דוסון

(: liat

New member
דוסון ../images/Emo31.gif

דיי,כאילו לא נמאס לכם מהסדרה הזאת? למה אתם רואים אותה עדיין? אני הפסקתי באמצע העונה הרביעית...הסידרה הזאת שהתחילה כל כך טוב התדרדרה בצורה מפחידה... קודם כל...הסידרה הזאת לא על דוסון? אז למה כולם מקבלים יותר זמן אוויר ממנו? ולמה הוא וויתר על הרעיון של במאי? ולמה יש לו חברה בת 20 (???) ועוד היא אחות של פייסי...אין לה חברים בגילה? ופייסי וג´ואי? זה היה רעיון מפגר מהתחלה...כל הקטע זה שהם רבים אבל שניהם חברים טובים של דוסון...ובאמת ג´ואי הזאת מעוותת... ואיך שרואים שלשחקנים נמאס לשחק...ג´ניפר שונאת את זה ורואים...אה והקטע ה"רומנטי" הזה של פייסי...כן בטח...פתאום...אנדי שינתה אותו... בטח כולכם קוראים את זה וממש מתעצבנים עליי אבל רק שתדעו שהייתי מכורה בצורה מפחידה לסידרה הזאת בעונה הראשונה ובאמת חשבתי שהיא סידרה טובה אבל היא ממש התדרדרה והרייטינג באמריקה מוכיח את זה...ואיך אני רואה שברגע שהחוזים של השחקנים נגמרים, חצי מהם עוזבים... באמת חבל... יעל´וש! - יש לך ד"ש ממני ומיואב...
האמת שעדיין לא דיברתי איתו אבל אל תדאגי...טו טו טו...ביי חמודה...

18yaelush

New member
ובכן...

יואבייייי... :(((( אז ככה, אני מודה ומתוודה שאכן, הסדרה הקסומה "דוסון ומעלליו" נפלה במדרון התלול.. אולם, עדיין מוצאת אני בה עניין מסויים.. וליאתי, עדיין לדעתי זה עדיף מבאפי.. כל סידרה כמעט, אם הינך חפצה בדעתי.. דוסון מכוער (ואגב הוא כבר ממש לא חבר של גרטשן), ג´ואי מעוותת, ג´ן חזרזירית, פייסי שמן, אבל היא יותר אמיתית מסדרות פוסטמות אחרות בטלוויזיה של היום.. אתגר זה לא קשה.. בכל אופן, הסדרות שאינן מצויירות, דוגמת שולחן לחמישה, בוורלי של הדור הצעיר (!!!), חברים, סיינפלד ז"ל הן הטובות ביותר.. וצעירי בוורלי הילס המצויירת, ליאת - בטח שאני זוכרת!! איזה סדרה חמדמדה.. אני זוכרת שחרחורת אחת רעה ואחת חמודה בלונדינית שקראו לה בטי.. ליאת, ובכלל מי שקורא - זוכרים את "יעל בארץ המצויירים"?!? מישהו זוכר איך הלך השיר של "פוני קטן"? ו"דובוני אכפת לי"? פלאף, את מוזמנת לעשות אצלי ערב נוסטלגי - נצפה בפוני קטן, כושי סמבו (אני מאמינה שיש לי), נקרא את שני ספרי דובוני אכפת לי שיש לי וכו´.. צריך גם לתלות במעלית, אם את זוכרת.. אשטון לשלטון!! ויואבי גם.. חומד.. סתם, נראה לי שזה עבר לי.. על החתום, המתגעגעת לתכניות האיכות של זמננו...

18yaelush

New member
ועוד משהו, טו טו טו...

בקשר לדוסון שהיה חבר של בת 20.. העניין הזה ממש מזכיר לי מישהו מסויים מעברי.. שכל הזמן יצא עם גדולות ממנו.. אני מניחה שאת מבינה למי אני מתכוונת.. שילך ל - !~@#$@$!!! משמע - זו תופעה קיימת.. ודבר שני - פלאפו´ש, נראה לי שאנחנו די מעלות כאן את ממוצע הגילאים, שתואם את גילאי הלקוחות בעבודה שלי.. אם את מבינה למה אני מתכוונת.. כתבי לי אימייל.. יעליייייייייי

