ג'

seaגל

New member
ג'

שוב התאריך הזה שבוע וחצי לקראת סוף שנת הלימודים שוב עולה לי התמונה שלך יושבת בחצר, עייפה , מחייכת אליי אומרת לי שכואב לך הראש ואנחנו כתמימות תרגמנו את זה לחום הקייץ ולעייפות סוף שנה. מי היה מאמין שחודש אחרי זה יספרו לי שהתמוטטת מי היה מאמין שחודש וחצי אחרי יספרו לי שיש לך גידול בראש והמצב הוא סופני מי היה מאמין שבתחילת ספטמבר עם החגים נאבד אותך... אין לך מושג כמה הייתי רוצה עכשיו לשבת איתך בחצר ולספר לך את כל מה שקרה בשבועות האחרונים זה היה מעלה לך חיוך ענק ורחב החיוך המהמם שלך הייתי רוצה להתייעץ איתך לגבי כל כך הרבה שינויים שמתחוללים בגן ובחיים שלי לשמוע את דעתך שתמיד הייתה עם קול חיובי וקלילות.. אבל יותר מכל הייתי רוצה לחבק אותך, להרגיש אותך לשמוע את הקול שלך הייתי רוצה לשבת איתך ולשמוע על התוכניות שלך לחופשה את תמיד ידעת לבלות ידעת להנות ובגדול! חברה יקרה לי כמו שבאת ככה הלכת כרוח סערה נכנסת לחיי כמשב רוח רענן נכנסת לגן וחדרת עמוק לליבי ובאותה הדרך לצערי עזבת בבום כזה שהותיר את הלב לא מאמין.... ועכשיו בפעם המי יודע כמה אני שוב בליבי נזכרת ושוב נפרדת ממך בעזרת התמונות שחדרו לליבי בעזרת המבט הזה שחדר והמילים שלחשנו אחת לשנייה בפעם האחרונה שראיתי אותך שעוד הכרת אותי... "אני אוהבת אותך ותודה שהיית בחיי, זאת הייתה אהבה ממבט ראשון" אמרנו ,בכינו כי ידענו... ולי עדיין קשה להאמין .... את חסרה לי בכל נימי נשמתי. ועכשיו אני שרה בקול ובוכה את השיר שמזכיר לי אותך... נוצה ברוח מילים: יעקב גלעד "כמו נוצה ברוח הפראית הוא לא ימצא אותך במקום שהיית לפעמים עולה בי הד קולך והוא חוזר אלי והוא בא והולך לפעמים את יודעת רק הבכי מזמן לזמן בא מתוך געגוע ישן כמו נוצה נלקחת עם הרוח מחלון פתוח לרווחה ורק ביקשת לנוח הוא לא ידע הוא לא שמע אותך בוכה כאילו לא נרגע קול צחוקך המשוגע לפעמים את יודעת רק הבכי מזמן לזמן בא מתוך געגוע אל מול עיני היית נוצה ברוח" *חיבוק לך*

moonwalker1

New member
וואי..../images/Emo10.gif

"אלוהים לוקח תמיד את הטובים"..לרוב זאת לא סתם קלישאה..כנראה שנשמתה תמשיך ללוות את חייך..נשמתו של אדם מאופיינת במידות שצבר לו בעולם הזה..הטובות והרעות..אני בטוח שתכזור אותך כאחת שהסיבה לה נחת ושמחה בחייה..משתתף בצערך..:(

seaגל

New member
../images/Emo140.gif

אכן נשמתה תלווה אותי לעד יש אנשים שנוגעים וגם אם הם הולכים לדרכם הלאה לעד הנגיעה תשאר בלב אני זכיתי לנגיעה שלה... תודה רבה.

24 ברבלה

New member
../images/Emo201.gif

יכולה מאוד להזדהות את בן זוגי ז"ל הכרתי חצי שנה בלבד לפני שהוא נפרד מאיתנו ועלו בי הרבה מחשבות, מדוע רק עכשיו? למה לא זכינו ליותר? אבל עם זאת גם חשבתי, איזה מזל שהכרתי נשמה כל כך גדולה, באיזו מתנה זכיתי ולאט לאט גם השכלתי להבין ששום דבר (כמעט שום דבר) לא במקרה... הייתה סיבה שנפגשנו לזמן כה קצר, הייתה סיבה שמישהו בחר להפגיש בינינו, לחוות חווית אהבה עצומה, מלאה, מתקנת, אמיתית, טהורה.... אהבתי אותו בכל ליבי, ייכלתי שהאהבה תנצח אבל המחלה ניצחה, או שגם לא, כי הוא איתנו תמיד, בזיכרון, בסיפורים, בחוויות המשותפות ובעיקר בגלל היותו אדם כל כך חי, שבחר בחיים וניצל אותם עד תום. ולכן חשוב לי לכתוב לך שהגעגועים הם קשים מנשוא אבל שזכית, זכינו באנשים שהכניסו משמעות נוספת לחיינו זכינו לאהוב ועם זה תנסי להתנחם....

seaגל

New member
תודה

אני בהחלט מרגישה שזכיתי ואכן זה בהחלט נחמה שאנשים כאלה נוגעים לנו בחיים צר לי לשמוע על בן זוגך אך שמחה לקרוא שאת מוצאת נחמה ומחוזקת על ידי ההבנה שזכיתי בנגיעה של נשמה מדהימה.

seaגל

New member
....אכתוב לך אם אי אפשר לדבר....

