ג`חנונה ממני אלייך...

קונדסון

New member
ג`חנונה ממני אלייך...

את כמו הגלים המתנפצים על המזח את כמו הרוח הנושבת בחוזקה כמו העלים הנושרים בסתיו כמו מראה הים בשקיעה את כמו הלהבה שעוד לא כבתה ולא רוצה להיכבות אותך אני אוהב, אוהב עד כלות. ביי

מבקש להבין,מותר????

למה אצלי אהובתי מדומה ל-: לגל מלטף את החול הזהוב ולא לגל מתנפץ למשב רוח קליל ומרענן ולא לרוח חזקה לעץ מלבלב באביב ולא לעץ נושר בסתיו לשמש הזורחת והמחממת ולא לשמש שוקעת ודועכת לאש מתלקחת ומתפשטת ולא לאש מזיקה שרוצים לכבותה ידידי,אתה בטוח שכתבת לאהובה???? סלח לי אם התערבתי אך נפשי האוהבת צוותה עלי...

patishon

New member
ארבללללללללללללל

תסלח לי ארבל אך איך אתה יכול לומר לו מה לכתוב? אתה ראית אותה? אולי היא מתנפצת כמו הגלים? אולי היא כמו רוח בסתיו? למה אתה נמהר? לך תדע אולי רק אם יש רוח חזקה הוא מצליח להתאהב? קצת חומר למחשבה ידידי ארבל..........

אריק.

New member
ארבל.

הבהרה. יש בין השורות, דברים שהעלו בזיכרוני ארועים מסוימים. ולכן מצאתי הזדהות עם השיר. אריק.

קונדסון

New member
בטח שמותר...

יש אחד שאוהב את הקיץ ואחר אוהב את החורף, יש האוהב את הזריחה ואחר את השקיעה. שתי דוגמאות מתוך המון דברים שאוכל לתת כדוגמא רק בכדי להמחיש איזו עוצמה יש לכל דבר המתרחש סביבנו. לכן ארבלון ידידי,יש הרואים בשקיעה כדבר שהוא מסמל את הסוף ,סוף של יום,סוף של דבר טוב , ויש כאלו שהשקיעה בשבילהם זהו אחד מפילאי עולם,דבר מהמם ביופיו , דבר שמילים לא יוכלו לתאר. הכל תלוי בכותב עצמו, יש שיזדהו ויש שלא . מקווה שתבין. ביי

למעלה