גרים ברחוב

איפה ai27 הביביסט התחמן שטוען שהמצב הכלכלי משתפר בארץ?

Harrington

Well-known member
מנהל
יפה. נראה שכולם נהנים מהרעיון.
בשום אופן לא נלמד מהנ"ל משהו אחר. למעשה ההיפך הוא הנכון. מאחר ועל-פי הכתבה העילה לשינוי הוא עליית מחירי הדיור (לרבות שכירות), אתה אכן למד מכך (מה שפשוט נכון עובדתית) את נכונות הטענה הנ"ל. מחירי הדיור הרי לא היו עולים אם לא היה מי שיכול לשלם אותם (שוב, גם ברכישה וגם בשכירות). זה שיש גם מי שמתקשה בכך, תמיד היה ותמיד יהיה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אחוז יותר גבוה מהמשכורת על שכ"ד = יותר עני.

חשבתי שלימדו אתכם את זה ב"בית ספר לדתיים".
לא יודע מה לימדו אותך והיכן, אבל סתם להשכלה כללית, אם בכל הארץ מחירי הדיור (רכישה ושכירות) עלו ויש מי שמשלם אותם מידי חודש בחודשו, העובדה שבאזור מסוים (עני לכתחילה) יש מי שמתקשה בכך ושלשם כך מסבים חנויות לדירות מגורים, לא שוללת כהוא זה את הטענה (הנכונה) שהמצב הכלכלי בישראל השתפר ובוודאי כך ברמת המאקרו.

באמת נורא פשוט (כרגיל לאחר שאתה חוזר ומתעקש אין מנוס מלהוסיף, גם כשבונים קנוניה או מנסים להריץ טענה פוליטית, רצוי להתבסס על האמת, העובדות והמציאות. אחרת זה סתם מגוחך).

מיצינו.

פסח כשר ושמח.

לא יודע מה לימדו אותך והיכן, אבל סתם להשכלה כללית, אם בכל הארץ מחירי הדיור (רכישה ושכירות) עלו ויש מי שמשלם אותם מידי חודש בחודשו, העובדה שבאזור מסוים (עני לכתחילה) יש מי שמתקשה בכך ושלשם כך מסבים חנויות לדירות מגורים, לא שוללת כהוא זה את הטענה (הנכונה) שהמצב הכלכלי בישראל השתפר ובוודאי כך ברמת המאקרו.

באמת נורא פשוט (כרגיל לאחר שאתה חוזר ומתעקש אין מנוס מלהוסיף, גם כשבונים קנוניה או מנסים להריץ טענה פוליטית, רצוי להתבסס על האמת, העובדות והמציאות. אחרת זה סתם מגוחך).

מיצינו.

פסח כשר ושמח.
אם לא תשלם תהיה ברחוב.

אז בן אדם אומר אני אוסיף קצת ואהיה בדירה קטנטנה בת"א במקום בירוחם

אבל יהיה לי בית ספר למשחק יהיה לי בילויים בלילה,יש נשים צעירות...

The Real Big Joe

Well-known member
יפה. נראה שכולם נהנים מהרעיון.
ממש יפהפה. אבל צריך להיות מכוער בפנימיותך, כדי להתפעל מהתופעה.

מחירי הדיור הרי לא היו עולים אם לא היה מי שיכול לשלם אותם
אתה מגלה חוסר הבנה מדהים בכלכלה. ההתיקרות אינה בגלל ביקוש גדול, אלא בגלל הצע מצומצם. וזאת תופעה שלילית.

זה שיש גם מי שמתקשה בכך, תמיד היה ותמיד יהיה.
עוד אישור לכיעור הפנימי שלך.

Harrington

Well-known member
מנהל
כיעור יותר גבוה או פחות גבוה ממי שמוצא בדברי התפעלות מדומיינת רק כדי להמציא לעצמו מסלול נוח להתקפה?
שמחה בכך שנמצא פתרון שכולם מרוויחים ממנו, זה בהחלט כן. משהו קצת שונה, אבל צריך כנראה להיות ללא כיעור כדי להבין זאת (ולא נתחיל שוב על הבנת הנקרא על אף הרלוונטיות שלה, כבר אין לי כוח).
אתה מגלה חוסר הבנה מדהים בכלכלה. ההתיקרות אינה בגלל ביקוש גדול, אלא בגלל הצע מצומצם. וזאת תופעה שלילית.
לא נכנסתי לשאלה אם זאת תופעה חיובית או שלילית. דיברנו על השאלה מה ניתן ללמוד ממנה. התשובה מופיעה בדברי למעלה.
לא שיש קשר כלשהו בין העובדה שציינתי שם לשאלת כיעור פנימי מדומיין, אבל לעולם אעדיף להיות מכוער מאשר להיות ברמה שלך. אשרי שזכיתי אם כן.

