דברים שלא ידעתם על התכנית

ellendili

New member
וואו! ימית!

כמה זמן לא היה פה שרשור אנטומיה

יאללה, כולם לשת"פ

MoRoSH11

New member
הקדמת אותי :) רציתי לפרסם גם

אבל את עושה את זה הרבה יותר טוב ממה שאני התכוונתי

revital189

New member
אפשר גם לשאול שאלות?!?

קודם כל זאת אחלה יוזמה.
דבר שני לי אישית יש כל מיני שאלות לגבי האנטומיה שמעניינות אותי וניראה לי מעניין גם לעשות טריוויה בסגנון של "הכה את המומחה".
למשל מי מכל הדמויות המרכזיות שעזבו את הסדרה ( ג'ורג', בורק, אדיסון, איזי, סלואן, לקסי, טדי, הנרי, כריסטינה) עזבו את הסדרה מרצונם כמו סנדרה הו (כריסטינה) ומי הועזב מהסדרה כמו איזיה וושינגטון (בורק)?

OKDeSign

New member
אוקי תכלס, הרוב עזבו מרצונם

אבל, כידוע - אייזה וושינגטון (בורק) הסתכסך עם ההפקה אחרי הארגוף לטיאר וכו' והוא "הועף"
קייתרין היגל (איזי) רצתה לעזוב כדי לפתח את קריירת הסרטים, השמועות אומרות שהיא לא הייתה מרוצה מקווי העלילה שנתנו לה וגם התנהגה כמו דיווה על הסרט מה שהוביל לפיטורים ופרידה לא יפה אבל מרצון שני הצצדים
טי אר נייט (ג'ורג') עזב אחרי שהחליט כי מיצה את עצמו בסדרה ולא אהבת יותר את הסיפורים שכתבו לו (אבל כמה שידוע לי עזב בתנאים טובים ולא בריב)
קייט וולש (אדיסון) לא עזבה אלא שודרגה לתוכנית משנה שהיא הכוכבת, וכאשר התוכנית התבלטה לא היה צורך להחזיר אותה לאנטומיה (ותודה לאל) ועכשיו היא עושה דברים אחרים
סנדרה הו (כריסטינה) הבינה שדי ו10 עונות זה מספיק (רמז רמז) והעזיבה שלה הייתה הכי מתוכננת בסדרה.
טינה מג'ורינו (הת'ר "מאוסי" ברוקס) - עזבה את הסדרה בתחילת עונה 10 אחרי עונה אחת בשל האילוצים של השחקנית (הלכה לצלם את הסרט של וורוניקה מארס)
&nbsp
&nbsp
ופה נגמר הידע שלי

yam74

New member
קדימה, הכי את המומחים

אני מוכנה להיענות לאתגר

revital189

New member
אפשר גם לשאול שאלות?!?

קודם כל זאת אחלה יוזמה.
דבר שני לי אישית יש כל מיני שאלות לגבי האנטומיה שמעניינות אותי וניראה לי מעניין גם לעשות טריוויה בסגנון של "הכה את המומחה".
למשל מי מכל הדמויות המרכזיות שעזבו את הסדרה ( ג'ורג', בורק, אדיסון, איזי, סלואן, לקסי, טדי, הנרי, כריסטינה) עזבו את הסדרה מרצונם כמו סנדרה הו (כריסטינה) ומי הועזב מהסדרה כמו איזיה וושינגטון (בורק)?

OKDeSign

New member
יו מעולה!!

אז כזה טרווית אנטומיה זה מסתבר לא מענין, כי ידעתי רק על אלכס ועל הלוקיישנים..
השאר מידע חדש חח

yam74

New member
היי! זה שלא ידעת לא אומר שזה לא מעניין. אלא רק שזה מידע שולי

וחסר חשיבות לחלוטין

&nbsp
אני אנסה למצוא משהו קצת יותר פיקנטי

yam74

New member
עוד עובדה: בהפקה רצו את רוב לאו לתפקיד דרק שפרד

אבל הוא סירב.
טוב או לא?
רגע.
אני עדיין מדמיינת את רוב לאו בסקראבס

אממממ. טוב. קצת פספוס.

ellendili

New member
או וואו... לגמרי פספוס!

ימית מה את עושה פה לכי תראי את רוב בבית הלבן

gal2555

New member

מזל שהוא לא היה, אחרת הוא היה עוזב אחרי העונה הרביעית כמו שהוא עושה בכל סדרה שלו (תסמכו עליי, ראיתי את כולן
). ואז היה סוף מגעיל ודוחה למר ומקדרימי.

למעלה