גריני יקירתי- בת אור משפחתית שלנו

גריני יקירתי- בת אור משפחתית שלנו../images/Emo42.gif

שלום אחות מוארת כן- קראתי את שכתבת בפרטי- משום מה איני יכולה לענות בפרטי- לכן אחזיר את תשובתי כאן אך היא תהיה מוצפנת כך שרק את תביני מה המסר שאני מעבירה לך מכיוון שהנושא שדיברת בו מורכב- והתשובה עליו ארוכה אבקשך להתקשר ביום שני ב30-11 למספר שבו אני עונה פעם בשבוע לזקוקים לעזרה ראשונה- לא שאת זקוקה לעזרה ראשונה חס וחלילה- רק זאת תהיה הדרך היחידה שבה אוכל להסביר לך באריכות את שעובר עליך- המספר הוא 054665666 וזאת תהיה גם הזדמנות נפלאה לשמוע את קולך ולהכירך דרך קווי הפלאפון ולא רק דרך קווי הנט- כולי תקווה שאכן יתאפשר לך- ואם לא -רק צלצלי ותני לי את מספרך- אשמח לחזור אליך בזמן נח יותר ממשיכה להרגיש מאד קרובה אליך- למרות שמעולם לא נפגשנו בכאן ובעכשיו- אך ללא ספק הנשמות שלנו יודעות ומרגישות את שלעיתים נבצר מאיתנו בתוך הכלי הפיזי לדעת שיהיה המשך מאושר ומואר ושבת ברוכה לך ולכל המשפחה נשיקה במצח אביגיל

גריני

New member
אביגיל, יקרה

תודה לך! הדפסתי את הודעתך ורק מקווה שלא אשכח להתקשר (אני נמצאת בעבודה בשעה זו ומשהו עלול להשכיח ממני). אשמח לשוחח איתך בטלפון ולהעמיק את הקשר שכבר קיים בינינו. שבת נהדרת לך, גריני

גריני אחות אור מופלאה../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

יקירתי אני גם מצפה לזה וגם מחכה לזה שבת ברוכה לך ולכל בני ביתך חיבוקימים ונישוקימים אביגיל

למעלה