אם אני לא יכולה לדבר איתך ישירות אני יכולה לכתוב לך מילים על גבי מכתב ללא כתובת.... אז ככה, לא אני לא נשואה, עדיין לא מצאתי את האביר על הסוס הלבן , עדיין לא ממש מחפשת אני יודעת כמה היה חשוב לך להכיר לי מישהו ולראות אותי בזוגיות , עד כדי כך שבשבוע האחרון שלך בבית חולים שעוד היית בהכרה מלאה התקשרת אליי פתאום בערב ואמרת בואי יש לי מישהו להכיר לך....פסיכית תמיד אמרתי שאת פסיכית ואני עוד יותר שהקשבתי לך ובאתי וזה נורא הצחיק אותי מה שהיה שם , באותו רגע אהבתי אותך עוד יותר כי את פשוט קסם. אני רוצה אבל כן לספר לך שאני עדיין לבד עם עצמי בדירה שלי , והאמת ג' טוב לי , ממש טוב לי אני מרגישה עולם ומלואו , אני מרגישה חיים בתוך הבית, אני חשה בשקט, חשה שיש לי מקום שהוא שלי יש לי בית. נו בטח את שואלת מה קרה ? מה השתנה? אז זהו שזה כל הקטע לא השתנה כלום וזה מה שהאיר אותי, המעגליות החולנית הזאת של דכאונות וייאוש ורצון למות הקטע הזה של תקוות וחלומות ונסיונות למצוא תשובות אצל כולם ובחוץ רק לא מולי וכשהבנתי שהמעגל הזה חייב להשתנות פשוט החלטתי וזה הכל. את מכירה את האנשים האלה שעישנו 20 שנה ויום אחד בהיר קמו בבוקר והחליטו שזהו הם מפסיקים? אז ככה גם אני ,החלטתי שאני חייבת לבחור אחרי מעל ל 15 שנה שאני חיה ומתה בו זמנית או שאני בוחרת למות או שאני בוחרת לחיות אבל הבחירה חייבת להיות במאה אחוז בלי דרך חזרה.... לשמחתי בחרתי בי ובחיים שלי, החלטתי לעשות את הכל למצוא את האושר שלי, עשיתי הכל ללמוד אותי מחדש מה אני אוהבת ומה אני רוצה, בניתי לי שיחה פנימית שחיזקה אותי מולי, בניתי לי אמון עם עצמי מתוך הבנה שאין יותר תרוצים , איש לא אשם לא אמא לא אבא לא העבר כלום ...אין אשמים אלא יש לקחת אחריות על החיים שלי ולהתחיל לחיות מאותה נקודה בהווה והלאה בלי להביט לאחור ובלי להצטער על כלום... ופשוט וואו , מה אני יכולה להגיד לך? קל זה לא היה ומצד שני היו רגעי אושר מדהימים החלטתי שאני מפסיקה עם הכדורים והשתייה ולא חיה יותר מתוך טשטוש אלא חיה ומרגישה כל דבר ואני חייבת לומר לך שלהרגיש -זה הכי נפלא זה הכי אנושי לכאוב, להיות עצובה, לשמוח ,להתרגש...זה פשוט מחייה את הגוף והפך אותי ליותר רכה ואני אוהבת את זה, כן היום אני בוכה בקלות, אבל לא מעצבות אלא מהתרגשות יש הרבה יותר רגעי שמחה ואושר בחיי ופחות ופחות רגעי ייאוש וגם שקשה יש בי כוח ,ובסביבה שלי יש כוח לעזור לי להשאר ערנית ומתפקדת וזו ברכה וזו מתנה.... ותאמיני לי שקיבלתי עוד הרבה מתנות גדולות ועל המתנות הללו ,אבל זה כבר מכתב אחר... הלוואי וגם את יכולת לספר לי עלייך הלוואי ויכולתי לקבל איזה סימן ממך שטוב לך שאת שלווה... יש כאן מישהי שאוהבת ומתגעגעת וזאת אני

ה מוזה

New member
../images/Emo182.gif

"אני אוהבת אותך ותודה שהיית בחיי, זאת הייתה אהבה ממבט ראשון" סיגלי, היא הייתה בחייך, היא קיימת בחייך והיא לתמיד תהיה בחייך כי אהבה לא נגמרת כשצומחת מצבה היא כמו אותה רפסודה ~
~ שנושאת אותנו בים החיים היא עשויה מחומרים שאינם מתכלים ואינם מתים . בכל פעם שאת כותבת לה ,אפשר להרגיש שהיא חיה בך כל כך.......... ונכון,שאנחנו זקוקים למה שהעיניים יכולות לראות, למבט,לחיוך,לדמות המוכרת שהופכת כל יום ליום מיוחד אנחנו זקוקים למה שהידיים יכולות לחוש , לחיבוק,למגע,ולכל אותם רגעים שנוגעים באדם ואני לא יודעת עד כמה ואם בכלל זו נחמה... שהדברים החשובים הם אלו שרואים עם הלב הם אלו שמתקיימים ופועמים גם אחרי ששעון החיים עומד מלכת וזכיתן לחלוק זו עם זו ,רגעים שיחיו בך לתמיד חיפשתי מילים שיוכלו לנחם את הדמעות שלך,את הגעגוע לחברת נפש יקרה כל כך אבל לא מצאתי ....כי פשוט אין מילים לנחם כשהלב מתגעגע ורק רוצה עוד קצת מסע לחלוק עימה עוד קצת רגעים ובעיקר את אלו המאושרים לחלוק עם חברה שמחובקת בכל נימי הנפש שלך ואם יש מלאכים , היא בוודאי המלאכית עם החיוך

seaגל

New member
תודה

אין מילים שיכולות לנחם אבל המילים שלך בהחלט מחבקות ותודה לך על כך. היא לעד תלווה אותי אני לעד אלחש תודה על הרגעים שנגעו....

למעלה