חיפושיט

New member
מממ

דוסון מכוער- ברור שמראה חיצוני משפיע על כישרון המשחק של שחקן, עזבו אינטיליגנצייה, כריזמה, כישרון המשחק עצמו <נראה לי חשוב אבל אולי לא כל כך, הרי הוא מכוער!!! אין סיבה למה שהעובדה הפעוטה הזאת שהוא שחקן טוב תועיל, סתם פרט שולי כזה הא..?..> ג´ן חזרזירית?....פייסי שמן?.... ב-ט-ח שזה טאבו, איסור שבאיסורים, כי כללללל בני הנוער בלי יוצאים מהכלל נראים כמו דוגמנים שוודים עם 180 על שלושים קילו, כילו, שקוף שכולם נראים ככה.... ועלי לא להסכים איתך <ואני בטוחה שזה נורא משנה לך גם> ולהגיד ששולחן לחמישה היא חרא של סדרה! חבורת נקבות יללניות ופלספניות <כמו דוסון עצמו> דנים על החיים, פשוט לראות עם דלי או שקית הקאה ככה בצד... ובאפי- סדרה מדהימה- בעקר בגלל השנינות והעלילה, ב-סדר אז היא בדיונית, אבל היא מעניינת, מצחיקה, ומי גוד לא מזלזלת באינטיליגנצייה של הצופים בעזרת סאגות רגשיות קורעות לב <עיין ערך שולחן לחמישה> אה ואגב, ממוצע הגילאים.?... אתן מעלות אותו?... יופי, גאה בכן, באמת אין לי פשוט מילים, אני באקסטזה מכך, חכו רגע אני הולכת לקפץ בדשא קצת מרוב אושר....

חיפושיט

New member
גרררר

אוי איך שאני פשוט אוהבת כשאנשים צופים את תגובתי.... פשוט מתה על זה, באמת, חלומי הגדול פשוט, אבל זה לעניין אחר ועכשיו לדבר שהתכנסנו לשמו, קריק, דוסון קריק. מסדרה שנונה רעננה ונשכנית הפכה לסדרה קיטשית פלספנית ונמתחת כמו מסטיק, לא רק שהבחירות שהדמיות עושות לא מתאימות לאופי הדמויות שנבנה עם הזמן, אלא הבחירות הרומנטיות מגוכחות ומראות שלתסריטאים אין כבר למי לדחוף לג´ואי <לא במובן הזה...>, כי מסתבר שהבחורה התמימה כביכול, הייתה עם כל בחור בקייפסייד, והיא ממשיכה להתקל באותם בחורים ולהתחבט לה באותם דברים לעוסים שכל כך נמאסו. תגובה שנייה תבוא בהמשך

חיפושיט

New member
וזה משנה בגלל ש..?..

אם אני אגיד שאני בת 15 תגידו שאני ילדה קטנה ואם אני אגיד שאני בת 17 אז תגידו לי להתבגר או משו.... ואם אני לא אגיד גיל בכלל אולי תתחילו להתייחס לדברים שלי, גם אם אני קטנה מכם או בת גילכם כמו שנכתב קודם, מטעמים אידיאולוגיים לא אומרת בת כמה אני

מאוהבת!

New member
אני חושבת ש......

אני חושבת שאתם צודקות חלקית, הסדרה באמת התדרדרת אבל אי אשר להגיד שהיא כזאת נוראה, בעיקרון היא מדברת על החיים של ילדים מתבגרים ולא יותר מזה. הרבה נערים/ות יכולים/ות להזדהות עם מה שאומרים בסדרה או עם אחד מהדמויות. ואם אהבתן את העונות הקודמות אתן יכולות לראות בימים א-ה בשעה 16:00. אני באמת חושבת שלתסריטאים נמאס או שהם מנסים בכוונה לעצבן את הצופים, כי לדוגמא בפרק האחרון עד שנתנו לפייסי להשתתף במבחן ההוא בספרות ואז הוא יכל לקבל את התעודה, רואים בסוף שמקריאים את השם שלו לעלות ולקחת את התעודה והוא לא בקהל כאילו שיואו תהרסו ותרגיזו עוד קצת! למה בכלל הכנסתם אז את הקטע שהוא עבר את המבחן פשוט לא הייתם עושים שהוא יעבור את המבחן ובכל מקרה הוא כבר לא היה מקבל תעודה! בכל מקרה לגביי דוסון את צודקת הסדרה אכן אמורה להיות עליו (הרי קוראים לה דוסון) ובאמת הוא מופיע פחות מכמעט כל השחקנים האחרים אבל מה לעשות כנראה אין לו יותר מדי מה לעשות כל דבר שנער בגילו יכול לעשות הוא כבר עשה! ובנימה זאת אני מפסיקה לכתוב בסוף תצא פה מגילה (או שזאת כבר מגילה?...)

(: liat

New member
חיפושיט...

תראי חמודה...לא כזה אכפת לי מהגיל שלך אבל כל הציניות שלך מההודעה הקודמת שלך על זה שאני ויעלו´ש מעלות את הגיל עוררה בי את הצורך לדעת בת כמה את... אל תדאגי...אני אשן טוב גם בלי לדעת... ד.א- באפי באמת סידרה מדהימה וחבל שבארץ לא מעריכים אותה מספיק...

למעלה