחולק גם לרמות של מודע תת מודע וגוף ולכל רמה יש משמעות שעוזרת להבין את הרגש שמתקשר לכאב. אם הודרכת בעבר במוח אחד והתחברת, ממליץ לך לחזור למדריכה בכדי לשחרר את המתח הרגשי השלילי שקשור לכאב הגרון. עדי

למעלה