דוגוויל

א. זה לא סרט

זאת הצגה לא מושקעת במסווה של סרט גאוני יש בסרט סוג של פילוספיה אבל אין כוח להסביר כי רק המחשבה שאני שילמתי בשביל לראות את הדבר הזה מעוררת בי חלחלה.. יש אנשים שיגידו לך שזה סרט גאוני עם המון פילוסופיה- אני לא אחד מהם.. אבל אני מודה שמהסיפור של הסרט היה אפשר לעשות סרט טוב. בקיצור הדבר היחיד שיפה בסרט הזה - הוא הפוסטר-

WxHxNx

New member
מצטער

אבל אתה לא יודע מהו ההבדל הבסיסי בין קולנוע לתאטרון וזה לא קשור לתפאורה

../images/Emo58.gifמה קשור?

לא היתכוונתי שזה לא סרט אלא שאני-(טוני מונטנה) לא יכול לקרוא לדבר הדוחה והמשעמם הזה סרט - לטעמי לא רק את ניקול אנסו בסרט הזה אלא גם את הצופים.. ד"ש

../images/Emo58.gifאם מיתעלמים מהחיצוניות של

הסרט - אז מסופר של אשה שניבגדה ע"י משפחתה(אביה) ומחפשת מיקלט בכפר ואז היא ניבגדת גם ע"י אנשי הכפר חוץ מאותו גבר שתמיד דואג לה , ואז לא רק שהוא מנסה לאנוס אותה אלא הוא גם מסגיר אותה (זה שהיתנהג אליה הכי יפה הוא פגע בה הכי הרבה ולא רק זה אלא שהוא שמר לאורך כל הסרט את הפתק עם הטלפון של הגנגסטרים) ואז בסופו של הסרט יש לה שתי אפשרויות - או להיות פושעת כמו אביה - דבר שביגללו היא בעצם ברחה וכמעט מתה - או להישאר בתוך הכפר הבוגדני- והיא עושה את ההחלטה הנכונה הסרט מרמז על הבוגדניות של בני האדם(אנשי דוגוויל) (רק את הכלב היא השאירה חי!) ועל זה שאפילו בני משפחתך יכולים להזיק לך(אביה ניסה להיתנקש בה בתחילת הסרט) בקיצור - אין לנו על מי לסמוך אלא על אבינו שבשמיים \ אם אין אני לי - מי לי מקווה שעזרתי..

../images/Emo31.gif ../images/Emo58.gif

לסרט מסר יותר חזק מזה. הוא בא להראות אית הצד הרע באנושות, איך הוא יכול להתבטא בכל חברה (ולא משנה עד כמה אוטופית היא נראית). הוא מותח ביקורת קשה על אופי האדם ואי היכולת שלו לקבל ביקורת כלפי עצמו אלא להפיל תמיד את האשם במטרה הנוחה ביותר. הוא מראה איך זרעים של השקעה שבן אדם זרע יכולים בסוף להרע לו. הוא מראה איך כניסה של גורם זר יכולה לגרום לחורבן. הסרט נכתב ובוים כמחאה על החברה האמריקאית, את זה הבמאי אמר, לא אני. ואם ראית אותו בקולנוע (יענו, את הגרסא המצונזרת) אז באמת חבל...

חולוני

New member
אחי אני מבין שאתה חי בסרטים

אבל צא מהסרט שזה לא סרט. ואם אתה מרגיש שהסרט הזה אנס אותך, כנראה שהוא הצליח במטרה שלו. מה גם שאתה צריך להבין מראש שאם אתה הולך לסרט של לארס פון-טרייר, אתה לא בא לעוד קומדיה רומנטית עם ג'וליה רוברטס.

למעלה