דומיננטיות

זוזי

New member
דומיננטיות

רציתי לדעת האם אצל התאומים שלכם יש אחד שהוא יותר דומיננטי, ואם כן במה זה מתבטא? היחסים של נטע וניצן (בנות) מבוססים על חלוקה ושיתוף, מגיל צעיר. בעיקר אחרי תקופה ארוכה ביחד, כמו בחופש הגדול, שמתי לב שאחת ניסתה לנהל את יחסי החוץ והשניה את היחסים שבינן לבין עצמן. בדרך כלל הייתי מפריעה להן כדי שכל אחת תעשה את שני הדברים.

ילדיי רק בני שנה אבל.....

יש שיגידו שאני מגזימה אבל אני ממש מרגישה בשוני בינהן.... ליאור ממש דומיננטית ומשתלטת על הכל....על האחרים במיוחד... וליהיא כזאתי עדינונות...בקושי פוצה את פיה...ואם יקחו לה צעצוע היא תיקח צעצוע אחר שזרוק ולא תבכה....מדהים!!

luka

New member
כמוני וכמו אחי

הוא היה כזה מפונק, שטלתן, תמיד רצה לקבל הכל והיה בוכה ולוקח לי דברים (כן, כן, תנו לי להוציא את זה) ולעומת זאת אני הייתי פשוט מותק של ילדה לא הייתי רבה עם אף אחד, הייתי ילדה של שלום ושלווה כזו שקטה- בדיוק כמו היום (באמת), אני חייבת לציין שאחי היום לא כמו שהיה קטן והוא גם מותק. בסופו של דבר שנינו יצאנו אפטים ואדישים- ככה המשפחה אומרת.

levona

New member
יש...יש ( ועוד איך יש)

אני רואה אצלי, כמה היא מנסה להוביל אותו ולהקדים אותו לנהל אותו. ולמרות גילם הזהה, היא ה"אמא" הקטנה שלו.
(וזה מתוק)

זה לא בדיוק דומיננטיות אבל....

הן החלו לפרוח ברגע שהפרדנו אותן בגן החובה עד אז כל אחת השלימה את השניה יש בתאומים פחד מלהתחרות בצורה ישירה באחיאם התאום מחשש לכשלון ולכן הם משלימים אחד את השני ומשקיעים היכן שהשני חלש אני מאד הייתי ממליץ להפריד היום הן כל אחת בזכות עצמה עם חברות ותחומי עיניין ובנוסף יש להן אחת את השניה

zimes

New member
גם שלי רק בני שנה

אז אי אפשר לדבר על דומיננטיות, אבל בהחלט יש הבדלים באופי.

רז2

New member
הבדלים בין תאומים (שלישיות...)

כן, כן גם אצלנו יש דומיננטית ויש את אחיה השקט והמופנם. התינוק האידאלי1 הכל טוב לו, רק שאמא תהיה בסביבה... אם לוקחים לו צעצוע, לא נורא יש אחר בסביבה.... הדפוס הזה התגלה מוקדם מאוד, והיום הם עדיין לא בני שנה ןשלושה חודשים, אבל אין לי ספק שהאופי כבר לא ישתנה!

anat30g

New member
שר החוץ ומים שקטים חודרים עמוק

זה תיאור של הילדים שלי. נתנאל הוא שר חוץ - הוא ורבלי יותר מדוד. דוד שקט יותר - אבל שובב פי כמה... אני לא חושבת שיש דומיננטיות ברורה - כל אחד טוב בשטח שלו...

למעלה