The Real Big Joe

Well-known member
כיעור יותר גבוה או פחות גבוה ממי שמוצא בדברי התפעלות מדומיינת רק כדי להמציא לעצמו מסלול נוח להתקפה?
שמחה בכך שנמצא פתרון שכולם מרוויחים ממנו, זה בהחלט כן. משהו קצת שונה, אבל צריך כנראה להיות ללא כיעור כדי להבין זאת (ולא נתחיל שוב על הבנת הנקרא על אף הרלוונטיות שלה, כבר אין לי כוח).
גם קרטונים טובים מרצפה ומהווים פתרון. ואוהל זה ממש נפלא. אתה קהה חושים מרושע.
לא נכנסתי לשאלה אם זאת תופעה חיובית או שלילית. דיברנו על השאלה מה ניתן ללמוד ממנה. התשובה מופיעה בדברי למעלה
אל תבלבל במוח. התפעלת מה"שגשוג" הכלכלי שמוכח על ידי נכונות לשלם הרבה...

לא שיש קשר כלשהו בין העובדה שציינתי שם לשאלת כיעור פנימי מדומיין, אבל לעולם אעדיף להיות מכוער מאשר להיות ברמה שלך. אשרי שזכיתי אם כן.
הכיעור שלך עומד בפני עצמו. אין צורך להשוות אלי או לאיש. העדר כל חמלה ויחס לקשיי מחיה של קשי יום.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא נכנסתי לשאלה אם זאת תופעה חיובית או שלילית. דיברנו על השאלה מה ניתן ללמוד ממנה. התשובה מופיעה בדברי למעלה.
גם קרטונים טובים מרצפה ומהווים פתרון. ואוהל זה ממש נפלא. אתה קהה חושים מרושע.

אל תבלבל במוח. התפעלת מה"שגשוג" הכלכלי שמוכח על ידי נכונות לשלם הרבה...

הכיעור שלך עומד בפני עצמו. אין צורך להשוות אלי או לאיש. העדר כל חמלה ויחס לקשיי מחיה של קשי יום.
התייאשתי לאחר קריאת המשפט הראשון. כשתתגבר ותתבגר ותוכל להתדיין בצורה נורמלית ובוגרת, תעדכן. עד אז, קצת נמאס מהציונים הבלתי רלוונטיים שלך. כאילו, אני יודע שזה נובע מבעיות נפשיות, אבל גם לי יש את גבולות ההכלה שלי. מצטער, זה כנראה נובע מקהות החושים שלי.

מיצינו.

The Real Big Joe

Well-known member
התייאשתי לאחר קריאת המשפט הראשון. כשתתגבר ותתבגר ותוכל להתדיין בצורה נורמלית ובוגרת, תעדכן. עד אז, קצת נמאס מהציונים הבלתי רלוונטיים שלך. כאילו, אני יודע שזה נובע מבעיות נפשיות, אבל גם לי יש את גבולות ההכלה שלי. מצטער, זה כנראה נובע מקהות החושים שלי.
למה אתה בכלל גולש? אתה מצהיר על הפסקת הקריאה כמעט בכל פוסט שני. לא חבל על הזמן? :giggle:
כך או אחרת חלקות דיבור, אירוניה מזויפת ומילים מצוחצחות אינן יכולות להסוות את העדר החמלה האנושית שגילית.

Harrington

Well-known member
מנהל
למה אתה בכלל גולש? אתה מצהיר על הפסקת הקריאה כמעט בכל פוסט שני. לא חבל על הזמן? :giggle:
כך או אחרת חלקות דיבור, אירוניה מזויפת ומילים מצוחצחות אינן יכולות להסוות את העדר החמלה האנושית שגילית.
כי כל פעם מחדש יש לי תקווה ואמונה שהפעם תצליח להתעלות ולקיים דיון ענייני מתחילתו ועד סופו. זה שאני מתבדה כל פעם, מצער, אבל לא אומר שאני מאבד מאמונתי שיבוא יום ותצליח. ולא, לא חבל לי על הזמן להשקיע כל פעם בחלשי החברה מתוך תקווה ואמונה להצליח מתישהו שייצאו מזה ועד אז לסייע להם ולהרגשתם.

המשפט השני שלך עם זאת, אכן חבל"ז מבחינתי להגיב עליו. אסתפק בכך שהוא מעיד יותר עליך מאשר עלי, כמו תמיד.

בריאות, רות סוף.

איציק5111

Well-known member

התגובה שלך טובה אבל לא ממש מתאימה למחנה ממנו אתה מגיע חחחחח

איציק5111

Well-known member
אני לא מגיב על-פי השתייכות מחנאית אלא על-פי דעתי האישית.

אני לא מגיב על-פי השתייכות מחנאית אלא על-פי דעתי האישית.
יפה לפי התגובה שלך הייתי יכול לחשוב שאתה פוליטיקאי חרדי או ערבי.....

כי אם אתה לא פוליטיקאי חרדי או ערבי אתה צריך להיות רע לב אטום ולהרוס ולפגוע כלכלית בכל מי שמנסה לחיות

דרום הארץ וצפון הארץ הרוסים. כולם נדחסים למרכז. אם היתה תשתית ביוב ראויים אנשים היו גרים בצינורות הביוב...

דרום הארץ וצפון הארץ הרוסים. כולם נדחסים למרכז. אם היתה תשתית ביוב ראויים אנשים היו גרים בצינורות הביוב...
יש עדיין צפון ודרום אבל השכר נמוך יותר ואין בית ספר למשחק לסטודנטים.

מעט כוסיות ולפעמים יש דתיים מחרבי שימחה.

איציק5111

Well-known member

מה הקשר ולמה אתה נכנס לנושאים שאתה לא מבין בהם?

למעלה